Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
11. dec 2009

nie chutím, ale chytím 😀 a možno aj chutím, čo ja viem 😀

nina41
11. dec 2009

Ahojte 😵 😵 😵
mne riško kycha,unas zas prši,,,

voskovka
11. dec 2009

innes-ha ha....to by som nerozchodila..... ☹
počkam do pondelka....je možne že som mala tento tyžden strašne vela stresov a malo to a....
ked som rodila,tak sa ma pytali že či nechcem urobiť sterilizaciu,že mám na nu narok po 2cisarskych....

voskovka
11. dec 2009

luciaa-aj by som mohla,aj nemohla...že pry by som vynosila s tou mojou maternicou do 3m.a potratila by som....tak mi doki povedal že nech sa nesnažim ani mať...že by to bolo na psychiku....
uživam qlairu už 3mesiac...

lucia32
11. dec 2009

vosky...no stres je svina.... 😝 a tú sterilizáciu neriešiš? Ja by som na tvojom mieste pri takej diagnoze neriskovala....

Nina ahoj...Riškovi pusinku...

lucia32
11. dec 2009

A prečo až teraz by si nedonosila? Pri predchadzajúcich ti to nehrozilo?

voskovka
11. dec 2009

ja neviem...že je to zvlastne mať 22 a sterilizaciu za sebou.....ako spolieham sa na tabletky...uvidime v pondelok...

voskovka
11. dec 2009

lebo tymto druhym cisarskym sa mi ta blba maternica obratila....a posuva sa mi do brušnej dutiny...tak si predstav čo by sa robilo,keby rastla aj s plodom......ked je taka mala a take problemy mi robi...

lucia32
11. dec 2009

Sterilizácia nie je o rokoch...
No ideme my na klbiky, pá

voskovka
11. dec 2009

ok,nechajme tuto temu...
idem varit špagetky a dačo poupratovať...

inneska
11. dec 2009

lu..tak nech to dopadne dobre, tá kontrolka 😉

voski..to ma mrzí, ale máš 2 krásne zdravé detičky, tak keby si aj dalšie deti už nemala, tak máš prečo žiť 😉

nina41
11. dec 2009

Luci dakujeme, Natalke posielame cmuk 😵 a kontrola nech dobre dopadne 🙂

josifek
11. dec 2009

všem přejeme krásný den , dětem jen usměv na tvářičkách a radost v očičkách. Nemocným brzké zdravíčko hlavně Maťkovi v nemocke a velké cmuky
Oslavencům minulým i budoucím vše nej a nej a nej 😉
Máme se dobře malá je pořád zlatá spinká papká a nezi tím řádí jak malý čertík. Fota v albumu nějaké nové a video můžete kuknout tady

https://www.youtube.com/watch?v=6XJV1cqXPi0

🙂

inneska
11. dec 2009

josi...no že si sa ukázala 😉 sme sa už o teba strachovali, že čo je s vami, ked si sa tu nehlásila 🙂 hlavne, že ste ok...idem kuki foto, aj videjko 🙂

inneska
11. dec 2009

ale trhala tú svoju korisť 😀 parádne videjko...a tie med edíkovské fotečky nemajú chybu 😉

josifek
11. dec 2009

inesko děkujeme 🙂 ta kombinézka je vydražená na mmb 😝
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4478373

laurajana
11. dec 2009

896 stranka...uf...prajem všetkým krásny dník...a predvíkendový čas Vianočných upratovaní a vypekačiek a pod. ...dávno sme tu neboli, nejak sa nestíha, proste riadime, pečieme a tak...Laurinke zrejme idú zúbky, tak slintáme a podávame chamomillu inak by sme si vôbec nepospali, táto noc bola prvá na spánok...fakt, počas dňa sme usmievavé slniečko a keď príde čas keď treba spinkať nočným spánkom nastupuje trápenie a plač, hoci sme vykakaný, napapaný, prebalený...tak sme to skúsili riešiť homeopatikami, lebo občas už fakt akoby pomoci nebolo...len plač a trápenie, je to fajn oveľa lepšie...a Mattinko chodí do škôlky a učí sa básničky na posedenie pri stromčeku...sranda, letí ten čas riadne, nedávno sa narodil a už sa učí básničky 😉

laurajana
11. dec 2009

inak len tak pre info...máme 4.12. 4 mesiace a v 3 mesiacoch sme mali 7220g a nosíme veľkosť 74/80 riadne veľký sme, normálne v kočíku máme problém sa pomestiť, čo sa týka vaničky 😀

ani3012
11. dec 2009

Pekný deň prajem júlovčatká!

Piatok - 11 December 2009

sorciera24...........11.7.......................Richard má dnes 5 mesiačikov a prajeme mu všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Hilda
Meniny oslavuje v ČR: Dana

Kalendárium:

Medzinárodný deň hôr
(OSN, vyhlásený v 2002, oslavuje sa od 2003)
Medzinárodný deň vysielania pre deti ( by som chcela vidieť,že kde..... 😕
(Detský fond OSN – UNICEF; v ten deň 1946 založili UNICEF)

Vtip:
Zúfalo zamilovaný mládenec padol na kolená pred ženou svojich snov. Prosí ju o ruku. Nikdy! odsekne to dievča. Môj budúci manžel musí zarábať aspoň päťdesiat tisíc za mesiac, musí vedieť variť, upratovať, všetko v byte opraviť, aby som nemusela platiť tých zlodejov údržbárov, musí ma vo všetkom poslúchať, milovať ma ako bohyňu a splniť mi každé želanie.
Chápem, spamätá sa mládenec, ale keď už kľačím, dovoľte mi, aby sa za toho úbožiaka aspoň pomodlil!

ani3012
11. dec 2009

Ahojky
Na rad sme sa dostali o pol dvanástej. Evka ma iba nádcu-odsávať.Ale do BA na stretávku nepôjdem.
Za dva týždne pribrala 30 gramov 😝 tak môžem začať prikrmovať(veď už je na čase.)
Ešte som nejedla,malá reve,bordel v dome 😠
Tak idem a keď bude všetko aspoň na 50% ok tak sa ozvem.... 😉

nina41
11. dec 2009

Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

laurajana
11. dec 2009

ani držíme palčeky...

tiež prajeme oslávencom veľa zdravíčka - cmug

sorciera24
11. dec 2009

dakujeeme, ze ste si na nas spomenuli 🙂 zdravicko nam zatial sluzi a dufam, ze este dlho bude. to iste prajem vam a vasim babatkam 😵

pirinka
11. dec 2009

pěkný den všem 🙂

a všechno nej nej oslavenci 🙂

taky je u Vás tak hnusně? Tady cedí od rána 😠 . Včera už jsem s ní jednou zmokla a vymrzla při dvouhodinové procházce, tak dneska na to asi kašleme 😝
pak má mít člověk nějakou vánoční náladu, když je venku regulérní hnusnej podzim 😠

ani3012
11. dec 2009

ahoj piri
aj tu je tak od rána.Najradšej by som zaľahla a spala.Len je málo hodín tuším,nie? 😅
Zajtra by vraj malo začať snežiť.

lucia32
11. dec 2009

Ahojte...takže nožičky oukej...na kontrolu o 3 roky 😝 😀
Ešte v pondelok na včeličku a máme " vymalováno " 😀
Ahojte stratené duše...sorciera, laura, pirinka 😉

nina41
11. dec 2009

unas dnes snežilo 😝

voskovka
11. dec 2009

ahoooojte...idem sa ožrať...robila som mamatest-jo jo negatko..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
takže to oneskorenie prikladam stresom a nervom za posledny tyžden

nina41
11. dec 2009

vosky ja som pri riškovi otehotnela v oktobri,v novembri mi vyšiel test negativne a v polovičke decembra mi vyšiel pozityvny,tiež som si myslela ,že mi to meška zo stresov

nina41
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre