Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
30. nov 2009

ahoj vosky

voskovka
30. nov 2009

ako sa mate ani???čitala som že všetci vypekaju...(alebo sa chystaju....)
ja nejdem piecť tento rok....nejak sa mi nechce...pri dvoch detoch by mi asi zhoreli...
tym padom klobuk dole mamičkam,ktore maju viac deti a idu piecť.... 😀

ani3012
30. nov 2009

to ani mne sa nechce,ale chceme len medovníčky a karamelové rezy urobiť.
Ja keď pozerám,čo všetko traky dokáže porobiť(okolo Matejka,uvariť,poupratovať,pozbierať úrodu a tuším aj ma nejaký zverinec a ešte koníkuje) tak zíram
A celkovo,mne to pripadá,akoby baby lepšie všetko zvládali ako ja a pritom mám Evičku dobrú.
Ty máš Dávidka doma?

voskovka
30. nov 2009

hej....nechodi do školky,ešte plienkujeme...tak by mi ho nevzali....nechce sa mu cikať na nočnik...a pokial som doma,tak nevidim dovod davať ho tam,aby mi nebol čo tyžden chory.....

voskovka
30. nov 2009

dneska musím napísať čo mi treba a čo nemám na sviatky,mikulaša mám kupeneho,tak dodennikovať sviatky a môže byť...
pečiem kuře...a adamko spi od pol siedmej...dokedy???? 😀
treba mi upratovať,nechce sa mi...nič...

zmurkaz
30. nov 2009

Ahojte babulky 😵 😵 😵
Oslávencom 3x huráááááá 😵 😵 😵 😵

Včera sme boli u svokrovcov - som si povedala, že je to o hubu takto sa niekam teperiť každý, alebo každý druhý týždeň ... malá nie je zvyknutá na to prostredie, ich poriadne nepozná - čo aj - týždeň je pre ňu ako rok 😀 😀 🙄 a oni sa len čudujú, prečo pri nich reve 🙄 🙄 🙄 ☹ ...
No tak včera dala 4x po polhodke - chúďa - a ani v noci nemala kľudný spánok 😔 ....

Vidím že tu je všetko rozbehnuté ... ja ani upratané, ani nakúpené a akurát variť a piecť budeme spolu s maminkou... 😉
Ale sa už musím rozhýbať....sa mi vôôôôbeeec nechce! 😝 😀

ani3012
30. nov 2009

no ja som chytala Evke moč.Dnes máme poradňu a že aj moč treba skontrolovať.
Sáčik,čo mala je mokrý ale z vonka 😀 To mala asi zle nalepené.Ale ona ma celkovo takú mastnejšiu kožičku,keď sa krémuje tam dole,tak ani sa nedivím,že sa to odlepilo.
Strašne fúka.Mala by som síce ten moč odniesť k doktorke ale kedže nemám aký tak kašlem na to a spravím to zajtra

zmurkaz
30. nov 2009

Ani 😀 😀 😀 -ale na druhú stranu škoda - mohla si mať vybavené ☹

ani3012
30. nov 2009

aj u vás tak strašne fúka?

ani3012
30. nov 2009

zmurky
-ono je to pekné ,že chodíte na návštevu aby videli malú .
ale ja vidím,čo to robí s Evičkou,keď ideme len do BA.Tiež ma potom rozladený režim
Musíme sa spýtať šéfovej,ako to s Matejkom robí 😀 😀 😀

josifek
30. nov 2009

Krásný pohodový den přejeme a všem oslavencům vše nej nej nej nej 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
30. nov 2009

Ani - možno by ma to tak nevztočilo, keby neboli každý deň v TT a nechodili okolo - sa nezastavia nikd& 😅 😠 😠

A misím ísť off - ale nakuki 😉

lucia32
30. nov 2009

Bré ráničko...všetkým oslávencom všetko NAJ 🙂
My dnes nemusíme na poradňu , hurááá, som bola ráno u dokyny po recept na mliečko, lebo nám došlo a do 1 by sme nemali čo pipať 😝 a mudra, že nemusí dnes chodiť, že kopec chorých, stačí prísť na očkovanie toho 14 😀 ...takže už neočkujeme po sviatkoch, ale pred sviatkami...no nevadí, pichy zvládla minule v pohode...aspoň to budeme mať za sebou....manžel obehol všetky lekárne a len v 1 mali mliečko 😝

lucia32
30. nov 2009

Používa niekto plienky fixies??? Mám možnosť kúpiť lacnejšie, po 4,20 kus...0,14€ ...lacnejšie ako v obchode...teda v lekárni...

zaba2707
30. nov 2009

ahoooojteeeeeeeeeeeeeeee 🙂 vsetkym dnesnym vymesacnym oslavencom vsetko najsamlepsie Ondrikom a Andrejkom takisto aaa aj sebe k narodeninkam 😀 dohodla som sa s mojim ocinom ze od 25 to zacneme odratavat takzde dnes oslavujem 24 😀

zaba2707
30. nov 2009

ahoj LU my sme okrem pampers a sleep and play nepoouzivali ine ... ani tie huggies v nemocke sa minepacili takze ti moc neporadim

lucia32
30. nov 2009

Zabka...hapyyyyyyyyyy birthday to júúúúúúú 😀 ty nám normálne mladneš 😉
No uvidíme, asi ich vezmem a uvidím...

zaba2707
30. nov 2009

dakujem 🙂

ani3012
30. nov 2009

aj ja sa pridávam ku gratulácii 😀
Rozmýšľam,že spravím novú tabuľku.Kto v nej bude chcieť byť ,nech napíše IP a tam dátum narodenia a kto nechce,nech rok nepíše.A budem písať Júlovky a Júlovčatká.
Čo poviete?

zaba2707
30. nov 2009

30.11.1983 ani 🙂

zaba2707
30. nov 2009

a velmi pekne aj tebe dakuijem 🙂

ani3012
30. nov 2009

už som začala.A nemáš zač,v tabuľke sa objavíš najskôr za rok 😀 😀 😀

Ale ešte raz gratulácia 😉

ani3012
30. nov 2009

dobré ránko Júlovky!

Pondelok - 30 November 2009
júlovčatka:
kuchy...........30.6...................Matyáš .........má 5 mesiačikov
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub ..........ma tiež 5mesiačikov
zuzinaaa........30.7....................Michaela .....má dnes 4 mesiace

júlovky:
zaba2707 30.11.1983 má dnes 26 rokov 😉

Len tak pre zaujímavosť- Michaela Anna sa narodla presne na termín.
Z 83 júloviek sa to podarilo len dvom(zunajda 3.7. má Leu)

Všetko najlepšie prajeme

Meniny oslavuje: Ondrej/Andrej
Meniny oslavuje v ČR: Ondřej

Kalendárium:
Deň počítačovej bezpečnosti
(od 1988 sa pripomínal v posledný pracovný deň v novembri, v 1997 sa pre tento deň stanovil dátum 30. 11.)

Blondína v stávkovej kancelárii sa pýta...o čo ide v tejto hre?
Musíte trafiť päť čísel!
....a z akej vzdialenosti?

zmurkaz
30. nov 2009

zabka - všetko naj 😵 😵 😵 😵
Ani - tak ja sa pridám ... teda ty ma tam pridaj 😀 😀 😀 - 21.9.1978 (už som stará korčula 😀 😀 😀 😀 )

zaba2707
30. nov 2009

zmuka dakujem 🙂

lucim
30. nov 2009

dobry den,
vsetkym oslavencom cmuky od matka 😵
a zabke cmuk odo mna virtualny na licko ... 😵

co idete dnes robit? ja som dotiahla kos na pradlo do kuchyne, mozno to predsa len ozehlim ... a chcem robit cookiesky a na obed budu nejake cestoviny.
a bola som na poste, platit seky.

a matko sa budi - teda zase nebudi z doobedneho spanku. 🙂

ani ja som o 5 rokov starsia korcula ako zmur. 😝 😝 😝

lucia32
30. nov 2009

ja som medziplyn medzi zmurkou a lucim 😀

zaba2707
30. nov 2009

ahoooj lucimka 🙂 dakujem krasne ... co dnes ideme robit??? vobec neviem zatial sme (ja aj Fifo) v pyzamach 😀 asi idem zapnut pracku, vylozit mycku ... urcite pojdeme na prechadzku a zislo by sa nieco uvarit ... ale vobec neviem co 🙂

ani3012
30. nov 2009

hej,našla som ťa na FB 😀 😀 aj alex,ale nechce sa mi to hľadať....

kuchy
30. nov 2009

Ahojte holky a miminka, dle vašeho pečlivého raportu dnes má část našich prcků 5 měsíců....nemáme sice čas moc pisat, malý je divočák a zařizujeme si bydlení,těsně před vánoci se snad stihneme nastěhovat do nového....
tak dostane pokojík....

jen pro úplnost...Matyášek má přes 70 cm, 8300g +- a vykukuje mu dole první kousek zoubečku 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre