• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
baby mne asi niekto vymenil dieta on uz 12min. spiiiii chapete sam od seba na gauci pri papani zalomil hihi :sweat_smile:
8. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tolko chvály na našu adresu :slight_smile:)) luci, až sa červenáme :slight_smile:))

traky - cmuky cmuk nech je matejko zdravý ako buk. nech ste šup šup rýchlo domka, a pliaga nech zostane vonka. a ty zasa koňuješ - bo tu velmo chýbaš, vieš??? veď ty lepšie rýmuješ...

aj pavčíkov matejko... aj zrníkov matejko... každý matejko nech je zdravučký...

cmuuuk my prepúšťame pc tátovi.
8. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy...a chválim sýkorku, je krásnučká v šatočkách :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk cmuk :wink:

žabka..fifko sa mení k lepšiemu :wink: nech mu to vydrží :wink:
8. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy
kráááásne :wink:
8. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

juuuuj. Ja som nejako ani nespozorovala, že Traky s Maťkom sú až tak choručkí. Prajeme skoré uzdravenie a nech sú čo najskôr doma z nemocky.

Fotečky máte krásne :dizzy_face:

Ja som včera tiež nejaké dala: http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=30448024&id=1209169350

Aj vám detičky v tieto upršané dni tak spinkajú. Mne od včera asi od 21:00 do 11:30 h, samozrejme, že s budením na papanie. Aj teraz zaspinkal o 19:30 h, tak som zvedavá, že dokedy.
8. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
traky je v nemocnici? :cry: tak prajem skore uzdravenie...

zabka: filipko ti iba ukazuje, ake to je, ked hned zaspinka... :wink:
8. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius
vieš potešiť :grinning: :grinning: :grinning:
Mne Eva spala včera celý deň a dnes je celý deň hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani: to aby si si až tak nezvykala
8. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale radšej by si to mohla rozhodiť.Včera mi bolo smutno a dnes by som ten včerajšok aj uvítala.Som normálna? :sweat_smile:
8. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo a sme vyspatiiiiiiiiii :slight_smile: ale aspon sme sa nezobudili s revom teraz sa tu sice rozculuje ale je to len rozculovanie
8. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani: presne viem o com pises... aj mne alexandra vcera spala ako taky maly slonik a dnes pomenej... pocity podobne :wink: si normalna :dizzy_face:
8. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu: fakt mi to iba ukazal :slight_smile: ale sedi vo vajicku a kuka na reklamu ... od reklam ho neviem odtrhnut :slight_smile:
8. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čítam že trak je s Maťkom v nemocke, tak dúfam, že nič vážne a Matejko je raz-dva fit....posielam cmuk :astonished:
Naša lejdy dnes predviedla hysák ako vyšitý...to som ešte nezažila...prišla som od kadernice, tak šup do sprchy a ocko ju strážil...boli sa na mna pokukať a ona spustila tak nenormálny rev,že jej šli slzy jak hrachy a dokial som vyšla zo sprchy, tak sa až zachádzala od žialu...sme sa mojkali asi 10 min, vyskúšali rektálku i odsávačku, až som ju nakoniec ukočíkovala...to bol des...neviem či sa zľakla mna, či sprchy? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule som ju pod sprchou ospršila, myslíte, že sa bála, že to urobím znova? Nie velmi sa jej to páčilo, vtedy trochu vykrivovala pusinku :sweat_smile:
8. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, riusik: presne ako píšete. keď je mm na poobednej, tak som taká rada, že je Matúško hore. nie je mi tak smutno :slight_smile:
8. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: podla mna si ta pomylila s niekym cudzim proste ta nespoznala ked si prisla taka pomenena :grinning:
8. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po pol hodke sa zobudila a bola smejko, teraz už spinká :wink:
8. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: môže byť, že sa zľakla. mne Matúško asi 3 krát takto plakal. je to ozaj strašné. normálne v spánku ešte vzlykal. chúďa...
8. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žaba ale ja som ju mala na rukách aj pred sprchou...myslíš, že si to v prvej chvíli neuvedomovala? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc to som si len srandicky robila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno mi chcela naznačiť, že nemám robiť pokusy s három :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes papala aj novú výživku, tak som sa zľakla, či nedostala z nej nejaký bruchbôľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som fotečky a chválim všetky detičky :wink:
Aj my sme sa po vyspinkaní cvakli, Naty a jej strašidelná mamina :grinning: Idem stiahnúť :wink:
8. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny :wink:
trakiiiiiiii myslim na vas a prajem skore uzdravenie moc, moc velmi mi tu chybas (nemam koho otravovat :grinning: ) tak šup, šup domov vsetky chorôbky heš,héš od Matejka :angry: :wink:
oslavenčekom blahozelam aj vcerajsim :slight_smile:
hodila som nove foto mikulašske :wink: tak kuki kto ma chut http://www.facebook.com/album.php?aid=2030042&id=1490558087&ref=share
8. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusiiii krásne foto...a všatky...ten anjel si ty? Bo sa nejak nepodobáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslivec goood...jak u nás...ostrelovacie komando :grinning:
Lucinka krásne dievčatko...no Lucinky sú krásne, čo dodať :sunglasses:
8. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: jaj, tak ti závidím, že máš háro
8. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi: zlatunké foto
8. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepozeráte ordináciu. my sa tak s mm smejeme :grinning:
8. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jajo luci :wink:
ten aniel je moja 17 ročna sestra :grinning: a lu jasnacka ze lucky su krasne :wink:
my pozerame odsudene
8. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslivec je moj stársi brat :grinning: jeho prva polovacka :confused:
8. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja píšem referáty brrr len som sem zakukla
8. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem hají dobruuuuuuuuu :grinning:
ahoj gab :wink:
8. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok