• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zabka ahoooj :dizzy_face: filipko uz spi?
30. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaahojte aj ja tu šmirujem :wink:
30. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojteeee uz som myslela ze som tu sama
30. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mius ahoj rius .... kdezeeeeeeee tu sa vedla mna pretaca vykrikuje a nechce zatial papat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj skončila supr stár a maminky se stahují ku koníkovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakýýýýýýýý, LUcímmmmmmmm, Ineskoooooooo Vendy.....a ostatní nástup na nočnííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasim naaaaaaaaaaaaaaastup :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallloooo tu sooooom
sme boli oslavovat susedine minulotyzdnove meniny - Milka .. aj moju maminu sme brali so sebou.

a pre upresnenie , mam 2x 18 rokov, to mozem mat 2 vodicaky? alebo 2x volit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
lu, pamatas si to takmer presne, len medzi tym bol september a ja som narodkovala. :slight_smile:

rius faaaantasticke vecicky, batt milucke fotecky. :wink:
30. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee lucim udelujem ti 2. vodicaaaak dodatocne s platnostou od septembra :sunglasses:
30. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: juj slyšííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a moje deticky uz spinkaju od pol osmej podotykam obidve deti ormalne nechapačka :grinning:
mius nabuduce ich musis skor zvolat ... normalne ta poculi :slight_smile:
30. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi a to nase nie a nie .... krici co mu hrdlo staciii
30. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: filipko nechce papat? a uz sa pretaca uplne? alexandra ma vacsinou problem z brucha naspat, zabuda si ruku pod sebou :grinning:

lucka: vsetko mozes dvojmo...povolene :wink:
30. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka jojo budu velet jak v práci dneska jsem si také pěkně zahulákala :grinning: :grinning: :grinning: zase tam byl bordel bordeláři jedni dostali za uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius presne ako alexandra ... na brucho v pohode naspat zatial uplne nie ... iba obcas sa mu to zadari ... ale presne zabuda aj on ruku pod sebou :slight_smile: ... no papat nechce lebo sa tu jasi momentalne tak cakam kedy ho to prejde a chyti trosku utlm aby bolo mozne ho nakrmit :slight_smile:
lusia to preto ze bude mikulas a sa nevedia dockat....tak rychlo spinkaju nech im to skor prejde... :grinning: :wink:
Zabka ja Miška ukladam stale aby do tej osmej uz spal a mamka mohla kuki na net :grinning:
trak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty mas tak svetove odovodnenia
30. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a matko uz sedka bez opory...a sa pri tom kolise jak na hojdacke....normalne ked ho dam do kocika tak ho rozkolise.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :slight_smile: erik spí od 20h :confused: :grinning: si zaplával vo velkej vani a taký ostal unavko, že zalahol a spí :grinning:
30. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko dvojmo? a kde najdem druheho takeho bajecneho chlapa co chape mna, bajecnu zensku? :grinning:

matko tiez spinka, ale podla mna este bude buntosit. uvidime.

mius ja som ta citila telepaticky, ma pritiahlo k pc.... videjko si teraz nepozriem, nech to nezobudi matyska, nevadi? :slight_smile:
30. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky gratulka Matýskovi :dizzy_face:
30. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim vies kde ho najdes , postav svojho pred zrkadlo, staci ti ? :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocandy, deti vam spia a ta moja plna energie sa hra s ocinkom :grinning: stihol jej uz pokazit hracku :rolling_eyes:
Lucím nevadí však nehoří ono tam bude i zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no vy mate ale šikovne deticky ale my sme najmladsi my vas dobehneme neskor :dizzy_face:
Lucim :grinning:
haj lusia :sunglasses: a to sme mali termin naraz :sweat_smile:
30. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusia však není kam spěchat Každé miminko má své když na to přijde řada :grinning: :grinning: :grinning: a některé se předbíhají hihihi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat tak co mu nekupis tiez nejaku...chudak musi si poziciavat od malej....vianoce to istia...posnazsa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok