Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
30. nov 2009

riusik: joooooj, tak ty mas ale perfektneho mm, aj ja chcem 😀 tie na fotke cislo 10 sa mi najviac pacia a aj tie na 3 fotke

battole
30. nov 2009

majkas: bola moja oblubena ananasova ....moja mamka je perfketna v tomto. No musim sa pochvalit aj ja som piekla a to asi 5 krat v zivote a pustila som sa do takeho ovocneho so smotanovo-ovocnou plnkou a zelatinou na vrchu...ze vraj sa tiez velmi dobre podaril...aj by som zvysky odfotila, ale sa mi pokazil mobil, je v oprave a ten nahradny nema fotak... 😠

majkas
30. nov 2009

ja ani nepisem ze ktore sa mi pacia, lebo vsetky vecicky sa mi pacia 😎

hej a moj mm je mudry a rad hovori ze sak si oddychuj ale potom to u nas vyzera jak..... no ale raz za cas treba, neze?

lucia32
30. nov 2009

Lucim má 25+10 😀

riusik
30. nov 2009

majka: to on sam, len miery musi mat presne... este na babatko vie, to cisluju na mesiace, ale tomasovi kupuje s krajcirskym metrom v ruke. nevie odhadnut velkost, ale mozem sa spolahnut nanho vo vybere... i ked vzdy chce, aby som mrkla na nete a poslala linky, ze co ma kupit, ale nie vzdy to maju, le aspon priblizne...

a oplati sa vo vypredajoch, nejake stihol, ale tie najvacsie nie.. aspon vela neminul... naposledy tam nechal asi 1500eur len na handry+obuv...

majkas
30. nov 2009

batt tak ze klobuk dole, hlavne nad tym ozdobenim 😉

riusik
30. nov 2009

batt: vsetko naj dodatocne 😵 a ta torta!!! mnaaaaaaaam...

majkas
30. nov 2009

rius tak ked budu nabuduce vypredaje a pojde tak si nieco objednam, oki? ked uz ma taky dobry vkus 😉

majkas
30. nov 2009

rius esteze pises, sa tu rozplyvam ze jak a super torta a jaka je mala zlata a gratulacia nist 😀 tak batt aj ja sa pridavam vsetko naj k tej 18tke 😉

riusik
30. nov 2009

majka: oki, ale kludne si pozri na nete... www.macys.com, www.oldnavy.com, www.gap.com a pod. ja mam rada old navy, aj ja mam nejake veci, ale hlavne tomas...

josifek
30. nov 2009

Kukněte na naší malou dneska dostala dáreček k jmeninám co bude teprve mít 😀 😝

battole
30. nov 2009

kocky dakujem velmi pekne za blahozelanie 🙂)
ozdobu na tortu robila moja tetuska a mamka ju piekla a plnila...no proste tímova praca
tak vo veku teda nemam prvenstvo 😀

majkas
30. nov 2009

josi super lopticka, este ze ma takych stryckov 🙂

inac som sa chcekla spytatna ten nafukovaci valec, to ma sluzit na co? jak sa to ma spravne pouzivat? baby sa ma na to dat na brusko a ma sa odrazat nozickami ci ako? ci si len tak lezi na tom na brusko?

josifek
30. nov 2009

Majky ty s ním můžeš cvičit jak na gymnastickým balonu a dítko se po něm může válet jak na bříšku tak na zádech a může ho i zvedat ručkami a nožkami malý si sním vyhrál strašně moc dlouho 😉

majkas
30. nov 2009

rius ked budem mat chvilu tak mrknem a kebyze sa mi nieco extra zapaci tak dam vediet, oki? a dik za ochotu 😉

josifek
30. nov 2009

Jo a strejdové jsou kluci z práce co patří podemě jako pod šéfku 😀 😀 😀 😀

majkas
30. nov 2009

jois pochopene 🙂

no uz sa mrvi tak uz asi moje lenosenie pomaly konci 🙂 ale pospinkala pekne od 2

babyzuzana
30. nov 2009

ahoojtee tu je debata v plnom prude 🙂
rius ty mas skveleho muza, moj keby nieco nakupil, no neviem, neviem... 😉 alebo zeby bol problem vo mne? 😝

babyzuzana
30. nov 2009

a mam zapalene ocko, prosim polutovat a pofukat! 😅 😵

josifek
30. nov 2009

babyzuz lutujeme a foukáme s Karamelkou 😉 😵

nina41
30. nov 2009

Ahojte oslavencom všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Ja som narodena 31.5.1976

jajona
30. nov 2009

ahojte,

ako sa mávate???
my celkom fajn. stále ešte vysávame soplíky.

Matúško mi o 17:15 h zaspinkal a ešte spí... Už by sa mohol aj zobudiť, aby zase večer nebuntošil. Veď uvidíme...

lucia32
30. nov 2009

ahojte mládež...my okupkané, napapané, čakáme kedy kedy príde ujo sníček 😀 a testujeme novú práčku 😝

zaba2707
30. nov 2009

hlasime priiichod z vonku, bolo super boli sme s kamoskou a o rok starsim chlapcekom 🙂 lebo medzi barakmi len tak bezcielne je to pre mna nenormalna nuda 🙂 idem vyvesit pradlo a pripravit kupkanie 🙂 maly sa hra na tom penovom koberci ... zacal sa uz pretacat tak sa bojim ho nechat na gauci 🙂 a zo zeme z nikadial nespadne ... teda aspon dufam 😅

josifek
30. nov 2009

Lucia gratulka k pračce a my už i spinkáme 😀 Kluci jsou v kině a já jsem v pohodě sama v klidečku 😝

lucia32
30. nov 2009

Tak už spinkáme...máma môže hodiť šlofíka 😀 a vyhrali sme na športke 5. cenu 😝 ,keby som to vedela, tak kúpim drahšiu pračku 😝

josifek
30. nov 2009

jsem dneska točili jak se umí malá vztekat 😀 a jak se chce odplazit brečíme ale jen chvilku 😝 😝 😝

https://www.youtube.com/watch?v=kJ1cr-VUht0
zaba2707
30. nov 2009

my sme okupkani aaaaaaaaa skusame hlasivky ... Filip jednoznacne vyhrava nad telkou 😀 😀 😀 😀 na spanok to ani z daleka nevyzera 😅 ale maminke to nevadiiiii lebo ho nenormaaalne milujeeeeee

zaba2707
30. nov 2009

halooooooooooooo kde ste vsetkyyyyyyyy

josifek
30. nov 2009

jááááá jsem tuuuuu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre