Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
5. dec 2009

my máme zajtra 5 a začíname, podla našej dokiny už po štvrtom ovocie, ale mne sa osvedčilo po piatom začať zeleninkou, Samko ju má rád, tak idem tak aj Sašku vyskúšať

riusik
5. dec 2009

samy: poznam 😖 urobte s tym nieco hned na zaciatku, kym si nezvyknu na zle moresy....

lucim
5. dec 2009

no, u nas o 2 tyzdne mozno skusime mrkvicku. 🙂
ozi, aj tak dobre, ze aju tie nase dietky podobne rezimy, horsie by bolo, keby vstaval pred 6TOU. 🙂
rius stuzka z galanterky vyjde mozno na 1€ 😀

riusik
5. dec 2009

ozi: jasne, zeleninkou je lepsie zacat, ovocie je sladcie, potom nechcu deturence zeleninku...

riusik
5. dec 2009

lucim: tiez mi to napadlo... ved nemusi to byt taka stuha hruba, staci taka 5mm 😉

ozi
5. dec 2009

samy, nám jedna taká suseda chodí v štekloch ráno o šiestej, keď ide do práce, som ju musela trochu umierniť 😉

hathor1231
5. dec 2009

ahojte,tak prikrm nam doki zatrhol,v piatok som sa pytala. tak som presnidavecku spapala ja 😀 ved nakojim a ma aj mala 😉

ozi
5. dec 2009

lucim, mne vyhovuje, keď je o ôsmej kľud, a o pol siedmej vstávame, lebo Maťo ide do školy, len srnka ešte buvinká do ôsmej

ani3012
5. dec 2009

joj baby kam sa ponáhľate s príkrmami.To príde a budete zase spomínať,ake to bolo,keď ste nemuseli premýšľať,čo tomu mrňúskovi dáte k obedu alebo k večeri 😉

hathor1231
5. dec 2009

babyyy,ako zvladate dalsie deti + babuska 😕
ja si neviem predstavit,ze budem kojit dtuhe babo a niki mu tu bude burat obyvacku 😅

lucim
5. dec 2009

vcera som tu dala sikovny link na prikrmy .... dam ho znovu? 😉

rius u mna by bolo treba sirsiu, ale sak aj obvaz by posluzil. aj to sa da zaviazat na maslicku. 😀

ozi
5. dec 2009

neponáhľam, mne sa to však lepšie osvedčilo ako pri Maťovi, ten mi doteraz poriedne neje

nina41
5. dec 2009

samy mi mame takych susedov čo cez vikendy si o 6.00 pušťaju hudbu,ale tak nahlas čo môžeme unas robiť diskoteku, 😠

ozi
5. dec 2009

lucim hoď

hat, môj Samko je zlatejší, keď kojím, ako Maťo, ktorý bol dlho sám, Samko si dá dudku a ľažká si vedľa mňa a vie , že má byť tíško 😉

lucim
5. dec 2009

ozi tu je

http://www.zzz.sk/?clanok=6860

samy, chod ich navstivit s eluskou na rukach. snad su aspon trosku chapavi. a cmuuuuuuk vam 😕 😵

hathor1231
5. dec 2009

ozi,to mas ale poslusne deturence 😵 nejedna ti moze tisko zavidiet 😉

ozi
5. dec 2009

ale šintri sú, ale v norme, niekedy nechápem aký je Samko poslušný, a potom mi aj on ukáže aký vie byť beťár 😉

ozi
5. dec 2009

lucim, dík, uložím si to a zajtra kuken, bo synátor musí ísť spať, ide ráno na turnaj

ozi
5. dec 2009

brúúúúú noc,

ale vy ešte určite nejdete, ako vás poznám, ešte aj okolo polnoci buntošíte, to ja sa už otáčam pomaly na druhý bok 😉

traktor
5. dec 2009

ahojte 😉 , prikrmy neriesim,mame casu...aj tak ma matko pestru stravu dnes mal sosovicovu polievku zo zemiacikom a parkami a parene buchty....jooooooj a ako mu chutilo 😀 😀 😀

zaba2707
5. dec 2009

dobry vecer,

bambule som zuuufalaaaa ... Fifo je v kuse urevany ked nad nim stojime a kecame tak sa tak smejoreve .. a ako nahle zostaneme ticho tak rev .... dnes vseho vsudy spal hodinu a pol a aj to na 3x ...

zaba2707
5. dec 2009

ja neviem v com to je ... nechapem

lucim
5. dec 2009

trAKY 😀 😀 😀
zabi pricinu netusis? dasienka? brusko? natriet? 😨 je to o nervy 😕

zaba2707
5. dec 2009

mm prave ide prvy krat v zivote skusit rektalkovanie ... ja som fakt mimo ... cely den taky mrzutko ale taky zvlastny mrzutko ☹

zaba2707
5. dec 2009

vobec neviem lucimka fakt netusim taketo to este nebolo ... dasienka to podla mna nie su ... teraz skusime co urobi ta rr ci pomoze a ci vobec nieco z neho vylezie

babyzuzana
5. dec 2009

babulky iba jednu otazocku mam. zvysil sa ten rodicak od januara 2010 alebo nie? na nete som sa vsade docitala iba, ze by sa mal...

traktor
5. dec 2009

zabka aj nas matko je teraz viac / teda ked je hore 😉 / akoby naviazany na mna, len by sa tulkal, a nemusim mu ani nic hovorit, staci ked ma citi, .....ked mu odidem z dohladu tak riadne vykrikuje....ale tak toasi ma byt , prichadza take obdobie...

zaba2707
5. dec 2009

aaaaaaaaaaaaaaa chlapci kakajuuuuu (teda iba fifo) dufam ze to pomoze ... lebo dnes sme uz rektalkovali

mifinka
5. dec 2009

Zabi a normálně ti spí déle? Vojtas je třeba takhle hnusný když málo spí a pak večer nemůže zabrat...
JInak brý večír 🙂

traktor
5. dec 2009

ahoj mifi a chcem sa opytat / citaa som si nasu teme dozad/ si riesila prepichovanie usiek...tak ako to nakoniec dopadlo, 1, 2 alebo nic?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre