Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
6. dec 2009

alex ja by som aj naskocila len ten kon by to neprezil 😀 😀 😀 , musis pristavit nieco co vydrzi... 😀 😀 😝

alexarisko
6. dec 2009

trakyyyyyyyyyy , spochybnujes kvalitu pristaveneho ponika? nikdy by som neohrozila ani teba ani spominane zviera

traktor
6. dec 2009

tak idem aj ja, hodim sprchu bo vcera som nestihla 😀 , tak dobru noc.... 😵

alexarisko
6. dec 2009

Dobruuuuu, jeeee zhasinam po dlhej dobe, tak stuk

traktor
6. dec 2009

aleeeex ty si cislo.. 😀 😀

alexarisko
6. dec 2009

traky, kua ja uz som zhasla, zmizni trdlo

kochanski
6. dec 2009

alex...tak přival rovnou trojskýho koně a já si naskočím taky 😀

téda...té henté oné bych šlápla do úsměvu. Madam přemoudřelá. Se vsadím, že ta si při psaní může maximálně tak nehtíky pilovat...na jinou zábavu bych jí netipovala 😀

ani....dobrou 🙂

babyzuzana
6. dec 2009

mna sa nezbavis ha!
som sa sem prihlasila uz pred par minutami, akurat ked ani hodila link, tak som citkala a bavila sa 😉
a teraz kuk a tu sa zhasina?!?!?!?!?

alexarisko
6. dec 2009

kochy, 😀 kua rada ta vidim, ale ste mi uuuuble do.. bkali zhasinanie 🙂 co nove?

alexarisko
6. dec 2009

laskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😝

babyzuzana
6. dec 2009

myslim, ze ta baba tam bola len od toho, ze chcela rypat a rypat a rypat, proste su take tipy ludi, bleee

kochanski
6. dec 2009

alex...to je jak ve škole v přírodě 😀 . Paní učitelko a můžeme si ještě povídat? Ne! Zhasnout a spát!😀 😀 😀

kochanski
6. dec 2009

jinak...já tě samozrejme taky ráda vidím 😉

alexarisko
6. dec 2009

😀 no ze ste to vy dve babulky, tak sa mozme este chvilu rozpravat, aj vam sem nieco hodim ako darcek uz k vcerajsiemu mikulasovi

babyzuzana
6. dec 2009

kurna ale vazne ZHASNOUT A SPAT!!! aspon pre mna, ja mam byt uz o 8 na cviceni, o pol 10 v Auparku a hajde Parndorf

lucim
6. dec 2009

mam vam zhasnut ja? 🙂 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

babyzuzana
6. dec 2009

nebud drza Lucia hej? my tu pekne debatkujeme este
😉

alexarisko
6. dec 2009

este neeee este tu mateeeeeeeeeeeeeeee https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucim
6. dec 2009

hihihi ja uz spim. ale vazne, rano idem do prace, tak tu posluchajte, chlapcov si na chatky viditelne nevodte a flasky schovajte a potom si vyvetrajte. paaaa cmuk cmuk. 😵

kochanski
6. dec 2009

já cííí dáááreéééék alex 😀

lucim, sím sím ještě chvilku 😀

babyzuz...to znám, já se takhle každý pondělí večer přemlouvám ke skorejšímu ulehnutí před cvičením a ranním vstáváním 😅

alexarisko
6. dec 2009

kua puska co zas ides do parndorfu? hm hm? hm? my kedy pojdeme, hm?hm? hm? neze sa tam stratis, utorok si ideme mocit ritky

lucim
6. dec 2009

jeeeej skriatkova rodinka 😵

kochanski
6. dec 2009

jé, to je krásnej skříteček Lilinka 😵 cmuk, cmuk

lucim 😀 😀 😀 brou kočinko

babyzuzana
6. dec 2009

hehehehehehhehe to je dobreee, kraasna rodinka!!!
a tu vianocnu ruzu chcem! ja som vedela, ze som si ju mala kupit minuly tyzden v Hornbachu a zase som sa dala ukecat, ze potom...
vystrelte ma spaaaaat

alexarisko
6. dec 2009

dobre, ideme secky, na tri, raz dva triiiiiiiiiiiiiii sadajte na svoje poniky a do postele

babyzuzana
6. dec 2009

idem na vylet, Vianoce sa blizia...
idem s kamoskou, ma 3 mesacneho syna tiez, takze bude veselo

babyzuzana
6. dec 2009

ja uz mam "konika" 😀 v posteli, takze pojdem po svojich, paaaaaaaaaaaaaaa

alexarisko
6. dec 2009

papaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kochanski
7. dec 2009

tak už aj ja paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

ozi
7. dec 2009

Brééé ránko 😉 nočné sovičky

ja už som 2 hoďky hore, o 6-tej kojenie, potom ešte zabúvala, ja som šla robiť raňajky a vypraviť Maťka do školy a mm do práce

Ani, už som myslela, že si na nás včera zabudla 😉 , ale nezabudláááááá, mne sa už neskôr nedalo ísť na PC, takže takto neskôr ďakujeme, aj za gratulky 😉

dnes bude zase frmol, pod nami budú vŕtať celý deň, okrem 2 hodín cez obed, vtedy dám Samka spať, tak sme dohodnutí, ale aj tak musíme ísť von, bo sa deti boja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre