• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traki...držíme pěstičky :slight_smile:
2. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi ty sa tiez nezdas ... ja mam dnes k vianocnej vyzdobe kupeny snehovy sprej so sablonami. ked to tam nastriekam, zamaskuje to neumyte okna? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz mame tichu domacnost z dobvodu ze unaveny tatinko zaspal. :grinning:
2. dec 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi tak vtedy u nas je stale podzimni den :grinning: :grinning: :grinning: matko je proste macko co rad spi... :wink: a si sikovnaaaaaaaaaaa :grinning: :wink: , lucim ale zajtra sa ti musi chciet, ked sa vratim, tak kuknem fotecky, som zvedava aka si pekarka :wink:
2. dec 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu.... já se nezdám, já su skutečná :grinning:
no jasně, sněhový sprej to skvěle zamaskuje...za předpokladu, že chceš na oknech imitovat sněhovou vánici :sweat_smile: . Ještě, že to budeš dávat na neumytý. Já onehdy krásně vyzdobila všechna okna na vánoce a nějak mi nedošlo, že to pak musím taky umýt...no, pravda sobík byl na okně ještě dlouho po třech králích :sweat_smile:
2. dec 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky obliznes monitor? z obrazku neposudis chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozaj, mam ich zakryte utierkou .. mam ich prelozit do sacku?
a rano budem na vas myslet.
my by sme mali skocit na curologiu.

kochi :grinning:
2. dec 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi diky....to je len kontrolny, u nas v porodnici posielaju babetka / vsetky/ preventivne na USG, a kedze matko bol v tom case este viacej spavy, ze prespal cele vysetrenie a este plus k tomu nepasol koniky tak musime ist znova....tak zajtra ho zapnem a nech to tam riadne roztoci a ukaze vsetko co vie... :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...sáček nee, aby ti nezvlhly
teď si vychutnáváš rohlíčky...co teprve až za tebe pekárnička uhněte krásná těstíčka na vánoční pečení :wink:. To je bomba věc!

traki; já ci takíííí spací mimi :grinning:
2. dec 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak uz nie su teple tak ich daj do sacku :wink: , predpokladam ze urologiu a cvo to?...
2. dec 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi nie ja ano....lucim co s nami? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak su teple nie lebo sa zaparia ak su vychladene ano lebo ti stvrdnu...
2. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě mám dvanáct minut na to, abych si šla dneska lehnout :grinning:
2. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kochi, ty a spat? čo si.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak by si nezaspala, bo by si bola zvedava co sa tu pise... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi..tak si vyber lucim :grinning: ...ale pravdu má předsedo

a jé, něco se tam v postýlce chruje...
2. dec 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki....ty mi vidíš až do... žaludku :grinning:
2. dec 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme hore :unamused:
2. dec 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem ohmatavat utierku, ci uz schladli a prehodim cez ne potom igelit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

matko ma na vajkach hydrokylu, tak ideme dat skontrolovat, ci sa to nahodou nestraca.
2. dec 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mamka ponocuje bude aj zuzanka? :grinning: :grinning: alebo ti dava jasne najavo, maaaamo konci, setriiiiiiiiiiime :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravime zuzanku :slight_smile:
2. dec 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zdravime, prisla pozriet tety konikovky... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny stvrtkovy den prajem :grinning: , vsetkym oslavencom vsetko naj naj naj/ zoznam prida neskor ani :grinning: :grinning: /.....a cas je nastaveny dobre, to len niektore konikovkymaju vela energie.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucim sa idem hodit sprch a aspon trosku pospat, tak poobede dopisania, dobru nocku :dizzy_face: :wink:
3. dec 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte tu buntošíte?? :grinning:

ja som snorila po mmb...musím si zohnať niečo na seba, fakt nemám v čom chodiť :rolling_eyes: všetko mi je malé...je to des :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a už hodku rozmýšlam, čo mojej mame má priniesť ježiško...dnes niečo spomenula, tak som povedala, že to jej donesie..a za ten svet neviem, čo to bolo..ach tá hlava deravá :rolling_eyes:
3. dec 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ahoooj ... ja este chvilku pobuntosim .. este kuknem frisko farmu.
a mysli na to , do rana sa ti to vynori, prisnije.
ja mamine nejaky dobry krem poriesim a dalej neviem ...
a oblecko si nejake nasla?
3. dec 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čosi som našla, zajtra si to ešte preberiem, čo by som z toho zobrala...je to bieda s takými velkými ženami ako som ja :grinning: chce to min. 1-2 tričká a nejaký sveter na to alebo mikinka :slight_smile: no uvidím čo sa prisnije :stuck_out_tongue_closed_eyes:

práve sa mi zobudil synátor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám triká hlavne, aby boli dlhé...lebo neznášam, ked mi šunky vybiehajú na obdiv sveta :grinning:
3. dec 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiz neznasam... a nie vsade maju nieco dlhsie. drzim palce, nech najdes nieco sexi.
3. dec 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ste tu "nocne vtacky" :wink:
3. dec 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..diky, ani sexy byť nemusí, hlavne nech mi je to dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuz..a čo tak pozde?? nie že by ja som tu prišla skoro :grinning:

ale idem k erikovi, asi zrejme bude papať...a popritom zalomím aj ja..tak dobrúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes do písania :slight_smile:
3. dec 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred 15 minutami mi zaspal David, ocistila som si melon, vylozila nohy, na ne notebook a relaxujem... co na tom ze je pol 1? :sunglasses:
3. dec 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popolnocnice :grinning:

cau zuz
in, aj tak to na tebe bude sexi . sexi maminka :wink:
3. dec 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok