Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
9. dec 2009

vsetko najlepsie vsetkym...

ahoj lenulla....

ja som pritlmena...idem vov vyvetrat deturence, koncne neprsi...

nase male zaspalo az okolo pol druhej... ☹ a potom dospava doobeda...no nic...nejak ho musim naucit chodit spavat 😉

zaba2707
9. dec 2009

dobre ranko vsetkym oslavencekom vsetucko naaaaj a obzvlast Erickovi cmukci 🙂

tak nas mlady pan vcera o 23,00 papal o 23,40 konecne zalomil aaaaaaleeeeeeeeeee dalsi krat sa papalo az rano o 7,00 som nechcela verit ani 🙂

vendulacky
9. dec 2009

Ahojky všem a oslavencům moooc gratulujeme!!
Četla jsem, že trakulka je s matýskem v nemocnici, tak držíme palečky, at vás brzy zdravé pustí domů!!

Krásné fotky jako, lucka, samy....

A vkládám jeden super recept:

Rychlé rumové pralinky

Vezmeme dutou čokoládovou figurku, ukousneme jí hlavu a dolijeme až po okraj rumem.

Neskladujeme a rovnou konzumujeme !

P.S. A pak že pečení zabere hodně času. . .

😀 😀

vendulacky
9. dec 2009

krásné fotky jsem samo pochvalovala jajoně (ne jako..🙂)

lucia32
9. dec 2009

Vendy čaaaau 🙂

lucia32
9. dec 2009

Tie pralinky 😀 super 😝 😀

vendulacky
9. dec 2009

čau lučía!! Určitě vyzkoušej 😀 😀 Tak co už máte zuby? my jsme zatím zakotvily na dvou...aspoň je chvilku klid...i když začala jsem na noc dávat UM, tak se trochu vrtíme 😝 Dneska před 6 budíček 🙄 A v noci 2x kojo...

zaba2707
9. dec 2009

ahoj vendy, preco davas UM nemas dost svojeho???

zaba2707
9. dec 2009

a ake UM davas?

voskovka
9. dec 2009

ahojte...aj my gratulacie-ovacie...
bola som in tesco...maju zase vypredaje na vianočne vecičky,tak malemu kupila bodynka vianočne po 2eura a tričenko za vyše euro...
čo nove?

vendulacky
9. dec 2009

ahoj zabi, voski..

nějak se mi nestíhá dělat, večer mívám prázdno a ždímem z posledního...už se mi stalo, že nebylo už přes den nebo třeba na noční kojení..piju kojo čaj, meltu, homeo...ale emuš si to dělá sama 😝 Nejdřív odmítala levý prso, tak začalo dělat míň, byly jsme skoro jen na pravém...taky není ochotná tahat, dokud teče samo-pije, jakmile přestane, začne prso plivat a vzteká se. Celé naše kojení provází furt nějaký problémy, buď saje blbě nebo nechce vůbec, málo mlíka, moc mlíka atd..pořád jsme to nějak ukočírovali, tak snad nám kojení vydrží i ted..
Z toho UM moc nevypije, tak 100 max, spíš míň..pak se docucne. Přes den to zatím jde...
Jinak dávám Hami, moc z něj nadšená není, ale aspoň neřve ohledně bříška..kdysi jsem v krizi zkusila Nutrilon a Bebu a to jí bolelo břicho.. (nezkusila jsem teda hypoalergenní)

brinzulka
9. dec 2009

ahojte....chcem Vam napisat par info...

Palba vcera-hovorili o zbierkach na detsku onkologiu..peniaze nechodia tam, kam maju ...oficialna zbierka je na den narcisov, je dopredu ohlasena verejnosti...

kde kto moralne bezuhonny si moze spravit nadaciu...zbierat peniaze...moze cast darovaj aj na detsku onkologiu...ale nik ho neskontroluje, kde tie peniaze su, ci sli aj do vrecak ludi....

ak Vas niekto obtazuje...treba sa pytat na povolenie, internet.stranku, a ciel urcenia-a overiet si tieto veci...Inak je to super zarobkova cinnost, ked zeny stoja pred postou a vyberaju na chore deti, ved kto by neprispel...

Sa mi ukludnilo svedomie...A hovorim im, ze ja mam zbierku dobry anjel ...a zbierky, ktore som si vybrala a ostatne uz s kludnym svedomim odmietnem.

Billa...
ak tam chodite a mate billa kartu...tak mi teta dnes na moje otazky odpovedala, ze suma, ktora je uvedena uplne dolu na bloku je suma, ktoru Vam vratia...ak si o nu pri nakupe poziadate...zrejme sa odpocita z nakupu...Ale plati to len do konca roka...Musim najst este ofic.info...

riusik
9. dec 2009

brin, ty nas anjel strazny 😵 dakujeme za info, palbu som videla. tiez ma svojim sposobom potesili, tiez som zacala predcasom odmietat, sa mi toho videlo vela. inak prispievam pravidelne... a billa - no comment, aj tak je draha jak svi.., takze tych par, co som nazbierala nebude problem minut...

lucia32
9. dec 2009

Vendy...brácho, segro 😀 žuby žatiaľ nemáme, ale slintáme o 100 500 😀
A moja vypije 100 ml Beby, teraz už 120 😝 a už sa nedocucávame, takže tvoja pampeliška asi tvojmu prsu už veľa neublíži 😀

lucia32
9. dec 2009

Rius, Brin ahojte... 🙂

riusik
9. dec 2009

ahoj lu, pracujes?

lucia32
9. dec 2009

Vendy...Emmuš je kočka, Kittynka zlatinko 🙂 ...mmch tie papučky ružové s motejlom mám aj my... 😀

brinzulka
9. dec 2009

mam problem...andrej este nema zuby..ale vcera ma tak bolestivo zovrel dasnami, ze az...
mu hovorim nono...on sa smeje...tak este raz a razne...tak na mna kukadluje...a prave teraz znovu-pirana mala 😠

riusik
9. dec 2009

brin,musis razne a hned na zaciatku, aj tomas mi to urobil, uz so zubami, som dorazne nono, niekolkokrat a pomohlo... aspon nam teda

lucia32
9. dec 2009

Rius...ano...nevyzerá to tak ? 😀

lucia32
9. dec 2009

Fúúúha, vy toho koníka fakt zanedbávate 😝

voskovka
9. dec 2009

kde ste všetky???dospavate že??? 😕

zmurkaz
9. dec 2009

Aj my sme už pár krát urobili NONO!!! 😠 - a ona sa len previnilo pozrela na mňa a taký rehot spustila 😀 😠 ...

A inak ahojky 😉

Idem si aspoň prečítkať...

zmurkaz
9. dec 2009

Prečítané... pokukané - fotos krásne 😵 ... ako obvzykle - nikde -nikdo.... tak vám zas len ja napíšem ...
...ozaj ak niektorú niečo napadne, ľudne píšte - čítam, keď tu nie ste 😀 😀 😀

otázky na debatku - kto chce nech prihodí odpoveď....

Koľko dlho môže dieťa nespať - teda také 5 mesiačikovské... bo my sme boli hore 4 hodky ... pol hodka schrupla a opať 3 hodky ...

Už sa vám stalo, že je vaše bejbátko tak "rozbehnuré" že sa nemôže zastaviť? ... sa mi zdá že naša Zuzi je nejako veľmi večer nekľudná z celého dňa ...

zmurkaz
9. dec 2009

no a som chcela k tej druhej otázke - teda ak sa vám to stáva - ako to riešite 😉

Vopred vám ďakujem kočky

lumina
9. dec 2009

ahojte maminy, 100 rokov som tu nebola, ale konecne mi mala uz spava aj doma pekne, tak mam viac casu, vidim, ze sa vam pekne dari, same krasne julovciatka, len som vyvalena, ze dokrmujete uz vsetky, my sa chystame az o mesiac

voskovka
9. dec 2009

moje male drahe je hore tiež okolo 4hodin...a najviac ma nas...ked sa v noci zobudi a čumi na mna očami: jej mami ideme sa hrať...ja otvaram iba jedno aby som sa čo najmenej zobudila a on na mna take okale a začne sa smiať... 😠 😀

raona
9. dec 2009

ahojte babule.. ja len zas tak na skok.. mala ma kasel, ako stary tuberak, tak som z toho nestastna.. zubky este nemame, ale riadne vseetko kuse aj bez nich 😀 , stale sa kojime, este nedokrmujem, chcela by som vydrzat az do to ho siesteho mesiaca, takze este nejaky ten mesiacik aj nieco treba vydrzat.. az potom chcem davat prikrmy..

mala by som ist ku kadernicke no akosi sa neviem dokopat..
idem volaco pocitat co ste popisali...

raona
9. dec 2009

jaj vzdy ked pridem, nik tu nie je.. tak som cosi pocitkala, tak idem sa zas dcerenke venovat, bo muzik uz to tusim zacina nezvladat.. 😀

nina41
9. dec 2009

Ahojte 😵
Oslavencom všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre