• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
brin u nas sa vari vsetko . :slight_smile: ale urcite to nebudem vyzierat v takom mnozstve ako vlani. pridam kuraciu polievku a varene zemiaky k rybe a bude.
7. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka zatial nespime ... a asi pojdem po kocik a uspim ho v nom zasa raz
idem ho este prebalit
7. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mne tak chut prisla na kapustnicu-len andrejo by sa mi podakoval :unamused:
7. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina aaaach, skore uzdravenie aj vam.
7. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin ja si z nej daaaam, mnaaam kysla, s hribikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uslintana klabosnica .
7. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa kojime a pol hodinu...od 18stej ...vonku vrestal po pol hod.v kociku..zabudla som manducu..tak na ruky a hned bol klud..pozeral po svetlach a zaspal...inak kludas....ten vedel, ze tata sa mi chce dnes venovat-moja antikoncepcia...dosiahol svoje...som len jeho
7. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo dam rano a do vecera vyprdi...

baby je mi luto, ze mate zdrav.problemos :frowning2:
7. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifo spal naposledy pol hodku a zobudil sa o 18:48 to znamena, ze uz takmer 4 hodiny bude hore a vobec nevyzera, ze by mal spat ... kde on berie tu energiu povie mi niekto ????????
7. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktorka mi povedala,že u kubka ak by sa to zhoršilo tak potom operaciu chlopne
7. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina-si vybehas pri detoch a nabojis sa...mas to tazke
7. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak riadne sme sa pokadili, nacucali a spíme...snád už dlhšie :sweat_smile:

žabik..erik spal naposledy tuším o 17...tak ťahal 5,5 hodiny..a vie potiahnuť aj dlhšie :rolling_eyes: snád bude dnes lepšie :wink:

brin...by sme mohli žúrovať každý večer :grinning: a na konci žúra by sme spať zarovno s deťmi :grinning:
7. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no...zurka jak svet :grinning:
7. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my stikutame :slight_smile:
7. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na vianoce....asi navarím to čo obvykle, len budem jesť pomenej, nie také kvantá, ako som zvyknutá :grinning: dnes som si dala kapustu(čo poslala svokra) a zatial nič :sweat_smile:

ninuš...prajem tvojim chlapcom najviac zdravíčka..nech máš čo najmenej trápenia :wink:
7. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes 3x štikútali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby, mne pred pol hodkou taká kyselina vybehla do krku, som myslela, že mi hrdlo zhorí.....anacid to istil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá niekto číselko na traky????
7. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic bezim hodit sprchu a asi padnem lebo uz sa mi veru drieme :slight_smile:
7. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku...ja idem maleho uspati... :grinning:
7. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som pozerala na FB :wink: držím palčeky, nech spinká :wink:

som prala hŕbu podbradníkov z dneška :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked začne slintať, tak nestíham prať, resp. nestíhajú sa sušiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: točíme 10 kúskov :sweat_smile:
7. dec 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nekdo volal? :grinning:

jak se dnesja mate krasky :wink:
kde ty casy jsou kdy mala usinala v osm a spala az do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: posledni tyden to protahuje co se da...vcera do pul jedenacty a dneska do ctvrt :confused: doufam ze se to nekdy vrati do starych koleji :sunglasses:

jinak jsme zkousely BEBu a mlada mi ba to hodila oooooobrovsky bobek! :grinning: zkusily jsme vcera vecer a ani nahodou tak jsem ji dala dneska druhou sanci a dopadlo to uplne stejne....rev a ani kapku jsem do ni nedostala :angry:
tak vam nevim....zitra zkusim jinou znacku :sweat_smile: nevite jestli treba neexistujou nejaky vzorky misto tech obr krabic? tedka mame doma 800g krabici BEBy a uplne naprd! :confounded:

jdu vas procist :wink:
7. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka...tak bru nocku :wink:

brin...aj vám bru, nech rýchlo zaspí žúrkovač :grinning:
7. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi...ja tiež spomínam na tie časy, ked som od 20h mala fraj :sweat_smile: a adjú sa zohnať aj menšie balenia a tuším u vás sú v predaji aj vzorky(tuším nutrilon, ale či sú aj iné mlieka netuším) a ja si nutrilon sypem do kávy, je mi ho luto vyhodiť(ale mala som len 300g krabičku)
7. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn :grinning: ze by BEBA byla nova smetana do kavy? :grinning:
ale ani se ji moc nedivim ze to nechce....je to fakt umelotina :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz jsem to chutnala tak tam uplne citim ten umely vocas :grinning:

no zitra kazdopadne podniknu pruzkum lekaren :wink: zkusim od Hami a od Hippu. Hami ma snad 1 extra pro vetsi zasyceni tak ho zkusim.....doufam ze zase neskonci v kafi :slight_smile:

inn a maly ti nechtel Nutrilon?
7. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi nemen tie znacky len tak ... nas filip zo zaciatku nutrilon tiez nechcel (nutrilon - v par lekarniach sa dalli zohnat iba vzorky - samozrejme predajne) ale ked bol uz viacej hladny a nedostal moje mlieko zjedol ten nutrilon a potom si uz zvykol
7. dec 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme kupili velke balenia ... no a teraz je aj tak problem obycajny nutrilon sme dnes zmenili za comfort lebo nekaka vobec a mooooc ho zapekal ten obyckovy
7. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz tez na poradecku tak fakt vam prajem dobru nocku zdravim nocnu smenu ktora asi este len nastupi a dufam ze traky a matko su ok... lebo mi nejde do hlavy ze tu vobec nie je

dobru nocku a myslim na vas nech su vsetci uz zdravucki a v poriadku cmuky cmuk pa :slight_smile:
7. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi myslis? no je pravda ze jsem ji to nedavala kdyz mela moc hlad takze se mi na to vybodla :sweat_smile:
ale ona normalne stiskne rty k sobe a nedostanu ji tam ani kapku :grinning:

no mozna to teda jeste zkusim v obdobi velkeho hladu a uvidime :grinning:
7. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi dobrou a hlavne klidnou noc :wink:

inn jo jo to byly casy od osmi vecer kopyta na stole :grinning: podle me mala zjistila ze od osmi jdou vetsinou zajimavejsi veci v telce tak to nechce prosvihnout :wink:
7. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok