• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Rius...ved ja to viem...ale ja som mäkkšia, na terorizovanie je u nás mm :grinning: Aj ja viem byť občas tvrdá, ale potom je mi to ľúto ako tebe...ale pri starších to už tak nebolí, lebo viem, že už si uvedomujú čo robia a musia niesť následky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Traky...jj, šikovná som :grinning: a mám tiež šikovného mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nas sa peie denne, aj dve pracky...a plus umyvacka perie riady :wink: neviem si predstavit pokazenie pracky, hned by som stiahla P z prace, ze treba okamzite kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

trak: najhorsie na tom je, ze ja velakrat zabudnem, ze mam byt nahnevana.... :grinning:
30. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucia heeej....? moje si stale neuvedomuju.....kde robim chybu?...som v puberte predsa tak co chcem, ze? :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trak: tak nejak :sunglasses:
Rius čoby? Len my sme sa nechali uniesť na vlne lásky a tá narazila o skalu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty si šťastne doplávala do prístavu, vždy znova a znova :grinning: Si šikovnejšia ako my :wink:
rius niekedy sa fakt neda....ked tie deti vedia hodit taky pohlad, ze hned clovek zabudne aj co chcel....ale vo vyznych veciach a veciach dolezitych som aj ja tvrda a nepopustim....
30. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No my túto pokazenú možno aj dáme opraviť, uvidíme, možno ešte niekomu za cenu opravy + drobné poslúži...uvidíme...zatiaľ nám zisťujú kolko bude stať súčiastka + oprava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Traky...no ani moji si neuvedomujú, ale vek na to majú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu: krasne si to napisala.... ale ja cim dalej, tym viac zastavam nazor, ze je lepsie s detmi zacat skor... niekedy si pripadam straaaasne nie mlada (nechcela som napisat stara :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale iba v suvislosti s dedmi... neviem, ci mi rozumiete, nechce sa mi rozpisovat :sunglasses:
30. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to P vcera v posteli prisiel s napadom tretieho dietata, ze by to bolo veselsie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rius...jasné, vychovávať sa musí od malička...už 6 ročné decko neprevychováš :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám najradšej...ked deculu všetko dovolili, a ked im začne liezť po hlave, tak idú vychovávať a sú zhrození, že ono nepočúva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Samo, že nie vždy sa to dá a naša snaha padne na úrodnú pôdu, ale treba sa o to pokúšať vždy znova a znova a znova...náš syn už podskakuje a nevie pochopiť prečo nemôže ísť do mesa s chlapcami a vrátiť sa o 22.00?????????????
30. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rius...no kto by mal veselo? P asi nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme si starostlivosť o deti rozdelili, M ma starších a celú domácnosť a ja Nataly :grinning:
30. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu: fuuuuha, ja chapem, ze doba sa meni, ale ja v 13. som na take nieco ani nepomyslela....stacil mi mamin pohlad a uz som suchala nohami pod stolom... booooze, to ma cakaju veci :confounded:
30. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu: ved prave... veselo by mali asi tak krpci, P v praci a ja na praskoch
a krasne rozdelena starostlivost :grinning:
30. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akoze ja si nemozem na P stazovat, on urobi cokolvek, staci povedat, niekedy aj sam, ale co z toho, kedchodi kazdu chvilu na sluzobku....
30. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rius...presne, nie že by sa tvoj P nestaral, ale je to iné, zabezpečovať rodinu peniazmi a vyskúšať si to na vlastnej koži...starostlivosť o domácnosť, o deti...dennodene ten istý kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucia krasne to mate podelene, tak spravodlivo :grinning: :grinning: :wink: , a dalsie dieta rius? ja zatial nie som na praskoch....aj bez nich som dost strelena...tak este prasky? co by to so mnou porobilo.... :grinning: :grinning: :grinning: ale velka rodina je super... :wink:
30. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trak: nepochybujem, len vravim ze som mala zacat s detmi skor... aj tak, ked alexandra bude mat 15, ja 50....
30. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedysi som chcela mat styri deti, ale teraz si mysli, ze dve su tak akurat...
30. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky Děvčata už jsme doma z práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se narodila 2.4.1974 :wink:
Riusko kdybych mohla dám se jěště na jedno :wink: ale nejde to :frowning2: jinak každý má mít tolik dětí na kolik se cítí :wink: a když si myslíš že dvě jsou akurát tak to tak má být :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia: ahoj :slight_smile: my sme rovnako stare/mlade.... a vidis, ty uz mas hotoveho chlapa a ja take male chlapetko... ano, momentalne si myslim, ze dve su tak akurat :sunglasses:
30. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riusko jojo, mám chlapa a nelituji že jsem ho měla když jsem byla mlaďucha a teď jsem omládla s Karamelkou takže jsem zase Mlaďucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia: ved aj ja som chcela byt mladucka maminka, ale akosi sa mi moj P stale kdesi tulal, takze kym sme sa nasli, to trvalo.... :dizzy_face:
stale vsak musim mysliet, ze jedna kamaratka venujuca sa numerologii a dalsim takym okultnym vedam ako ja vravim, mi predpovedala deti tri. vzdy, ked poviem, ze zostavam pri dvoch, ona sa iba usmeje, pokruti hlavou a povie vsak uvidis... tak mozno, co nevidiet mi budu svietit pri tej dvojke tt... :wink: sice vravim, ze dve su akurat, ale viem, ze co ma byt, to bude a urcite to nebudem riesit nejak neprirodzene (rozumiete, vsak?)......................
30. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Riusko jojo co je v osudu psáno bude do vínku dáno a nic s tím nenaděláno :wink: :grinning: Nechtějí i mě přiřknout jěště ze dva drobky :wink: brala bych je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia: a ty si pisala, ze uz nemozes?
30. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
néééé my po dvou císařích prý néééé už by bylo velké riziko :frowning2:
30. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

neviem čo je dnes erikovi..stále plače..ani jesť, ani spať, ani hrať...teraz akosi zaspal...a všimla som si, že od soboty mi nechce papať ked ho držím na rukách...len v polohe ležmo..a papali sme kašu..z flaše ee, v leže ee, posediačky áno...a čo tam potom, že skoro všetka kaša šla na podbradník...

a v noci sa podarilo mu spadnúť z mojej postele :frowning2: ale mám tam hned pri posteli tie penové puzzle, tak capol na ne..trochu mrnkol, a ked bol na rukách, tak začal vyspevovať(pískať? :sweat_smile: )tak snád si neublížil...

zub zatial žiadny...
30. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rius...aj my sme chceli len 2 a pozri sa... :grinning: aj ked je pravda, že jedno za druhým to by bylo iné kafe...ale tak o rôčik, dva? Moja svokruš mala môjho muža v 37 a tu je, vychovaný, oženenený, dal jej 3 vnukov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ešte nie je neskoro :grinning: :wink:
30. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mia ahoj...ak sa môžem opýtať a nie je to intimuš...mali ste nejaký problém, že ste mali druhé bábo až teraz?
30. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inneska....ak by nebol vo svojej koži tak by som možno s ním šla k dokyne, hoc aj na pohotovosť, ked ti už capol na zem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok