Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

maximilian
4. dec 2009

No musím povedař ešte k tým príkrmom,že Maxovi vobec nechutil zemiak,ńo a Alex ho dneska s mojim mliečkom aj napriak teplotám prášil odušu.

traktor
4. dec 2009

lucim toto mi nerob nabuduce poprosim upozornenie, aby som si zobrala aspon vreckovku,,,,,mam celu klavesnicu oslintanu 😀 😀 😀 tie rozky same kricia zjedz ma, zjedz ma...... 😀 😀 😀

traktor
4. dec 2009

a pozdrav muza 😀 😀 ....srandista 😀 😀

lucim
4. dec 2009

maxi tak nech mu chuti a foto si pozrieme neskor. 🙂
trakyyyyy, to boli na efekt, na druhy den neboli take makke, klasika - ogumovateli, vyskusam iny recept. ale zajtra bude knedla - k segedinu, ak najdem kapustu a chlebik.
traky, drahy sa snad zacervenal a vravi, ze uz vie, ze doma ma drzat hubu, lebo to potom vie cely svet. 😝

traktor
4. dec 2009

no je ostro sledovany 😀 😀 😀

zaba2707
4. dec 2009

tak stale nebuvame 😀 ved co ine sa dalo cakat hihi ... ale davam mu tu slivkovu stavicku hippku na vase odporucanie 🙂 som sa tolko nasmiala ze konec .... uplny ... z flase to skusil a tvaril sa straaaaaaaasne az sa drhnut zacal co zostal prekvapeny ... uz potom flasu nechcel tak to po kuskoch davam lyzickou ... ale vzdy tak dve lyzicky a pauza lebo potom to uz uplne vypluva ... je sranda ako s takou dobrotkou Fifo bojuje 🙂 je taky kraaaaaaasny zozerem ho asi jaaaaaaaj

lucim
4. dec 2009

zabi to musi byt zlateeeee 😀

maximilian
4. dec 2009

No myslím, že papkáč asi bude dobrý.
Prajem vám krásny večer, idem zalahnut nakolko som toho v noci vela nenaspala, koli tým drocovým teplotám.
Tak dobrú a nech drobci pekne spinkajú.

vendulacky
4. dec 2009

traky 😀 😀 😀 😀 po prodání kurníku jsi měla sbírat vajíčka na zdi a v nich budeš dostávat kurniky zadarmo...ale ve vajíčku bude jen, když ho nemáš posazenej na farmě 😅 Tak ty jsi utratila další prachy za kurnik? Se z tebe picnu 😅

maxi, chudinka alex, doufejme, že brzy teploty poleví...

a myslím, že je to stará pravda, že teplotu způsobuje vlastně to, že se tělo brání a bojuje s vakcínou (nemocí) a tím se vlastně budujou protilátky, tím, že se podá paralen (nurofen), tak tělo přestane "bojovat" a protilátky nevytváří...nebo to tak není lucim?

traktor
4. dec 2009

ven ty to este za ten cas nevies, ze mne treba vsetko po p i s m e k a c h v y s v e t l i t 😀 😀 😀

lucim
4. dec 2009

ven pekne polopatisticky ludovo si to vysvetlila, a spravne. 🙂

maxi dobruuuu

zaba2707
4. dec 2009

juuuuuj zienky a teraz sa z toho Fifo zgrcal ale nenormalne vela 😅 tak neviem co robit 😒

zaba2707
4. dec 2009

ale skeri sa a vykrikuje z postielky dalej 😀

lucim
4. dec 2009

zabi davaj mu to po menej. 😉

zaba2707
4. dec 2009

no na dnes som urco skoncila 🙂

zaba2707
4. dec 2009

chuda moje chcela som aby sa posral a on sa namiesto toho zgrrrcal co som to ja za matku

lucim
4. dec 2009

zabi, pol zelania ti splnil, von to slo, len otvor nebol spravny. 😀

zaba2707
4. dec 2009

no ved to chuda moje male juuuuj tak ho lubim mojho krasavca

vendulacky
4. dec 2009

zabi, fífula nekadí? Mně emča nakdila 2 dny, tak taky čekáme..

traky 😀 😀

maximilian
4. dec 2009

No skúsili sme to povodne len s čipkami homeo- Virbucol, ale ked to neklesalo, dalšie stupanie teploty už som nechcela riskovat a dali sme.
Tak dobruuuu

traktor
4. dec 2009

zaba to mu musis vysvetlit ze cez iny otvor to ma ist von 😀 😀 😀 , ven uz mi to ide 😉 , u mna je ten problem ze ja som veeeeeeelmi splasena, precitam si prvu vetu, myslim ze mi to staci, a hrrrrr do vsetkeho, a obcas to vypali akosi inak 😀 😀 😀 😀

inneska
4. dec 2009

večír 🙂

sa tu vykecávate...som sa nasmiala na lucimkinom V a na žabkinom Fifkovi 😀 😀 😀

my už spíme, som ešte čistila mrkvu, zajtra budem robiť presnidávku...mama mi dala za igelitku jablk, tak čo s nimi 🙂

inneska
4. dec 2009

traky, ty naša popleta 😉

lucim
4. dec 2009

caviiiiiiiiiiiiik innn cmukame ta.
teda len ja, matko este spinka. 😉

inneska
4. dec 2009

a dnes som zase slameníčka 😝 tak som tu len pre vás 😎

vendulacky
4. dec 2009

maxík, asi bych taky nechala teplotu do 38 bez prášku, ale nad bych už futrovala o život 😉
tak brunku

traktor
4. dec 2009

max dobru in vitaj 😉 , a co ku mne dodat? nic, ved uz ste si zvykli , no nie? 😀 😀 😀 😝

vendulacky
4. dec 2009

ahoj inn, jak se máte?

....z lednice jsem si vzala mléčnou rýži a po cestě ukradla X chipsy 😅 😝

monikabe
4. dec 2009

Dobry vecer maminky, co pouzivate na dasienka (zubky)? V lekarni je velky vyber, ale co fakt pomaha? 😖

inneska
4. dec 2009

luci...tak sa pocmukáme len my, deti potom ked sa zobudia 😀

traky..keby si bola iná, tak to by si už ani ty nebola 😀 😉

ven..máme sa fajn, už dve noci po sebe erik zaspal pred 22h...čo sa s ním deje?? 😀 ja som sa napratala čerstvým chlebíkom s maslom a kakao(v kaufe predávajú jeden božský malý chlebík, tak som si ho dnes kúpila a polku som už zožrala 😝 ) a tretí zúbok neni na obzore? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre