• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
riusik: joooooj, tak ty mas ale perfektneho mm, aj ja chcem :grinning: tie na fotke cislo 10 sa mi najviac pacia a aj tie na 3 fotke
30. nov 2009 o 15:27  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas: bola moja oblubena ananasova ....moja mamka je perfketna v tomto. No musim sa pochvalit aj ja som piekla a to asi 5 krat v zivote a pustila som sa do takeho ovocneho so smotanovo-ovocnou plnkou a zelatinou na vrchu...ze vraj sa tiez velmi dobre podaril...aj by som zvysky odfotila, ale sa mi pokazil mobil, je v oprave a ten nahradny nema fotak... :angry:
30. nov 2009 o 15:29  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nepisem ze ktore sa mi pacia, lebo vsetky vecicky sa mi pacia :sunglasses:

hej a moj mm je mudry a rad hovori ze sak si oddychuj ale potom to u nas vyzera jak..... no ale raz za cas treba, neze?
30. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim má 25+10 :grinning:
30. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: to on sam, len miery musi mat presne... este na babatko vie, to cisluju na mesiace, ale tomasovi kupuje s krajcirskym metrom v ruke. nevie odhadnut velkost, ale mozem sa spolahnut nanho vo vybere... i ked vzdy chce, aby som mrkla na nete a poslala linky, ze co ma kupit, ale nie vzdy to maju, le aspon priblizne...

a oplati sa vo vypredajoch, nejake stihol, ale tie najvacsie nie.. aspon vela neminul... naposledy tam nechal asi 1500eur len na handry+obuv...
30. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt tak ze klobuk dole, hlavne nad tym ozdobenim :wink:
30. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
batt: vsetko naj dodatocne :dizzy_face: a ta torta!!! mnaaaaaaaam...
30. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius tak ked budu nabuduce vypredaje a pojde tak si nieco objednam, oki? ked uz ma taky dobry vkus :wink:
30. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius esteze pises, sa tu rozplyvam ze jak a super torta a jaka je mala zlata a gratulacia nist :grinning: tak batt aj ja sa pridavam vsetko naj k tej 18tke :wink:
30. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: oki, ale kludne si pozri na nete... www.macys.com, www.oldnavy.com, www.gap.com a pod. ja mam rada old navy, aj ja mam nejake veci, ale hlavne tomas...
30. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukněte na naší malou dneska dostala dáreček k jmeninám co bude teprve mít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem velmi pekne za blahozelanie :slight_smile:)
ozdobu na tortu robila moja tetuska a mamka ju piekla a plnila...no proste tímova praca
tak vo veku teda nemam prvenstvo :grinning:
30. nov 2009 o 15:44  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi super lopticka, este ze ma takych stryckov :slight_smile:

inac som sa chcekla spytatna ten nafukovaci valec, to ma sluzit na co? jak sa to ma spravne pouzivat? baby sa ma na to dat na brusko a ma sa odrazat nozickami ci ako? ci si len tak lezi na tom na brusko?
30. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majky ty s ním můžeš cvičit jak na gymnastickým balonu a dítko se po něm může válet jak na bříšku tak na zádech a může ho i zvedat ručkami a nožkami malý si sním vyhrál strašně moc dlouho :wink:
30. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ked budem mat chvilu tak mrknem a kebyze sa mi nieco extra zapaci tak dam vediet, oki? a dik za ochotu :wink:
Jo a strejdové jsou kluci z práce co patří podemě jako pod šéfku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jois pochopene :slight_smile:

no uz sa mrvi tak uz asi moje lenosenie pomaly konci :slight_smile: ale pospinkala pekne od 2
30. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojtee tu je debata v plnom prude :slight_smile:
rius ty mas skveleho muza, moj keby nieco nakupil, no neviem, neviem... :wink: alebo zeby bol problem vo mne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam zapalene ocko, prosim polutovat a pofukat! :sweat_smile: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyzuz lutujeme a foukáme s Karamelkou :wink: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte oslavencom všetko naj naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som narodena 31.5.1976
30. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ako sa mávate???
my celkom fajn. stále ešte vysávame soplíky.

Matúško mi o 17:15 h zaspinkal a ešte spí... Už by sa mohol aj zobudiť, aby zase večer nebuntošil. Veď uvidíme...
30. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mládež...my okupkané, napapané, čakáme kedy kedy príde ujo sníček :grinning: a testujeme novú práčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasime priiichod z vonku, bolo super boli sme s kamoskou a o rok starsim chlapcekom :slight_smile: lebo medzi barakmi len tak bezcielne je to pre mna nenormalna nuda :slight_smile: idem vyvesit pradlo a pripravit kupkanie :slight_smile: maly sa hra na tom penovom koberci ... zacal sa uz pretacat tak sa bojim ho nechat na gauci :slight_smile: a zo zeme z nikadial nespadne ... teda aspon dufam :sweat_smile:
30. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia gratulka k pračce a my už i spinkáme :grinning: Kluci jsou v kině a já jsem v pohodě sama v klidečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už spinkáme...máma môže hodiť šlofíka :grinning: a vyhrali sme na športke 5. cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,keby som to vedela, tak kúpim drahšiu pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem dneska točili jak se umí malá vztekat :grinning: a jak se chce odplazit brečíme ale jen chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.youtube.com/watch?v=kJ1cr-VUht0
30. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme okupkani aaaaaaaaa skusame hlasivky ... Filip jednoznacne vyhrava nad telkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na spanok to ani z daleka nevyzera :sweat_smile: ale maminke to nevadiiiii lebo ho nenormaaalne milujeeeeee
30. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo kde ste vsetkyyyyyyyy
30. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááá jsem tuuuuu :grinning:
30. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok