• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
nina daj recept na cookies , mam prazdnu plechovku na keksy. :slight_smile:
brin ten darcek pre mm chapem dobre? :grinning:
29. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Americké cookies

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

170 g masla 100 g hnedého cukru 100 g kryštálového cukru 1 balíček vanilkového cukru 300 g hladkej múky 2 vajcia 1/2 balíčka prášku do pečiva 2 lyžice mlieka 320 g kvalitnej čokolády

POSTUP PŘÍPRAVY

Maslo vymiešajte s hnedým, kryštálovým a vanilkovým cukrom, pridajte vajcia, mlieko a múku zmiešanú s práškom do pečiva. Čokoládu nakrájajte na kúsky a 2/3 z nej pridajte do cesta. Plech vyložte papierom na pečenie a položte naň guľky cesta asi 5 cm od seba. Povrch guliek mierne roztlačte a vtlačte do nich zvyšné kúsky čokolády. Pečte vo vyhriatej rúre 10-13 minút. Z plechu ich vyberajte po vychladnutí.
822 kJ/porcia
29. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme miesto čokolady dali kakao,ešte na zajtra pečiem kačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem. zajtra budem robit cookiesky, mnam. medzitym som nasla recept aj na ovsene, tak uvidim, mozno cast muky nahradim ovsenymi vlockami. :slight_smile: dnes sa uz do toho nevrham, ide superstar .
kacku v akcii sme kupili v tescu, aj vy? mozno v tyzdni alebo cez vikend spravim. s kapustickou.
29. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ju mame od babky, :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný a pohodový nedělní večer přejeme. Všem oslavencům včerejším i dnešním hodně všeho nejlepšího :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Andrejkovi našemu frajerovi velké cmuky posílá Karamelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miaaaaaaaa :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj josi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi karamelka je zlatučka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina děkujeme :wink:
29. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I ty máš krásné nové fotečky :grinning: :grinning: :grinning: a krásné foto na nicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My zabíjeli prasátko mňam to je dobrot a já mám asi o 3 kg víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inesko malý je hodně šikula teda to bude zachvíli lozit to budeš mít co dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Traky malý je šikula teda už se chystí na léto jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se zima zeptá Maťko cos dělal v zimě on odpoví Leštil jsem slunneční brýleeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia :grinning:
krasne fotecky :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujeme i Maťko je čím dál víc krásnější a celý maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiik :slight_smile:
chodur si vybral moju mooooc oblubenu pesnicku :wink:
29. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nestihla jsem kuknu pak na net a poslechnu já jěště dodělávám zbydky ze zabijačky, a mrazím a porcuji masko :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432, toto ma uputalo :wink: a ahoj josi, karamelka krasne fotecky :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky Trakyyyyyy jěště jsem dvě přidala s babi fota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo pirožky my také rádi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem si pomoct, smajda ma bavi viac. :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4436547
tak takovou bundičku máme doma od 6-9 měsíců za 250 kč z tesca Tatínek koupil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimko já je jen poslouchám ale hodně se mi líbí Monika Bagarová a Chodur ale jinak jsou všichni skvělí :wink: :wink: :wink: :wink:
29. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočemky...my sme boli dnes na návšteve u našej malej kámošky Amálky...a dúfam, že sme ju zachránili pred piškotkami...maminka sa chystala jej to dávať do výživky...prvomamuľka, rady od babiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Natynka práve zachrapkala, aj ocino :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Markétke gratulka k 5 mesiačikom a Andriškovi k 4 a k zajtrajším meninám...
Karamelka kočička...aj my máme podobnú teskácku bundičku, ale bielu s myšičkami....
29. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci děkujeme a jsi šikula že jsi mimi zachránila :wink: :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My už do tesca ani nemusíme Tatinek vše zařídííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, som " už " múdra :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pred 13 rokmi som možno robila to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už nepamätám...ešteže existuje internet a koník :grinning:
29. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk :wink:

hlasim ze buchticky sa podarili na vybornu, lekvarove a nutelove :slight_smile: a aj kolac slivkovy s posypkou, mnam. prave ho do seba dzgam :slight_smile:

josi karamelka je rozkosna bambulka :wink:
29. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinko já nedavala piškoty až v roce, raději jsem upekla sušenky z pohanky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dávala malému žužlat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nič ideme s mm hajki...sa zobudil :grinning:
29. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina sladký je Riško
Majky ahojky a děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak si pekne pospite :grinning: :grinning: , nina krasny bezzuby usmev maleho fesaka :slight_smile:
29. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok