• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
dakujeme :wink:
1. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achooojte...sme dneska boli na pichandu..2x do nožky a posledny rotateq-tak to mame uspesne za sebou aj na nožičky sme boli...ok...
u nas prši...des...davido je u svokrovcov..tak som normalne v siedmom nebi...chvilu klud..hi hi...
a mame 8900g....a nejakych 70cm..myslim...
dokina-že vy mate 4,5mesiaca????to vyzerate na min.osem mesiacov... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski gratulujem adamko je ale velky macko :slight_smile:
1. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi-gratulujeme...aj ostatným...idem zdriemnuť a vychutnať si pocit ticha a kludu... :grinning:
1. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej kočky, ďakujeme za rady... najlepšia je tá od innesky :slight_smile:)))))))))))))))))))))))

aj vaše dietka sú občas také umrnčané uzlíčky?? tá naša drnda sa dnes s ničím nezahrá.. len na rukách.. ale aj tak ju luuubíííím...
1. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy aj môj dnes mrnči a stale chce byť na rukach ,,
unas prši,a treba mi isť na nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vianoce vianoce prichadzaju, uz sa chlebik miesi, rius pridala som 1 lyzicu octu. :wink:
1. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka lucka :dizzy_face:
1. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus ten veniec je krasny. :slight_smile:
ja zatial ziadny nemam.
1. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ucim dakujem to mm ma dokopal v sobotu aby som ho urobila :grinning:
1. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusia - peknýýý a v modernej fialovej - tuším :wink:
1. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka mala je jak heeeeeeeeeerečka-rozkosna :wink:
a nie ucim ale Lucim :grinning:
1. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka: kraaaaaaaasne fotky, na zuzanka :slight_smile:

ani ja nemam veniec, zajtra dorazi... svagrinka mi prinesie :frowning2:
1. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík - no ale sa jej tam chcelo spať :grinning: :grinning: :grinning: - veď keď nespí večer a v noci - čo by chcela :grinning: :grinning: :grinning:
no taka tmavomäsovočervena ale nevadi hlavne ze splna učel uz aj prva sviečka horela v nedelu :wink:
na malo byt kraaaaaaasna...
1. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riuš - hlavne že bude :wink: ... ja keď som nemala deti som robila celej famílií - teraz som rada že aj keď neskoro, tak niečo urobím :wink:
1. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... idem si upratať ešte ten bordel :grinning: :grinning: - ale budem nakuki :wink:
1. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si robievala sama, ale svagrinka ma znamu aranzerku, robi krasne veci, tak je to jednoduchsie... a musela skoncit s podnikanim, lebo sa jej narodilo postihnute dieta a opustil ju aj muz, tak to ma tazke, tak davame zarobit :wink:
1. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hou, hou, hou :grinning:
Chválim Zuzanku, chválim foto od Lusie, chválim vence :wink:
Lucim tak ako chleba? Ešte sa pečie?Pľujem nech sa vydarí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Aj ja som skúšala viac druhov a zemiakový je goood...varený zemááák :wink:
1. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domáci chlebík mňáááám .... škoda že si ho musím nechať odstáť aspoň 2 dni :frowning2:
1. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius dakujem. :slight_smile:
a skoda ze je mokro, chceli sme podvecer vybehnut na to varene vinko ... ale asi aj tak vybehneme a vypijeme si ho v lekarni :grinning: . :slight_smile:
1. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúúj žmuri...chudiatko naše, však čerstvý je najlepší a potom hrianka :grinning:
1. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu chleba pipal, ze pridat zrnicka, nic sme mu nedali, uz ma rascu, tak asi cosi robi. :slight_smile: pojdem dokupit rozne muky a zrniecka.
zuzka malinka zmurkacia, aka je krasnucka. :slight_smile: aj my uz matka na chvilku trenujeme na stolicku. a tiez z nej isiel rovno do postielky pred chvilou. :slight_smile:

adventvence by mohli mat aj pri varenom vinku? uvidime. :wink:
1. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - to ja mám teraz tak - tú moju slnečnicu furt ten bruch potom omíňa... :frowning2: :angry: - no hádam to bude lepšie - aspoň v to dúfam

no a stoličku len tak trénujeme - bo chcem aby na vianoce sedela pri vianočnom stole s nami - tak nech sa necuká že to nepozná :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my našu obkladáme v stoličke, bo by tam lietala ako malý pimpong :grinning: No neviem, neviem či nebude aj na sviatky obložená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak tiež len trénujeme a na sekundičku v kuchyni odkladáme, ak sa nám nechce vláčiť lehátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chápete to?!? Adminky mi zrušili album - že adventný veniec si mám dať na modrú strechu! :angry: :angry: :angry:
1. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok