• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ahojte babulky
tak ja malého " trieskam" už od malička a predsa si dovolí.Včera tak strašne vyfasoval.....škoda reči.
On je veľmi živý a niekedy mi pripadá,že čím viac sa snažím,tak tím to je horšie.Dnes som aj volala psychologičke a mala termín až v januári pokiaľ to nieje súrne.

inneska- Eva je tiež dnes viac mrzutá ale teraz spinka.

luci gratulujem k práčke nech slúži. :wink:
30. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia: aha, takze po dvoch sa nesmie? teda iba s velkym rizikom...?

lu: ved ja sa nebranim :wink: mozno aj bude, len sa smejem, ze aby neboli dvojicky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inka: ahoj :slight_smile: zlatko, mrzi ma, ze erik spadol :frowning2: a ze je mrzuty :frowning2: neskocis radsej k dr? pre istotu...?

ani: ano, pri zivych detoch sa niekedy zda ta namaha marna, ale ver, ze nie je...
30. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...moje deti padli za vlasť....obrazne povedane.... :wink:
a ja som konečne objednala tu stoličku na krmenie...do piatku by mala byť doma....
kde ste???
30. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia neměli prostě to nešlo až pak najednou z ničeho nic samo od sebe že prý čekáte mimi :grinning: je vymodlená od pána boha :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inesko to mě mrzí snad bude malí Eričko ok a je to jen přechodné :wink:
30. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi a možno o to je to krajšie :slight_smile:
nám sa Patrik s Evkou podarili na prvú šupu.
30. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,josifku..riuš...
my taky nem tretie...2cisaraky+problemy s maternicou...ale vešticami predpovedala o 5-6rokov dievčatko.... :grinning:
30. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky,...mame nejake nove fotocky v albume, ktora chcete mozte nakuknut. :sunglasses:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3583995&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
30. nov 2009 o 14:53  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani-my davidka na prvy šup,adamka asi na 3-4....neviem presne... :grinning:
30. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aničko je to po dlouhé době to nejkrásnější co nás mohlo jěště potkat. První zázrak byl syn a druhý je dceruška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Batt.... tvoje je ale krasaviče vlasatice moc pěknéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám toho dosť !!! :angry:
Ako to,že máte vlasaté deti,len ja mám holú lebku ? :angry: :wink:
30. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA nemám vlasate.... :angry: :grinning:
30. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: dik, pozerala som aj tvoje, tiez je nadherna :slight_smile:
ani: ty uz mas 6 mesacnu malu? a co robis tu u nas? :grinning: ty si sa poriadne poponahlala :slight_smile:)
30. nov 2009 o 15:00  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš chlapca- či chceš mať depešáčka ? :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt
nech! To aby ste mi závideli :slight_smile: Vy ste sa v horúčavách kotúľali a ja s Evičkou už bola doma :grinning:
30. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak mne sa dneska akosi podaril taky lenivy den, a to uplne sam od seba :sweat_smile:
rano o 7 sme sa tvarili ze este spime aj ked Tami si uz veselo dzavotala dobru polhodku. esteze je vonku rano tma tak asi si myslela ze je este noc :slight_smile: potom som si ju vzala na postel, Tami sa hrala s mojou rukou a ja v polospanku som davala pozor nech si nevypichne oko :grinning: Jaky dobry vymysel tie ruky... :grinning:
potom klasika prebalovanie a ranajky a o pol9 som si lahla este s malou a spali sme do pol11 takze som si asi nadspala na cely tyzden, no potom sme sa pohrali a tak tradicne jak to okolo malych deti byva vsak viete maminky :wink: a ked sa zacala ukladat tak som si zase k nej lahla. ja by som ja spala ale Tami sa nejako nedarilo ale lezala tisko :slight_smile:
no tak ze ideme potom von a ona zaspinkala pri papani tak som ju nechala. uz hodku spi a ja som vas dociitala od vcera a namiesto umyvania linky konujem :slight_smile:
som zvedava co mi mm povie kedze on uz vyprazdnil skrinku s riadmi a nahadzal to do umyvacky ale aspon som ju vypla ked skoncil program :grinning: :grinning: :grinning:

no a ja som taka medzi korculou a mladuchou, ja osm uzrela svetlo sveta alebo skor to svetlo nemocnicne 18.3.1980 :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vosky: aj my mame taky krasny macikovsky overal, co mate modry, my mame biely...je super
30. nov 2009 o 15:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám pocit že som tu najmladšia....he he...24.11.1987....
batt-ja som s nim spokojna... :dizzy_face:
30. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Batt děkujeme za pochvalu :wink:
Ani ani my nemáme mnoho vlásku ale u nás je to normální nám pak narostou s moc hustééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt Sarlotka je mala kocka v tych satockach a s tym stipcekom :wink:

aj ja uz chcem robit malej copikyyyyy.... ale to nam este asi chvilku potrva :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: my sme vcera oslavovali a bola tu babka a dedko sarlotky, tak babka sa realizovala :slight_smile:)) s tym stipcekom

a ked sme pri tych datumoch, zeby som bola najstarsia, prvorodicka?....20. 11. 1979... sme oslavovali narodky - ze 30-ku :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala ukazka ockovych nakupov:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3584115&vReferer=

majka: ahoj lenivcek, vitaj v klube pohodakov :wink:
30. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee...nie najstaršia prvorodička je lucim :wink:
30. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw, mm ma mprave cez chat pochvalil jak dobre oddychujem :grinning:
30. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 15:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska....krásne, krásne, krásne...to je z NY???
30. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: a kolko ma lucim?
majkas, mas suproveho mm, aj moj mi stale hovori, aby som oddychovala :slight_smile:)
30. nov 2009 o 15:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt...Sarlotka krásna ako tá tortička :grinning: na spapanie :wink:
30. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: dik :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: ty mas mudreho muzika :wink:

lu: yes, from ny
30. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius a to on asam od seba vie co ma kupit? ci si dala zoznam podla netu? a vychadza to nejako super lacnejsie nez u nas?

batt krasna torta a verim ze aj mnamkova :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok