Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
9. dec 2009

o kolkej by malo byť to stretko?aby sme stihli v ramci možnosti vyraziť.... 😕

voskovka
9. dec 2009

a ozaj kedy založime new tematku?

lucim
9. dec 2009

ahojteeeeeee, vsetko naj velkemu chlapakovi aj 3om velkym slecnam, cmukyyyyyy cmuk. 😉

kochanski
9. dec 2009

ahoooj mamičky 🙂

všechno nejlepší dnešním oslavencům a i naší Zuzi 😀 . I když zrovna oslavovací náladu moc nemáme 😖 . Já nevím, že vždycky když má zaokrouhlený další měsíc, tak se něco pos... 😠

dámy, jak to děláte, že když si tady občas postěžujete na někoho, tak že se Vám to nevrátí jako bumerang? Asi máte narozdíl ode mě tak slušnou rodinu, že neslídí na netu a nepročítá co píšete 😝

voskovka
9. dec 2009

ahoj,kochi...a čo sa stalo? 😕 ,ak tak ip...

voskovka
9. dec 2009

jéééj a zuzanke cmuky... 🤐

lucim
9. dec 2009

cau vosky

kochi zlatko, co ti vyviedli? co sa stalo???

inneska
9. dec 2009

ešte raz dakujeme za gratulky a tiež želáme všetko naj ostatným oslávenčekom 😵 😵 😵

kochi...to fakt ťa tu niekto šmíruje??? 😕 😕 😕 by ho porantalo 😠 😠

kochanski
9. dec 2009

se mi mezitím probudila malá, tak se omluvám 😅

jdu to sepsat 🙂

riusik
9. dec 2009

ahojte
to som zvedava, co kochy napise.........

ja ani neviem, ci som blahozelala dnes, tusim nie, tak rychlo napravujem . vseeeeeeetko naj babuliatka 😵

inn: pusku erickovi odomna daj 😉 super vyraz porantalo...

kochanski
9. dec 2009

ále, nedávno jsem si tu postěžovala, že mě namíchla svokra kvůli takový kravině a vylila jsem si tu trochu srdíčko...a jistou "milou" rodinnou příslušnici nenapadlo nic lepšího, než cíleně šmírovat moje příspěvky a ještě za čerstva s tím běžet za ní 😠 . Takže teď je z toho doma zle a jediný co mě štve, že to odnáší mm, protože je jak mezi mlýnskýma kamenama. Prostě mě nějak nedošlo, že by mohl být někdo takhle voráchlej a slídit po tom co sem píšu...ale vlastně si vzpomínám, že přesně to samé se stalo asi před dvěma rokama na BRMS. No jo, já blbá naivka myslela, že už si dá ta dotyčná pokoj, ale jak je vidět tak má hovno co na práci a pokračuje dál 😝 😉 .
Uvažovala jsem o tom, že se úplně odstříhnu, smažu album a třeba se přihlásím pod jiným nickem. Ale pak jsem si řekla, že nebudu ustupovat takovýmu chování. Že je na mě svokra naštvaná to mě mrzí, ale nikdy jsem tu na ni ani nikoho z rodiny nijak sprostě nenadávala, co jsem napsala za tím si stojím a nemám se za co stydět...a navíc jsem na svůj login zvyklá 😝 .

Takže milá dámo/dámy, pokud máte natolik nezajímavý a nudný život, že potřebujete šnmírovat druhý, tak si kupte Blesk a nechte mě na pokoji...ať je za černou ovci v rodině zas někdo jinej 😝

chudák Zuzi, to asi teď babičku moc dlouho neuvidí, když tam nejsem vítána 😅 🤐

inneska
9. dec 2009

riušik...dakujeme, odovzdám...a tak riadne vycmučkujem, ked mi zmizne tá hnusoba horúčka na papulke 😝 ani neviem, odkial to mám ten výraz 😝

kochi...a nebudu šmírovať ked to tu rozpíšeš? 😕

kochanski
9. dec 2009

inn to je možný, ale už jí nedám záminku na případné šťavnaté téma 😉

riusik
9. dec 2009

inn: jejda, ja som zabudla... ale mne sa fakt ten vyraz paci 😵

kochi: to je u prdele.... teda. ale spravny pristup mas 😉

voskovka
9. dec 2009

😀 😀 😀 ja žasnem...VPP dať takym ženám ked sa nudia!

kochanski
9. dec 2009

rius dík 🙂 . Snažím se. Ale sere mě, že teď budou asi vánoční svátky na bodě mrazu 😒 . No co už

lusia_99
9. dec 2009

ahojky babulky ja len na skok....idem zalahnut robili sme dneska zabijacku a uz som chora aj ja takze komplet cela rodina ☹
Mišulko vcera zaspal pred osmou ako obvykle a zobudil sa az o 4.00 rano nakojo a potom o 6.00 a do 8.00 sme si pospinkali este 😵 to tu veru uz dlho nebolo 😀 ako vas citam ze vase detule ida spinkat az pred polnocou 😕 ty vole ja som uz o desiatej tuha u nas je uz vtedy tma a vsetko chrní neviem si predstavit aby sme sa hrali do polnoci 😔 a riešite tu vydrz deticiek cez den tak Miško je hore max 1.5 až 2 hodky potom hned zalomi väčšinou len pol hodku ale predsa 😀
kochi tak to su OSOBY!!!!!! 😠
a gratulka oslavencekom 😵 😲

inneska
9. dec 2009

kochi...to je fakt des...to šlo o tu sviečkovú?? 😝 to ťa tá dotyčná asi potom nemá moc v láske, ked takto bonzuje...ale je to fakt vrchol a úbohosť toto robiť...ale super prístup 😉 a stále sú tu ešte IPčky, tak sa nám môžeš sťažovať v nich

kochanski
9. dec 2009

innes...bingo 🙂 . Teda alespoň myslím, protože nic jinýho mě nenapadá co by mohlo dopadnout na úrodnou půdu
tak to já vím, že nejsem zrovna zbožňovaná, ale že až takhle to fakt zamrzí ☹ . Hlavně je drsný, když si člověk uvědomí, že si musí dávat pozor na vlastní (teda manželovu) rodinu...
ale kdyby něco IP to jistí a mají po žížalkách 😉

usi to je super 🙂 . Naše včera vytuhla po osmé (maminka teda vyjímečně taky 😅 ), pak byl kojo budíček kolem půlnoci a pak až před šestou 🙂

inneska
9. dec 2009

lusik...tak sa šikovno všetcia vyzdravte 😉 bacily heš heš...a prajeme dobrú nocku...mne sa erik vyspal od 18 do 20 tak bude buntošiť do noci 😝 no aspoň že ráno pospí (do 9 - 9,30) 🙂

kochanski
9. dec 2009

lu...brzy se uzdravte

majkas
9. dec 2009

♥♥♥ STRETNUTIE JULOVCIATOK A ICH MAMICIEK ♥♥♥

KEDY? ... 12.DECEMBER 2009 (sobota) od 14.00
KDE? .........Restauracia OAZA pri Velkom Drazdiaku v Petrzalke http://www.oaza-drazdiak.sk/sk/O-nas#1

Parkovanie je zozadu restauracie, hned za parkoviskom pre Ustav lekarskej kozmetiky, autom treba ist ako na Antolsku do nemocky, len neodbocit doprava na parkovisko nemocky ale dolava a potom len rovno a rovno a rovno a ste tam.
Vchod je spredu od jazera, pre kocikove maminky treba ist zlava popri terase, su tam take 2 schodiky ktore sa daju v poho s kocikom zvladnut

KTO?
zaba2707 ........ aaaanooooo
lucim ..............ano
riuska .............ano
samy a sýkorka.... anooooooo
alex .................ano
babyzuz ............ano
zuzinaaa
majkas ..........ano
susy
fibi
ani .........nóóóóó
voskovka........pravdepodobne🙂
zmurkaz........ano

pripiste sa aj dalsi, vsetci sme vitani 😉

kochanski
9. dec 2009

téééda Vás tam ale bude 🙂

lucia32
9. dec 2009

čaute babulky....
Kochi...tak to je sila...ale všetko zlé je na niečo dobré...už nikdy ti svokra nezore sviečkovú omáčku 😝 😀
....dnes sme papali 1x na večer kašu z lyžice, potom sa okupkali a maminka šla papať a Nataly sa hrala v stoličke a zrazu kukám moja bábika - hlavička spadnutá a spinká...od pol 7 a ešte stále spinká, dúfam, že sa prebudí až po pol noci 😉

Nemala by som ísť spať aj ja? 😝

inneska
9. dec 2009

kochi..ale tak to si bola v práve, aby si bola nasr...nasrdená....ty sa takiisto svokre nemiešaš do hrncov, ked varí...no mňa by tak isto nasr...(našťastie viem, že by si to svokra u mňa nedovolila 🙂 )

lusia_99
9. dec 2009

dakujem dufam ze vas tie bacily vyslysia a rychlo od nas zdrhnu 😀 😝
jej to vas bude ako rada by som sa pridala ale ked budem velka kupim si lietadlo a urcite s Miskom dojdeme a pozbierame vseeeeeeeeetky vychodňarky popatrec blavááááčky a ked budu chciet čechule zaletime aj po nich 😀 😀 😀
uz sa nemozem dockat tych fotiek takze julovky foťaky su povinna vybava bez nich vstup zakázanyyyyyyyyy 😵

majkas
9. dec 2009

ahojte vospolok,

v prvom rade posielame vela pusiniek takch frajerskych Matejkovi od Tamarky, lebo laska hoci aj internetova hory prenasa, takze choroby su pre nu malina 🙂 Traky nech ste cim skor doma a zdravucki 😉

pootm aj vsetkym osttanym deturencom skore uzdravenie, mam pocit ze teraz sa to asi lepi na vsetkych v roznych formach a v roznej miere....

a este aj vsetkym oslavencom vsetko naj, dneska zvlast erickovi posieame velku pusu 😉

no a u nas bolo tiez "veselo" ... nasli sme Tamrke na hlave hrcu v pondelok poobede, tak sme sa mierne prestrasili, kedze ani ja ani mm nezbadal ze by sa niekde buchla, tak som bola u doky (az dnes, lebo vcera jak sme volali poobede tak vravela ze nech nechodime lebo je tam neskutocne plno) a chvalalbohu to asi bola len obyc hrca, ktoru doky ani poriadne nevedal nahmatat.
No a navyse mame ekzem na laktoch a na chrbatiku pri podpazusi... vraj nejaky kontaktny ci co, ze ma Tami citlivu pokozku a jak si ju sucha tak ze to mohlo vzniknut z toho....mne sa to vysvetlenie nejako extra nezda ale co uz. mazeme a mazeme, dufam ze maste zaberu

lucia32
9. dec 2009

Lusia...prajem rýchle uzdravenie...
Naša myška je hore zvyčajne 2 hodky...max 2 a pol 🙂

kochanski
9. dec 2009

luci 😀 😀 😀

innes...tak tak. Já dochucuji jen na požádání 😉 . Ono to bylo u ní v kuchyni, takže to bylo její království 🙂 . Hawk, domluvil jsem

lucia32
9. dec 2009

Majka ahoj...no čo už tak masťťe...aj ja mastím do postele 😀 bliká mi bateria a nechce sa mi ísť po nabijačku...tak padám...pá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre