• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
inn: som rada, ze erik je v poriadku. ale on je sikulka silna...
30. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendyyyyyyyy jsme se sesly :sunglasses: tak jak se vede?
hele vis ze jsme ani poradne nepokecaly o porodu? :sweat_smile: to budeme muset priste napravit :grinning:

holky skoukla jsem vam albumy a vsechny mate kraaaaaasna miminka a straaaaasne sikovna :dizzy_face: :dizzy_face:

a taky se vam ditka tak hlasite projevuji? me prijde ze mala si vyhlasila svoji soukromou soutez o nejhlasitejsi vykrik :grinning: vcera jsme byli v kavarne a ostatni se museli prekrikovat :grinning:

dneska jsem umyla okna a Marketka si v pokojicku nalepila na okno snehove vlocky a snehulacky a moc se ji to povedlo :wink: taky jsme dali svicinky do okna...no vanoce uz muzou zacit :grinning:
30. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaaaak my sme staaale hore, napapany ale nespi :grinning: tak som aspon par fotiek novych na FB pridala kukiiiiiiiiiii kuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=7750&id=1694829568&saved#/photo.php?pid=120857&id=1694829568
30. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn erik je fakt frajer :dizzy_face: je to takovej nas predskokan :grinning:
30. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto ma uputalo, ja mam take mnamky rada...http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20429
30. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manza dorazil...jdu mu dat neco k jidlu :sweat_smile:
snad jeste nakouknu :wink:
30. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi to je markytka sikulka, zesi robi vyzdobu. mne dnes matko pomahal piect tak, ze si rozkosne sustal papierom na pecenie - kuskom. :slight_smile:
traky, asi som sa uz rozhodla, ked uz je na caste :grinning: :grinning: toto http://www.datart.sk/katalog/Pekaren-ETA-7149-90000.html ked som nasla lacnejsie, tak mali 10€ postovne, alebo ju nemali skladom, tak to bolo jedno a toto je overeny obchod. :wink:
30. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej inkaaaaaaa to je sikovnik sikovny najsikovnejsi ... kraaasne to je cmuk
30. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filip je krasne babetko :dizzy_face:
30. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: , fajn aj dobra cena...asi sa necham inspirovat...a budem mat aj ciapkuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile: aaaaaaaa neuveritelne sa snad stava skutocnostou vyzeraaa ze nase dietatko zaspaaava :slight_smile:
30. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aaaa len tak potichucku zabka....nech ho nepreberies :grinning: :wink:
30. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky pisali, ze do 4 .dec. je postovne 0. ciapka je za 1€ :slight_smile:

zabi, jaaaaj, mazlik krasny, a podoba sa na teba. :slight_smile: aj tebe to dnes pristane. :slight_smile:

rius anavi nejaky recept uz davala, tak si myslim, ze by mohla. :slight_smile:
30. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemeeeeee :slight_smile: juuuuuuj on fakt buuuuva hihi idem rychlo navliect nase periny ... nejak som to doteraz nestihla :slight_smile:
30. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa vraaaaaatiiiiim
30. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemeeee za pochvalyyy :sunglasses: :sunglasses:

luci..kde je poštovné zadara?? :sweat_smile:
30. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn v datarte. :slight_smile: a co to bolo erickovi? :confused:
30. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi...markétka už má ráda vánoce teď jo :grinning: ? To je super. Jo a neprovokuj s vánoční výzdobou :grinning:

traki...ňam, ňam, ňam

jsem se zasekla na realitách a jukala jsem na baráčky

a jéje, zase je v postýlce nějak živo :unamused:
30. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..bol doobeda dosť uplakaný, papať nechcel, ani spať, ani hrať...ale potom sa z toho vyspal...a neviem či si čítala, ale v noci sa mu podarilo skotúlať z mojej postele :sweat_smile: padol na tie puzzle penové, len mrnkol a potom sa tomu zasmial..dala dudel a spal dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja že či nejaká detská stránka, ked dávajú čiapku za 1€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi..nasledujeme vás v pádoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi, no to jsme teda nestihly :angry: takže příštzě budem vzpomínat a bééékat :grinning:
Jinak se máme, 2 zuby cejtím, nevím jak dlouho to vydržím, už se mi dělaj takový jako puchýře ošoupaný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
emuš si našla ted taky pazvuky, někdy z ní učurávám:slight_smile:

včera v noci rány do chůvičky, šla jsem na kontrolu a sestřelovala nožičkama zavěšenou chůvičku, pasovala se s plenkou a škytala:slight_smile:) tak jsem jí hodila na bok, nahodila dudel a hned usla, potvůrka...

jinak vstáváme v 6 ráno, jsem celá štěstím bez sebe :grinning:

vánoční výzdobu ještě nemám a napečíno taky ne :rolling_eyes: ale za to už asi 3 svařáky z vánočního trhu :grinning: to se to ted chodí na procházky, když máš takovou motivaci :grinning: :grinning:

musím vám okouknout albumíky...
30. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes...zrovna tohle teda nebylo příliš hodno opakování :unamused: . Ale co, snad každý mimčo co znám už někdy žuchlo s postýlky nebo z něčeho jiného, Hlavně, že je Eriček v pohodě a naše na to taky brzy zapomněla :wink:
30. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in, sorry, tentoraz som nedocitavala vsetko .... juj, chudatko male, ale dobre ze sa tomu smial ... takze uz nebol mrzutucky ? to je dobre, ze to je zase vesely ericko. :dizzy_face:
30. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul tak na svařáčky jo? Hmmm, asi vyrazím do města :grinning:
30. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu a v pohariku mam naliate nieco ako nejaky liker alebo co :-d som zvedava co to so mnou urobi :grinning:
30. nov 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škytala... to co vlastne znamena???
30. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven emca je sikulka, ze dokaze nakopavat chuvicku :grinning:
a tu tiez zacali v mestecku vraj robit varene vinko na namesti, tak zajtra po plavcu nalozime sofera a dam si. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka ty si kludne moooozes dat to varene vincisko ... ved ked ti zoberu vodicak ty mas druhyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi no vidiiiiiis, este ze ta maaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
škytala = štikútala= čkala
a na zdravicko :wink:
30. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok