Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mifinka
5. dec 2009

Traky zatím nic 🙂 jak jsem psala, já jsem chtěla jednu, MM dvě (bo je má on...) tak to necháme až bude Vojtásek větší at se rozhodne sám 🙂 jestli vůbec bude chtít nebo neee.

zaba2707
5. dec 2009

mm traky keby bol na rukach spokojnejsi tak ho vlacim v jednom kuse ale on ani tak nie je spokojny ... bola som im pomoct lebo tato si okrem rr nezobral nic ine ani obrusky na ritku ani novu plenu ani nic 😀

Fifo si napchal takmer celu ruku do pusy a hudre si tak popod nos ... ale aspon to uz nie je rev

zaba2707
5. dec 2009

Mifi servus moja ... no on praveze poobede vonku krasne spaval aj 3 hodky prespal ... ale nejak sa to pokazilo vecerne zaspavanie okolo polnoci ... to sme si uz zvykli ... ale aspon cez den keby hajal

traktor
5. dec 2009

zabka 😀 ,,,ako kazdy chlap.... 😀

zaba2707
5. dec 2009

otvorila som si toffifee a hadzem to do seba snad to trosku pomoze 😅

zaba2707
5. dec 2009

aaaaaaaaaa tak a uz zasa reveme 😅 😅 😅

zaba2707
5. dec 2009

traky ved som bola prekvapkana ze on sa chytil s malym rektalkovat vzdy sa pri nas iba postavil a odniesol umyt rr ... to bola jeho praca pri rektalkovani 🙂

alexarisko
5. dec 2009

Zenyyyyyyyyyyyy kedy a de to mame tu ozieracku?

zaba2707
5. dec 2009

idem ho skusit pokocikovat ... ja uz fakt neviem

mifinka
5. dec 2009

Tak mě piškot spí doma prostě špatně přes den, 20-30 minut a hotovo.. A občas prostě přebere a večer nervák jak blázen než ho uspíme.. Ale zas musím říct že nejpozději o půl 9 je game over a ráno taky dřív jak v 9 nevylezem 🙂 jinak ho uspáváme bud že třepu postýlkou a nebo ho jak by chytnu za bříšku jak leží a jemně s ním třepu 🙂 a samozřejmě plenka přes obličej 😀

traktor
5. dec 2009

tak ja som zatial nemusela rr pouzit a popravde ani ju nemam kupenu, / pri ostatnych detoch som mala a furt sme dokupovali bo som omylom vyhodila 😀 /, matko kaka sam, a asi do kazdej druhej plienky / co mi teraz pripomenulo, ze sa musim opytat dokyny ci je to este v poriadku, ked je taky velky uz a tak casto kaka 😅 - mam 4 deti a kazde bolo a je uplne ine....jedine co maju a mali spolocne je ze vecne spali 🙂

traktor
5. dec 2009

mifi matko spi krasne ci cez den ci v noci, jedina podmienka je ze ho musim dat do postielky na bok, na chrbatiku totiz nezaspi, ....ked ideme von tak mu chrnbatik nevadi, len co uciti vzduch , tak jejak v raji 😀 😀 😀

mifinka
5. dec 2009

Já taky RR nemám .. jde to samo, a jak nejde tak naředím švestkovou štávičkou 🙂 traky kurna přiznej se čím si je dopovolala a pošli kousek PPLkou 😀

zaba2707
5. dec 2009

neuveritelne dieta odpadlo v kociari ... mam hruzu ho prelozit do postielky aby tie kukadla na mna zas nevytrestil ...

monikabe
5. dec 2009

traktor- ahoj, maly zacal mrncat, som si akurat citala tvoj prispevok, pretocila som ho na bok a zda sa , ze to zabera. 😉

babyzuzana
5. dec 2009

ste sa na mna "vyprdli" s tou odpovedou 😀 😅 ☹
som bola moooc moc moc dobraaa, uz mi doniesol Mikulasko balicek 😝

zaba2707
5. dec 2009

idem hodit sprch a bezim aj ja do postele ... v noci sa tiez v poslednej dobe budi s nenormalnym revom 😅 nevadi snad to nejako ustojime vydrzime a bude zasa fajne

alexarisko
5. dec 2009

milacik aj mna tu neska ignoruju, myslim ze to odklepli

monikabe
5. dec 2009

traktor- ty mas 4 deti? Mala by si napisat knihu ako na nich. Velmi sa mi paci ako si napisala, ze mas 4 deti a kazde bolo ine. Ja si tu knihu prva kupim, dufam ze mi das autogram 😉

zaba2707
5. dec 2009

zuzi ja mam pocit ze je to uz schvalene

mifinka
5. dec 2009

Kočeny já bych vám ráda odpověděla ale ani jedné nevím jak 🙂

traktor
5. dec 2009

...mozno je to tym ze * že žerem aj to čo nezožere mna* 😀 😀 😀 😀 😀 ja si fakt doprajem tak ako v tehu/ ved aj tak vyzeram- ale som stastna a na vela veci sa vyprdnem, neriesim a tak je babo v klude...ono ja som furt mala dake problemy v tehu, s tehu ...tak aspon takto mi bolo dopriate.... 🙂

alexarisko
5. dec 2009

Mifi, je ti slavnostne odpustene 😀

traktor
5. dec 2009

moni tak teraz povel pre vsetky nespiacie deti- naaaaaaaaaaa boooooooooooook 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
5. dec 2009

kurna chcela by som to vediet na 100 percent, ja myslim zase, ze to neodklepli...

traktor
5. dec 2009

zuzi ja nevyprdla....ja len tisko mlcim....ja idemz materskej do materske, z materskej do materskej....tak ani nic nekukam, vsak naco, vzdy ked daco schvalili tak to uz bolo pre mna neskoro.... 😀

monikabe
5. dec 2009

traktor-ja cakam ze moj sa zobudi o 23.30, on ma totiz budik v dupke od narodenia. Ale ak nie........tak ti patri moja VDAKA. Uprimne.

mifinka
5. dec 2009

Alex, dík, jsem si oddychla, ještě tak mít nějakej prohřešek.. 😀
Já už vím že spadnu oproti tomu co beru ted o 3 tis.. Fuj, kdo toto vymyslel, celou dobu by se to mělo dávat podle platu.
Traky u nás bok moc nefunguje.. Jen když je vedle mě , a do postýlky se fakt čeče nevlezu 😅

traktor
5. dec 2009

moni budem rada ak to bude aj na tiborka fungot... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre