Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
4. dec 2009

ahoj Zuzka

zaba2707
4. dec 2009

no bambulky Fifo cely den frci na mojom mlieku len vecer dostava Nutrilon

zaba2707
4. dec 2009

tak ja neviem ci fakt zmenit mlieko hmmmm

lucim
4. dec 2009

dobry deeeeeeen,
oslavencekom cmuk 🙂

zabi este ma napadlo, ze ak je to z toho mlieka, mozes si to overit, ze aj mas este odsate aj na vecer, ze jeden vecer mu daj tvoje a nie umele a ak to bude ok, tak zmenit znacku, ak slivkova stavicka nezabrala.

ja sa naobedujem, matko zobudi a nacucne a pojdeme do prace.

traktor
4. dec 2009

ahojte , oslavencom vsetko naj naj naj 😵 a este k in , bola som teraz u dokyny a pytala sa na tu larinkitidu, tak JE to infekcna choroba a moze to DOSTAT aj erik takze sedkaj pekne doma a nech mm ide sam 😉 ale ma riadne nasrala ta dokyna lebo ked to mal patko a som sa na to pytala tak len povedala ze v POHODE 😠 ....

lucia32
4. dec 2009

vyťahujem z dejín zabudnutia 😝

brinzulka
4. dec 2009

vsetko najsamlepsie...

boli sme vonku, dostali sme cukrik od Mikulasa, co sa poneviera po ulici...a kupili trdelnik k obedu..Poobede pojdeme mozno na chvilu pozriet stromcek...ako ho rozsvietia a Mikulasske predstavenie...

zaba2707
4. dec 2009

juuuuuuj zeny este stale su tu majstri ale uz to vyzera celkom supiiiiiiiiiiiis len to ze s malym som este dnes nebola von ale ked skoncia urco vybehnem, pojdem zhanat tu slivkovu stavicku od hipp 🙂

sranda je to ze dnes sa tu cely den vrta pili hobluje proste bucha a malemu nic nevadi spi v kociku v obyvke ... asi je zvyknuty este z cias ked bol v brusine lebo vtedy sme prerabali cely byt a to bolo ramusu kazdy den 😅

voskovka
4. dec 2009

my mame mikulaška v nedelu na namesti....satešim jak male ditko....
zbožnujem taketo vianočne veci.... 😵

lucia32
4. dec 2009

zabka ahoj...tak už vieš ako na ňho, kladivo do ruky a idééééš, Filipko bude spať celý deň 😀

brinzulka...ahoj...aj u nás bol Miki na ulici...dostali sme s mm cukrík 🙂 bol pred reštikou, šli sme na obed 😝

zaba2707
4. dec 2009

presne tak luci moja ked si nebudem vediet dat rady vezmem kladivo do ruky 😀

marara
4. dec 2009

Ahojte kocky, nepouzivate niektora nahodou prsne tampony NUBY? nemate nejake odporucania?

jajona
4. dec 2009

Ahojte,

tak my sme dnes boli ráno u tej doktorky s tými soplíkmi. Dala mu také nosné kvapky, čo nám v lekárni zarobili a nejaké tabletky /homeopatikum/ rozpustné vo vode a výter urobili. Tak uvidíme, že ako zaberie.

žabka: my tiež teraz dvere riešime. troje už máme a ešte troje budú na budúci týždeň

marara: s takými tampónmi nemám skúsenosti. používam len Chicco. raz som si kúpila v DM tie BabyLove, či aká je to značka a otras. Pretekali. Odvtedy som iné ako Chicco ani neskúšala

marara
4. dec 2009

jajona dik, a nezdaju sa ti tie chicco hrube?
ake homeopatikum ste dostali?

jajona
4. dec 2009

marara: vôbec nie
a to homeopatikum sa volá CORYZALIA

marara
4. dec 2009

My mame Euphorbium com... ale po vyskusani 5 roznych kvapiek nam sopliky odisli sami od seba.

jajona
4. dec 2009

marara: no nám sa to ťahá už vyše dvoch týždňov, tak preto som šla. ja som dávala Libenar, ale nejako to nezabralo

inneska
4. dec 2009

ahojte 🙂

sme boli na nákup plienok, obrúskov...a v kaufiku...a vystrojili sme tatinka k babke 🙂

traky...mm čítal, že je to vírusové, tak preto sme sa ešte včera zhodli, že ostaneme doma 🙂 a to ti povedala tá istá dokina?? predtým, že nedostane a potom že dostane?? 😕

marara...ahojky 🙂 ako sa vám s tomáškom darí? tiež s nuby skúsenosť nemám...na doma používam tie z DMky(babylove) a ked ideme von, preč tak tiež od chicca 🙂

jajo..libenar je len roztok, to nie sú kvapky na liečenie(teda to si myslím), bo je na nich napísané fyziologický roztok..ja ho používam predtým ako ideme odsávať soplíky, trochu ich pouvolňuje a lašie idú von 🙂 a potom nakvapkám nasivin 🙂

inneska
4. dec 2009

a gratulkujeme obom dievčatkám k 4. a 5. mesiačiku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jajona
4. dec 2009

inn: aha, tak to som nejako nevedela 😅 . ale neva... už je to v správnych kolajách

inneska
4. dec 2009

jajo...to neva, ja tiež neviem všetko 🙂 na to sme tu, aby sme si radili a pomáhali 😉 nech matúškovi rýchle tie soplíky zmiznú 😉

nina41
4. dec 2009

Ahojte 🙂
Oslavencom všetko najlepšie 😵 😵 😵

brinzulka
4. dec 2009

prislo mi mailom, kopirujem:

Ahojte!
Tento rok si skupina nadsencov a priatelov divadla pripravila pre Vas
Mikulasske predstavenie no a tentokrat si to rozbalime rovno na namesti!!
*5. 12. 2009 o 18:00 hod. na Trojicnom namesti v Trnave*
Bude to ako vzdy netradicne, oplati sa urcite prist a HLAVNE VASIM DETOM,
preto ich doma nezabudnite

brinzulka
4. dec 2009
traktor
4. dec 2009

in ta ista dokyna.... 😠 , preto som ti totu pisala no a dnes mi to nedalo, tak som sa opytala este raz a povedala, netreba chodit, je to virusove ochorenie, treba babo chranit....kebyze sme castejsie chory tak ju hned vymenim... 😠 ....no a matko ma teplotu 38,5 a spi cely den , len sa zobudi na jedlo a spi dalej chudiatko, vraj to bude od zubkov ...tak sa snazim tomu verit 😅 pretoze ani nekasle ani nesopli...

monr
4. dec 2009

ahojteeeeeeeeee

monr
4. dec 2009

traky, nech mu to rýchlo prejde

brinzulka
4. dec 2009

hudatenko, nema chripku? zubky-moc vysoka teplota 😖 ...
nech to prespi babenec...

traktor
4. dec 2009

diky, ze chripka nem , hrdielko ciste, dychanie ciste, moč ok, vsetko v poriadku../ teda az na tu teplotu/..tak uvidime....

jajona
4. dec 2009

riťka je lepšie, som rada. asi bola chyba tam, že vlhká utierka a potom krém. asi nejako zaparilo. tak budem začas používať ten púdrik
teraz holou riťulou kopinká a pomaličky sa chystáme na kúpanie. taký je zlatý krúti pravou nožičkou a ľavá je v kľude

a asi nám ide zúbok 😉 a všimla som si, že Matúško slintá až má také bublinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre