Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
10. dec 2009

a este 1 .. mi prislo do mailu, tak sa podelim

Mišo sa vezie v taxíku. Chce sa čosi taxikára spýtať a tak ho zozadu poklepe
po pleci. Taxikár hrozne skríkne, strhne volant, odrazí sa autom od autobusu
do najbližšieho výkladu. Mišo sa ospravedlňuje:
- Prepáčte, ale netušil som, že také malé poklepanie po pleci, vás môže takto vydesiť.
- Nikdy! Už mi to nikdy neurobte! - odvetí taxikár a dodá - Viete, dnes som prvý deň v novej práci. Predchádzajúcich dvadsať rokov som jazdil s pohrebným vozom.,

riusik
10. dec 2009

hehe

pirinka
10. dec 2009

dobrý večer ve spolek 🙂

jsem tu nebyla asi tisíc let, tak doufám, že jste všechny v pořádku a rostete, papáte, kakáte, prdíte, řehtáte se, otáčíte a tak podobně jako my 😀

náše malá beruška už má přes 7 kilo a je to naše zlatíčko

nějak nemám sílu dočítat, protože by to bylo nereálný, tak nějaké instantní shrnutí si prajem 🙂

riusik
10. dec 2009

som si zobudila malu, dovliekla som notas do spalne (P spi s tomaskom) a asi to svetlo jej vadi, nie je zvyknuta, spi v tme od mala

lucim
10. dec 2009

jeeeeeej, piri, vitaj, sadni si medzi nas, dllllho som ta nevidela, necitala, tak hovor a prehanaj , a esterinke cmuuuuuk ale len taky lahky, aby ju nezobudil. spinka dufam.

lucim
10. dec 2009

rius matko stale spava pri tej malej lampicke do zasuvky. a mna to tesi, ze v noci vidim, ako sladunko babatkovo spinka.

riusik
10. dec 2009

pirinka, no vitaaaaaj 😵 ze si si spomenula na stare zname, pekne od teba...
zhrnutie? ako si napisala: rastieme, papame, kakame, prdiem, smejeme sa, otacame a tak podobne 😎

a ozaj, traky ako? lucka nevies?

riusik
10. dec 2009

ja si zvyknem zasvietit malu lampicku, ale to je menej svetla ako notas... tiez na nu rada pozeram ako spi 😵 aj na tomasa, doteraz, vtedy su tie deturence najkrajsie

riusik
10. dec 2009

ked sme pri vtipoch, tento poznate?

Pane Boze, tento rok si mi vzal mojho oblubeneho spevaka Michaela Jacksona,
oblubeneho herca Patricka Swayzeho, oblubeneho clena Boyzone Stephena
Gatelyho...
Hovoril som Ti uz ze moj oblubeny politik je Robert Fico???

riusik
10. dec 2009

😝

pirinka
10. dec 2009

lucim; díky za milé přivítání 🙂 . Jj, náš mrňousek spinká i když dneska usínala na 3x, asi měla nějak divoké sny či co ☹ . Ale jinak je zlatá, skoro nezlobí a je to malej smíšek...to je hned mnohem veselejší než ty první týdny kdy na nás jen tak koukala nedávala najevo emoce 😉

koukám, že jste tu řešily příkrmy. Už dáváte mrňouskům něco víc krom mlíčka? Mimochodem, dobrej článek rius...hned jsem si ho skopírovala, to se bude hodit za pár týdnů 😉 . My zatím plně kojíme. Teda my...já kojím, manžel se to ještě nenaučil 😅

pirinka
10. dec 2009

rius 😀 😀 😀 a můj Václav Klaus 😀 😀 😀

lucim
10. dec 2009

riuuuuus 😲 😀 😀

sa hanbim, ale dnes som nestihla traky poslat sms, spomenula som si neskoro a ak su v nemocke, tak to by tam mohlo rusit. to nie ako tu, ze kecame do noci. zajtra sa polepsim.

piri, rius to zhrnula dost globalnem, ale pravdivo.
my s matkom uz aj cerstvo pracujeme, na polovicny, a matko mi skace do reci, ked telefonujem objednavku. 🙂

riusik
10. dec 2009

my tiez iba kojime... mlieko je a malej chuti, tak prikrmy cakaju, kedy pridu na radu... ale o chvilu budeme riesit, ten cas tak letiiiii

pirinka
10. dec 2009

traki je v nemocke 😨 ? Něco malému nebo s ní? Snad bude/budou brzy v pořádku
cmuk, cmuk, cmuk posíláme

lucim
10. dec 2009

piri aj my - ja 😀 iba kojime , ale blizi sa nam pol rok, tak snad vyskusame mrkvicku.

pirinka
10. dec 2009

rius; to mi povídej. Nedávno jsem se svíjela v křečích na porodním sále a za chvíli už bude stříhat malá metr na pátý měsíc 😉

lucim
10. dec 2009

piri trakyn matko ma asi siestu chorobu, nevedeli, mali byt vysledky z krvi, ale nastastie to prespinka.

riusik
10. dec 2009

pada mi net, mala mrnka, tak na dnes koncim....

piri, som rada, ze si spat 😉 😎

dobru nvocku babenky....

pirinka
10. dec 2009

chudinka matko ☹

rius; však já jsem taky ráda, že už se zas dostanu na net. A slibuju, že teď už budu chodit častěji 😉
dobrou noc

lucim
10. dec 2009

tak aj ja zalahnem,

a kedze sa blizia vianoce, tak nieco pre inspiraciu:

Rodičia majú dve deti. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na vianoce chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Zazvonia na zvonci a deti bežia do izby pozrieť darčeky. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnoji a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník.

pirinka
10. dec 2009

lucim...ten je skvělej 😀 😀 😀
krásné sny ti prajem

no asi to pomalu zabalím taky, protože nějak začínám zívat a nevím, kdy se Elísek probudí. Doufám, že se sem zítra zase dostanu

lucim
10. dec 2009

piri , no musis, mas este co dohanat, zameskane. 🙂

voskovka
11. dec 2009

bre ranko...až na druhej strane....ja stale čakam na kramy a nič už mi meškaju den a vždy mi chodia v ten isty den,lebo mam antiku....a včera som si prečitala pribalovy letak že o 50%menšia učinnosť pri atb...a ja som behom 2tyždnov mala trojo....tak veseloooooooooooooooooooooo.....už som nervozna....

brinzulka
11. dec 2009

och jo vosky...to ja pri spavani mojich deti...sa k niecomu ani nedopracujem 😀 ...
Ved kup pre pokoj duse pepino tester..je to do nejakeho 1,50eur a budes mat klud na dusi...v Dm, Bille ich maju

jej a piri....ahoj...

a kde je ani...kalendarium 😵 nase...

brinzulka
11. dec 2009

a ako sa mame...deti spavaju na preskacku..jedno vacsie hore od 6tej...mensie dohana to, ze spat ide pred polnocou...dospava posledne minuty...
Sme len kojo...februar...mrkva, zemiak..

ani3012
11. dec 2009

ahojte babuľky.Hlásim sa od maminky,tak tabuľku nemám z čoho vypísať 😒
idem s malou doktorky,lebo strašne začala sopliť,tak nech pozrie,či je inak všetko v poriadku. Tak keď prídem od nej domov,tak sa ozvem a dám všetko do poriadku.
Mám číslo 24 a bola vybavená len trojka 😝

lucia32
11. dec 2009

voski, bri ahojte....
Voski a akú ATK užívaš? Nebolo by ti lepšie niečo iné, kedže ty už deti " nesmieš mať" 😝 Tbl sú pri takýchto stavoch...antibiot, hnačky , vracanie...nie veľmi spoľahlivé 😝

lucia32
11. dec 2009

Ani...tak sa držte a nech vám to rýchlo zbehne a nech tie sople od vás utečú .. 😝 .my ideme o pol 11 na klbiky...

inneska
11. dec 2009

ránko 🙂 som chcela s erikom skočiť k dr, ale vonku leje ... tak či ísť či neísť...zmoknem a chutím niečo ja...a erik zatial tak akutný nieje(dnes sme ani neodsávali soplík, nebol, teplota neni, len ten hlások má taký ...)no uvidíme...

voskyyyy..že by si bola prvá tehulka z júloviek?? 😀 😀

pirinkaaaa....no vitaj ženo, kde si sa nám túlala 🙂 rada ťa tu opäť vidím....čítam, že sa vám darí dobre, tak len tak dalej 😉

ani...tak nech ste rýchlo na rade 😉

brin...ani u nás nem čas...dieťa spí od 20-22 a potom do 1 hore 😅 a zatie 2 hodky som rada, že stihnem to čo za celý deň nie a to aj tak väčšinou mm spí 😀 a zobudí sa spolu so synom a fungujú obaja do noci 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre