Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. nov 2009

ahoj kochi 🙂

kochanski
29. nov 2009

Jinak my jsme měli na dnešek rekord. Zuzi spala bez přestávky od 21,20 do 6,30 😎 . Waw...to by mohlo být každý den, bych se nezlobila 😀

jo a včera jsem byla tááák šikovná. Umyla jsem okna v obýváku, vytepovala koberec, sedačku a rohovku v kuchyni, vydrhla troubu před vánočním pečením...a tím končím s vánočním gruntováním 😉

traki; to jsou super recepty...i ty slané. Škoda, že si je nemůžu přetáhnout do oblíbených na našem českém mmb. Nebo to nějak jde?

já si říkala, že letos pečení odfláknu a udělám maximálně tak linecký a nepečené krupicové, ale zrovna nedávno jsem začala listovat svoje časopisy s recepty a asi toho bude víc 😅 . Jen chci hlavně takové, které už se nemusí nijak moc dodělávat a po upečení už jsou prakticky hotové...max.trochu dozdobit 😉

kochanski
29. nov 2009

ahoj luci 🙂

jo a všechno nej, nej nej dnešním a včerejším oslavencům 🙂

traktor
29. nov 2009

som tu lucim mna len tak lahko neulozis 😀 😀 😀 ...som bola pozbierat a posadit urodu....hm tazka to robota.... 😀

traktor
29. nov 2009

ahoj kochi, vela super receptou je na mimibazariku, ten je aj u vas, tak si to pozri, a recepty su fakt super aj z navodom aj odfotene....pre mna ako stvorene 😀 😀 😀 / ja totiz musim vsetko vidiet....lebo inac neviem....ale ospravedlnuje ma to , ze ked som sa vydala tak som nevedela ani caj uvarit 😀 😀 😀 , ucim sa a celkom to ide, aj ma to bavi... 😉

traktor
29. nov 2009

a ta pocvalim ty si taaaaaaaaaaaaaaaaaaak sikovna, ja este len zacnem upratovat...to bude teda....uz nech su vianoce, ...vecera....a potom nozky vylozene....a jest, a jest a..... 😀 😀 😀 😀

lucim
29. nov 2009

vy ste taaaaaaaaake sikovneeeeeeeeeeee 🙂
ja som standardne (ziadne vianocne predpripravy) upratala vo stvrtok, takze vikend bol lenivko, iba pradlo.
a piect - no, nieco bude, ale vela nie.

ja som na farme akurat tak posadila ...
a nase dieta sa stale nechce dostat do spankoveho modu. vyska si v postielke.

traktor
29. nov 2009

lucim tak vy ste len 2 co papkate/ matka nepocitam 😉 / u nas je vela hladnych krkov tak musim aj vela piect... 🙂 a upratovanie...zas to neprehanam, okna umyjem a ostatok tak ako stale, potom vyzdobime....a ....a je po vianociach , 😀 😀 😀 odzdobime, poodkladame a mozme nadavat, naco su sviatky, kolko nas to stalo, ako sme sa prejedli... 😀 😀 😀

traktor
29. nov 2009

a zdravim matka konika 😵 😵 😵 😵 a nech vyska, bude mat krasny cisty hlasok....mozno bude aj superstar.....ked bude vediet pisat tak mi posli jeho podpis.....ze pre istotu... 😀 😀 😀 😀

lucim
29. nov 2009

jeeee, uz je ticho... co sa stalo???? 😀 zeby predsa len spanok?
traky ale ty to zvladas lavou zadnou a ja sa to len ucim, ale rada sa to tiez ucim. a nam moc netreba, nepresli by sme cez dvere. 🙂

kochanski
29. nov 2009

óóó děkuji za pochvalu kočinky 😀 . Nevím co to do mě včera vjelo 😅

jj, mimibazar to je studnice nápadů. Já tam taky lovím a občas se taky o nějaký ten receptík podělím 😉

jo a naše oblíbené (hlavně manžela co miluje štrůdl) je tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=29106

dneska jsem konečně objednala babkám k vánocům kalendář A3
s naším zrzounkem. Myslím, že se bude líbit 😉

traktor
29. nov 2009

ja tu uz normalne slintam 😀 😀 😀 a lucim my v kuchyni uz dvere nemame , sme dali obluk...pre istotu....aj ked deti su / aj napriek tomu ze furt jedia/ ako som uz pisala ako hlisty...tenucke...

kochanski
29. nov 2009

traki 😀 😀 😀 to bylo dobrý s tím obloukem 😀

lucim
29. nov 2009

kochi, urcite sa im kalendar bude pacit, my uz sme kalendare odovzdali, predcasne, ale drahy nevydrzal a dovliekol ho minule k jeho rodicom a ja mam zase maminu teraz tu a vsimla si, ze nam visi na stene, tak som jej slavnostne odovzdala jej kopiu. 🙂

a recept ani nekuknem, bo by som zase slintala o polnoci a lasovala. 😝

traky , jasne ze ti podpis poslem, vymenou za podpis tvojho matka - urcite bude nejaky sportovec alebo artista svetoznamy. 🙂

traktor
29. nov 2009

lucim a aj ked varim uz 11 rok , odvtedy varim sama/ este stalemam pri sebe papier, ze co a ako....este stale sa ucim, preto najradsej varim sama, nech na mnanikto nekuka, ze booooze , co ta zenska stvara....ale fakt ma to bavi, a este viac, ked to rychlo zmizne z taniera a ze im chutilo.... 😉 a teraz som nasla recept na vianocku tak mozno vyskusam...

kochanski
29. nov 2009

tohle asi znáte
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=30491

to zdobení je super 🙂

lucim
29. nov 2009

traky my mame namiesto dveri medzi obyvkou a kuchynou 170cm prechod. tak tam sa nebojim ... ale co ak sa zavrznem v kupelni? 😀

kochanski
29. nov 2009

lucim...no já taky nevím jestli vydržím až ho uvidím 😀

traki...já to samé. Kuchařku mám občas na dohled aby byla jistota 😉

traktor
29. nov 2009

tak vyburate, budete mat aspon lepsi vyhlad... 😀 😀 😀 a kochi tak taketo obdivujem, krasne to vyzera, urcite skvelo chuti....do takeho sa nepustam, na to fakt treba mat .. 😉

kochanski
29. nov 2009

stejně nechápu, jak se někomu povede taková vánočka. Já ať dělám co dělám (důlek uprostřed, zapíchané špejle, pečící papír na vrchu...), tak mi vždycky alespoň kus patra ujede stranou 😅 😒

traktor
29. nov 2009

no baby na dnes sa lučim, este ma caka sprch, uz pocujem ako caka ...kvap, kvap, ... 😀 😀 😀 😀 tak dobru nocku, sladke kolacikove snicky....papa 😵 😵 😵

kochanski
29. nov 2009

traki...já když mám náladu a čas, tak se občas i pustím do něčeho podobného, ale takhle dokonalé to asi není i kdybyc se rozkrájela 😀 . Ale zas už jsem zmákla nejeden dortík a tučnáci z vosích hnízd měly taky úspěch, to se zas musím pochválit 😉

lucim 😀 😀 😀

traktor
29. nov 2009

koch ja ked upeciem tu vianocku tak hodimfoto...a budete hadat co to je.... 😀 😀 😀 a uz tu nie som ....kvap, kvap.... 😀 😀 😀

kochanski
29. nov 2009

dobrou dobrou...já už budu muset taky jít do hajan. Zítra zas jedeme s malou do města, tak ať jí nedělám ostudu s kruhama pod očima 😉

lucim
29. nov 2009

idem asi aj ja .... ocka mi paaaadajut , dobru a sladke snicky. cmuk. 😵

kochanski
29. nov 2009

traki 😀 😀 😀 ...info určitě hoď...kap, kap, kap 😀

kochanski
29. nov 2009

dobrou, cmuk, cmuk, cmuk

voskovka
30. nov 2009

bre raničko.....zdravime a neviem či dnes mame nejakych oslavencov(mesačnikovych) ale všetkym Andrejom,Ondrejom.....naj naj.....

ani3012
30. nov 2009

dobré ránko Júlovky!

Pondelok - 30 November 2009

kuchy...........30.6...................Matyáš .........má 5 mesiačikov
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub ..........ma tiež 5mesiačikov
zuzinaaa........30.7....................Michaela .....má dnes 4 mesiace

Len tak pre zaujímavosť- Michaela Anna sa narodla presne na termín.
Z 83 júloviek sa to podarilo len dvom(zunajda 3.7. má Leu) 😉

Všetko najlepšie prajeme 😉 🙂 🙂

Meniny oslavuje: Ondrej/Andrej
Meniny oslavuje v ČR: Ondřej

Kalendárium:
Deň počítačovej bezpečnosti
(od 1988 sa pripomínal v posledný pracovný deň v novembri, v 1997 sa pre tento deň stanovil dátum 30. 11.)

Blondína v stávkovej kancelárii sa pýta...o čo ide v tejto hre?
Musíte trafiť päť čísel!
....a z akej vzdialenosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre