Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
24. aug 2009

ten malý chrústik normálne asi o 20:45 h zaspal 😵
tak som rýchlo utekala vyvešať bielizeň, utrieť riad, osprchovať sa a ešte som stihla aj ožehliť.
teraz trošku zamrnkal, ale zdá sa, že spinká ďalej. tak či tak, o chviľu asi pol hoďku sa zobudí

alex: mne sa zdá, že Matúško asi od narodenia v kuse 5 hodín asi ani nespal, takže závidím. a tie kruhy pod očami má tiež 😀. mne v noci prespí max 2 hoďky, ale to je v pohode. na to som si už zvykla

inn: poobede v kočíku zaspal aj mne, tak sme šli von, ale žiadna sláva. spal len na jedno očko. keď sme po asi vyše hodinke prišli domov, tak potiahol asi 20 min 😖 a podvečer už mi už v kočíku nezaspal. len kukal a kukal.

traktor
24. aug 2009

in matej je tiez cerveny ked tlaci 😀 😀 , aj normalne vyzera ok, len ked tvrdsie zaspi tak akosi vybledne...a spanok...no tak u nas je to normal..matej taha teda riadne stale, len ja som uz na rozliatie... 😀

jajona
24. aug 2009

traki: ahoj. že od štvrtej spí?! normálne, že neverím 😕

jajona
24. aug 2009

traki: a aj náš Matúško je taký bledší, keď spinká

traktor
24. aug 2009

rius bledne ked spi / ale len ked tvrdsie zaspi, to mozes i vrieskat, buchat , nic ho nezobudi/, ked sa zobudi , tak ma tvaricku ruzovucku....tak neviem ci si mam robit starost ci nie...musim sa opytat dokyny, aby som nieco nezanedbala...

traktor
24. aug 2009

ahoj jajo, natocim ti ho na video a poslem 😀 😀 😀 , u nas to je bezne ze tolko prespi ja cez den kojim asi 3krat a v noci iba raz..

riusik
24. aug 2009

trak: to naozaj nic nie je, taka je aj alexandra.... aj s tym spankom, vcera susedia zacali vrtat a sekat do panela... to bol taky rachot, hned som utekala k malej - ta otvorila jedno oko a ned zatvorila a prespala to cele... o prsiach pomlcim, uz som zacala aj menej pit...

traktor
24. aug 2009

a uz sa zacina mrvit, zeby sa uz hlasil hlad 😀

jajona
24. aug 2009

traki: a kojiť 3 krát?!ja si 13 krát 😀 . veď ty sa vymykáš "štandardom"
inak musela si mať veľmi kľudné tehotenstvo, keď je Matej takýto dobručký

traktor
24. aug 2009

ono je to krasne ked je taky dobrucky, krasne spinka, len co so mnou, mliecko sa tvori neskutocne, nestacim sa prezliekat / vlozky su naprd/, aj menej pijem...a ked ho uz konecne kojim, tak normalne ako palba, strieka na kazdu stranu/ odsavat neodsavam, to by sa tvorilo este viac....

traktor
24. aug 2009

jaji ja som praveze mala neskutocne stresove tehotenstvo / zle triple.../, takze sa cudujem,ze matej je taky kludnucky, ja som sa pripravovala na maleho nervaka...ale on aj v brusku uz bol taky, ledva ho bolo citit....taky lenivec uz od mala...

jajona
24. aug 2009

traki: neviem, aké tampóny používaš, ale mne sa osvedčili chicco. mám aj z dm - značka baby-love, ale sú na figu

jajona
24. aug 2009

snáď sa to postupom času upraví aj nám, čo si toho spánku až tak neužijeme. dúfam, že to bude čo najskôr

traktor
24. aug 2009

ale ako sa hovori deti sa zvyknu menit, / vraj ked su dobre ako babetka, bude to s nimi v puberte katastrofa a naopak, tak uvidime, potom si budeme pisat...ake mate super dobre deti a moj bude cislo ze sa budem za hlvu chytat

traktor
24. aug 2009

jaji ja uz som vyskusala vseliake vlozky a fakt su najlepsie chicco, potom este fixis ale aj tie my niekedy pretecu, tak davam po 2 ks 😅

traktor
24. aug 2009

a matej este stale spi...

inneska
24. aug 2009

soráč baby, som sa zabudla na iných stránkach 😅

traktor
24. aug 2009

jaji a v noci ti spinka dobre?

reilyy
24. aug 2009

traki aj moj krpec je uplne biely ked zaspi, tiez som sa toho lakla

traktor
24. aug 2009

in daco zaujimave?

inneska
24. aug 2009

a vložky....ja na doma používam tie rôzne lacnejšie(tesco, fixies, babylove) a ked idem von, tak si dám chicco(tie čo mlieko menia na gél a sú antibakteriálne) 🙂

jajona
24. aug 2009

traki: prespí tak 2 - 3 hoďky. ako kedy sa podarí. ale to je celkom v poho. už som si zvykla

reilyy
24. aug 2009

ja len chicco

inneska
24. aug 2009

rei..akurát som na teba myslela..že ste napapaný?? 🙂

traktor
24. aug 2009

ja som si dnes citala ine spolocne terminy, babytam risily antikoncepciu / vhodnu aj pre kojace maminy/ a pisali tam baby, ze aj ked uzivali antikoncepciu ostali tehu...no ma skoro vystrelo, aj ja som nad niecim rozmyslala, ale uzma to odradilo, asi nam fakt s mm neostava nic ine, len kukat po sebe 😀

reilyy
24. aug 2009

jj, dudame na mojej ruke cumel....uz aj vypluvol

jajona
24. aug 2009

inn: tie chiccoo mám aj ja. a tie babylove sú dosť malé. v noci sa to všelijako zošuchne a podprsenka aj nočná košeľa sú hneď mokré

inneska
24. aug 2009

traky..celkom fajn stránku s detským oblečkom, posielajú aj na sk a celkom fajn ceny sa mi zdajú, aj výber..tutok http://kojenecke.eu/

reilyy
24. aug 2009

traki, sak ked uz mas 4 deti, piate sa v tom dave strati 😀 😀

traktor
24. aug 2009

rei no , vyzera to otras / aspon pre mna/, som len kukala ci dycha, ale asi to tak ma byt, ked to tu maju viacere babetka/ ked ja sa uz nepametam ako to bolo pri mojich ostatnych detoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre