Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
4. dec 2009

eriček jde do sebe 😉 nebo seká latinu do doby než přijdou zoubky 😀
...o jídle mi ani nemluv, proč já mám největší hlad večer??? 😕

třetí zatím nejni, gottsajdank🙂) dáváme si voraz 😉

inneska
4. dec 2009

monika..ja mám doma calgel...sem tam natrieme, ak je mrzutý, a v celku zaberá 🙂

monikabe
4. dec 2009

inneska- dakujem a uz mate zubok?

inneska
4. dec 2009

ven...ja tiež celý deň vydržím o 2 jogurtoch a večer sa naládujem 🙄 no celkovo je erik spavejší...že by tie kaše?? 😅

inneska
4. dec 2009

moni...zatial nemáme, ale určite ho tie dasienka svrbia a pobolievajú...tak priebežne natierame...ked na ňom vidím, aj počujem, že zúbky trápia...

traktor
4. dec 2009

aj ja mam calgel a je fajn 😉

inneska
4. dec 2009

lucimka....si tuu?? posledne mi švagrina dala erikovi na dasienka kamistad(že len 3x denne sa môže)neviem, či ho má od dr doporučení, alebo si ho sama kúpila(nenapadlo ma to spýtať sa)...či je to vhodné pre detičky 😕

inneska
4. dec 2009

moni...a máš krásnu fotečku v passe 😉

monikabe
4. dec 2009

dakujem, dnes som sa odfotila. ja komplet make-up a Tibor komplet pyzamko 😀

monikabe
4. dec 2009

A este otazocka- teraz vase poklady spinkaju alebo nie. Lebo moj hajka, ja len cakam kym sa prebudi, dam mu papat aby spal do rana. Ste na tom podobne?

vendulacky
4. dec 2009

innes, dáváš kaše? jaký?

lucim
4. dec 2009

matko sa zobudil do vesela, tak sa tu zabavame. 🙂
inn niektori pediatri ho odporucaju, ale je fakt "silnejsi", takz naozaj len obcasne. 😉

inneska
4. dec 2009

mon...spinkáme, ale ako som písala, je to druhý večer čo zaspal pred 22h..inak mi chodí spávať okolo polnoci..a potom je ešte aj 2x hore do rána 😅

ven..dávam mliečne kaše od 4. mesiaca(kupujem z DM-ky)papáme okolo obeda a potom večer a len tak to hltá 😀 a je nám to lepšie aj na bruško, negrcká po nich tolko, bo je to hustejšie v brušku a s kakaním po nich problém nemáme 😎 mali sme od Hami a teraz som otvorila bio kašu od alnatura(tiež z DM a to je iný kentus-je nemliečna...ale inú som nemala, tak som do toho namiešala nutrilon, aby to malo nejakú chuť 😝 )

inneska
4. dec 2009

lu..aha, dali sme ho len raz..ja ho kúpený nemám, zatial stačíme s calgelom 🙂 tak posielam cmuky maťkovi a zabudla som pochváliť krásne fotečky, je maťko ako macík buclatučký 😉

lucim
4. dec 2009

inn nemliecne kase su o tom, zesa maju zmiesat s mliekom ... napr. materskym. alebo akym potrebujes. napr. bezlaktozovym, ked treba, alebo nutrosom. ... 😉

mon, taaaak, som myslela, ze sa nam dnes spanok meni, zvycajne zaspavame okolo 23, ale nie, dnes sme sa o 23 zobudili. a vykecavame sa. 🙂

aspine
4. dec 2009

Zdravime vas sovicky 😉

Vendy tak jste nausnicky ve zdravi prezily? to je dobre...ted uz to je dokonala krasavice 😵 a mas i super fotecky z plavani....si to uzivate co? 😉

inn tak kasicky chutnaji? ja jsem vcera koupila taky nejakou mlecnou kasi od Nestle...pry mimcum moc chutna, ale jeste ji nedavam a taky nejaky sklenicky s e zeleninkou 😎

dneska jsme byly na druhem ockovani....mala je hrdinka....plakala jen pri pichnuti, ale kdyz jsme vychazely ze dveri tak po slzach nebyla pamatka 🙂 tak uvidime jestle se zas dostavi nejaka reakce 😅

lucim ahoj 😵

aspine
4. dec 2009

lucim krasne fotecky a matej je uzasny fotomodel 😵

inneska
4. dec 2009

luci..to že je nemliečna som si všimla až potom(ked bola hotová), brala som ju, bo som mala zlavový kupon na ňu...no tak aspoň miniem ten nutrák čo je kúpený 😀 už ho neni vela(som si ho začala do kávy miesto mlieka pridávať 😀 )

aspi..tak dnes boli včielky? verím, že markétka to zvládne na jedničku( i ked my sme mali až druhú noc horšiu ) 🙂 aj su jej dávala niečo proti teplotke ? a mne erik tie kaše papá krásne...aj mne chutia 😀 a kolko je srandy kým ju spapáme 😀 jeho oblubené ruka do pusy a potom si s ňou pretrie celú tváričku 😀 tak patrične k tomu vyzeráme 😝

lucim
4. dec 2009

matko dakuje 😉

lucim
4. dec 2009

my sme druhe ockovanie zvladli lepsie 🙂
inn 😀
aspi fuuuuuuuu nech neboli 😵

lucim
4. dec 2009

j §§§ô-ôllllllll§§-§j,llllllmjmmmmmmmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,lmjnjjjjjmnmmjm,n

aspine
4. dec 2009

inn my jsme minule meli jen teplotku druhy den....tak jsem dala paralen sirup a bylo hned dobre 😉

dneska jsme koupili mlicko a budu davat asi na noc....pac mi prijde ze je vic hladova 😅 ale neni to kazdy den treba dneska se normalne napapala a spi uz od osmi. no a vcera se vzbudila asi v deset a dala si 2x nasup nez zase usnula 😕
taky jsem myslela ze uz zacnu s tema mlecnyma kasema, ale doktorka rikala at zatim davam jen to mlicko....tak kase asi jeste pocka.....

lucim
4. dec 2009

aspi prikrmy zeleninkove si uz zacala? ja by som zacala tymi.

aspine
4. dec 2009

marketka dekuje 😀 a maty tobe preju dobrou noc a hezky vrat mamince klavesnici 😉 😀

aspine
4. dec 2009

luci ne my jsme jeste nikdy nic nedavali...
myslis ze nejdriv mam davat zeleninu a pak teprve ty mlecne kase? 😕

lucim
4. dec 2009

aspi jaaaj, keby si vedela ako sa mu to paci, caly notebook mi chcel brat, tato odfotil
b_
lmjk

aspine
4. dec 2009

luci 😀 to je mi jasny 😉
nase zas jde po sviticim mobilu jak blazen 😀

lucim
4. dec 2009

aspi ano, aj tu to potvrdzuju http://www.zzz.sk/?clanok=6860 ... poradie jednotlivych prikrmov

vendulacky
4. dec 2009

ahoj aspi 😉

jojo, přežily jsme, teď čekaám jak to bude další dyn. Dost neklidně spinká, asi jí to bolí, na plence pod sebou měla loužičku krvičky, asi přeteklo přes gázu..taky sebou mrská jak kapřík 😖

já zatím nedávám nic, zatím si jedeme ty svý hodiny, jen se mi stává, že se mi dělá míň mlíčka...občas mě úplně scucne, dokonce se mi jednou neudělalo ani v noci a to je co říct. Tak jsem zatím 2x musela dát přes den UM, dávám od Hami, snesla ho úplně super...akorát jí moc nešmakovalo🙂 mámino je holt mámino

aspi, máš fotky z našeho randíčka?

plavání super, emča je rozená kachna🙂

lucim
4. dec 2009

jo, sup sem s foteckami krasnych kociciek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre