• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Josi zajtra ho idem dať k babke,len najhoršie je ,že snikym nechce byť
29. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka no si sikovna gazdina....ze sme radi ze ta budeme mat v rodine :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky diky,a ake kolače pečieš na vianoce??
29. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninuška neboj zvykne si a bude v pohodě tu jde jen o zvyk :wink: :wink: :wink: a babička bude rozmazlovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucia dobroooooou nocinku a sladké snílečky :wink:
29. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina :wink:

som zvedava jak to u nas dopadne ked budeme prvykrat papat hustu stravu :slight_smile: sme sa rozhodli ze dame malej na stedry vecer prvykrat mrkvicku, aj ked jej budu este 4 dni chybat do 6 mesiacikov ale sak aj ona musi mat stedru veceru :sunglasses:
29. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi dufam,že si zvykne, :wink:
29. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninuška zvykne kukni na Karamelku celý víkend byla s babinkou a krom jídla mě vůbec nepostrádala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3581466&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
29. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi,ked Riško nechcel ani mliečko čo som mu odstriekala,ani kašu,len plačkal.
29. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je neštěstí to je pak horší :frowning2:
Kukněte co syn objednal pro Karamelku k vánocůůůůůůům :wink:
http://www.hastrmanek.cz/detail/boby-a-klouzaky/baby-bob-eda/
29. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ja peciem velmi vela, budu kokosove gulky, vanilkove rozky, taliansky kremes, kysnute kolace / skoricove, jablkove, cokoladove/, karamelove na oblatke, capucino keksy, sexardy, mrkvove satocky, suhajdy,linecke kolieska a slane z listkoveho cesta a 2 vianocny den peciemtortu / bananovu a jahdovu/ :slight_smile: a ti poviem, furt im je malo a su jak hlisty.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky tak napec aj pre nas a posli uz ked budes v takom svungu :slight_smile:

josi super vecicka. keby sme boli u nas na vychode tak by sa to aj zislo ale tu v BA si snehu neuzijeme skoro vobec
29. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a matka sa nechystam dokrmovat, zatial mu to staci, je okruhly, mozno pockame ako pri patkovi a zacneme okolo 8 mesiaca, teda...ak mu to bude stacit a nebude si pytat viac...zatial staci, tak nic neriesim.... :slight_smile:
29. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je to tak ze mm sa venuje detom / ved co mu ine aj zostava :grinning: :grinning: :grinning: / a ja sa tesim vypekanim/ to ja rada :wink: /len teraz si budem odskakovat na kojenie... :grinning: :wink:
29. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka poslem i po pstrosovi? bo holubok by to neodniesol.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky a ten taliansky kremeš je aky??Ja z kokosu nepečiem nič,mam alergiu,ale taku čo mi opucha hrdlo,, :angry:
29. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jdu hají sluníčka zítra mě zas čeká práce v práci. Krásné snílečky všem a sladké spinuškánííííííí cmuky všem mimiskům co jěště nespinkajíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak miesto kokosu mozes dat orechy, cokoladu.../ 1 detske piskoty pomelieme , pridame 10dkg kokos / orechy../, 3 lyzicky kakao, premiesame, do hrnca dame varit 1 a pol dcl vody, 4 pol. lyzice praskovy cukor, 1 vanilku, 5 dkg masla. hned ako zovrie odstavime, nalejeme na piskoty a poriadne premiesame. robime gulky ktore obalujeme v kokose / orechu, cokolade....../ do gulky mozeme ale nemusime mozu byt aj ciste pridat oriesok alebo koliesko bananu.no a samozrejme ja to robim z dvojitej a niekedy aj z trojitej davky, pretoze to moze aj postat... :wink:
29. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taliansky kremes to je - 1. cesto - listkove cesto - 2 . cesto - 5 vajec, 200g praskovy cukor, 4 pol. lyzice polohrubej muky,80 g mletych orechov, 1 prasok do peciva - plnka - 0,5 l mlieka , 5 pol. lyzic hladkej muky, 250 g masla / palmarin..../, 150g praskovy cukor, 1 vanilka -----listkove cesto rozdelime na polovicu, vyvalkame a na obratenom plechu upecieme 2 platy. 5 zltok vymiesame s cukroma postupne zapracujeme orechy, muku s praskom do peciva, tuhy sneh z bielkov a. cesto upecieme na pechu ktory vystelieme mastnym papierom. plnka- z mlieka , hladkej muky a vanilky uvarime hustu kasu. vychladenu zmiesame s maslom a praskovym cukrom. najprv dame listkove cesto , na to polovicu plnky na to orechove cesto, druhu polovicu plnky a listkove cesto....mnamky, mnam a dobru chut
29. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkvove satocky- 15 dkg surova mrkva, 30dkg polohruba muka, 1 prasok do peciva, 25 dkg palmarin- mrkvu nastruhame a pridame ostatne suroviny. vypracujeme cesto. narezeme si pirohy ktore plnime lekvarom / najlepsi je slivkovy/. dame na plech a upecieme. este horce obalujeme v zmesy praskoveho cukru s vanilkou. vyborny rychly kolac a garantujem , ze mrkvu neucitite...a ze sa po nom len tak zaprasi.... :wink:
29. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spinkat

receptiky ulozim zajtra

pap a dobru nocku vsetkym
29. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina majka dobru noc :slight_smile: :dizzy_face:
Traky vyskušam,ja som vždy na vianoce piekla medovy kremeš,ale vyskušam tvoje recepty,plnku som vždy robila zo zlatych klasov :slight_smile: idem si lahnuť,dobru noc :dizzy_face:
teda josi a majka :grinning: a ked isla aj nina tak aj nina dobru noc :grinning: :slight_smile:
29. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ta ulozila skor :grinning: :grinning: tak dobru noc :wink:
29. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu plnku z kremesa robim casto / obmienam tiez s tou z pudingu/ urobim piskotove cesto potriem lekvarom na to plnku a posypem grankom.../ alebo dam na plech alobal a nanho dam nakrajane jablcka, posypem skoricou, vylejem na to piskotove cesto, upeciem, po upeceni obratim cesto tak aby jablcka boli hore , dam plnku , posypem grankom
29. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a teba mam ulozis spat ja? :wink:
29. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
téda, tady se peče o 106 :slight_smile:

je tu ještě někdo, nebo šli všichni hají :sweat_smile: ?
29. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok