• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hm....
11. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač ,ževraj unas v kubine jedna zomrela na tu novu chripku
11. dec 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina...kup rušky a zabi prasco ak mate....i xi.... :grinning: :grinning: :grinning:
u nas jeden typek že aby nedostal prasačinku tak porantal svinku a že ty svina jedna ja od teba neochoriem... :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prasce nemame :grinning: :grinning: :grinning: ale deturence preventivne jedia homeopatika,kys.kapustu :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musia byť povraždené aj morské prasce???

chudák Ivet...

som tu pred stretávkou naposledy - moooooooooooooooooc sa na vás tešíme... len prídite všetky pokial možno načas.. aby sme sa zasa nestretávali vo dverách :slight_smile:)))

cicušky, kdyby něco, tak mi písnite sms.

zatial páááááááááááá ja sa idem vybúvať.. drahý má službu - a dohodli sme sa že mi ju prinesie len na kojo.. lebo už je zo mňa fakt že trosečník...

pááááááááááááááááááá
11. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samyyyyyyyyyyyy zajtra nemate hody ani navstevy? :slight_smile:
dobry vecer vsetkym .
prasiatka v ziackych knizkach treba tiez zakillovat. aj tie so zrkadielok, z tenisu a pingpongu.

traky vas zdravi a ze hurikan traky sa blizi s velkym abstakom, a ze asi to bola ta sista choroba s nejakou dalsou virusovou kopmplikaciou, infuzky matkovi dali, lebo stale spinkal a bol by dehydrovany. na bud.tyzden ich pustia.
11. dec 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babuľky :wink:

lucia, Natalka je nádherná :dizzy_face:
11. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tu to teda zijeeee :grinning:

samy ak sa dobre vyspinkaj nech si zajtra krasne vysmiata :wink: a uz sa na vas vsetkych tesime :slight_smile:

a aj my s Tami pozdravujeme traky ked jej budete nabuduce pisat :slight_smile:

luci Natalka je rozkosna :wink: a to vy uz tak vo velkom prikrmujete?

u nas Tamarka dneska zistila ze v postielke sa da zapriet nozickami o tie tycky a tak sa veselo otacala jak hodinky v postielke asi 40 min kym zaspala.
hej a zacala sa nam pretacat na brusko ale stylom ze sa musi niecoho zachytit a k tomu sa potom pritiahne a pretoci :slight_smile: ale aj tak sa tesim :slight_smile:

no a idem umyvat mraznicku, ale sem tam nakuknem :wink:
11. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci Natalka je zlatučka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas, aj mne to Maťo robieval :wink: , a keď bol väčší, tak zaspal vždy nožičkami spustenými medzi tyčkami :wink:

aj my pozdravujeme traky :dizzy_face:
11. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi sak som jej prave bola vybrat nozicku spomedzi tych tyciek a prikryt ju dekou :slight_smile: uz si spinka jak maly anjelik ten nas maly anjelik :dizzy_face:
11. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas, moja si tu debatuje ostošesť, o tomto čase zvykne domka už spať, ale cudzie prostredie jej asi nerobí dobre, sme na návšteve u mojich rodičov, a keďže už nás ja päť kusov, tak ja spím s malou u brata / brat je u frajerky/ a dovolil mi použiť počítač, tak to patrične využívam :grinning:
11. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát zaspala :confused:
11. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ozi ze sa ti plne nevenujem :slight_smile: akurat so mvyhodila svoje MM namrazene kedze je tam uz viac jak 3 mesiace

a idem poumyvat kose
11. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer priatelia, vybehnime na polia, čaká nás dlhá noc plná melódie...

tak Evičku som začala dnes prikrmovať.Spapala 1/2 mrkvy sunárek(135 gramov) a zapila to 90ml mliečka. Teraz som jej dala do mlieka namiesto NUTRITONU ryžovú kašu a vypila všetkoooo! Tak sa teším.Dúfam,že začne zase priberať.Veď má 5900 gramov a to za dva týždne pribrala len 30 gramov.
Ešte uvidíme,akú bude mať stolicu.Berie aj biogaju a tak dúfam,že nebude mäkká ani tvrdá.
Ešte nespinká,čakám až zaspí Patrik a potom ju skúsim uložiť.
11. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, čau :wink:

my sme v stredu boli v poradni a máme 5930, tiež ideme od pondelka na mrkvičku, chceli sme už začať, ale som u rodičov na tri dni, a tak som to ešte odsunula

majkas, poumývaj kose...nose...kozy? :confused: :dizzy_face: :wink:
11. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, naty je zlatko.
majka uz len 1x sa vyspime a prifrcime za vami.
a nejaku tu prvu lyzicku mrkvicku musim tiez objednat, polrok sa nam prudko blizi.
ani tak dobry uspech s prikrmom hned na prvy raz. :slight_smile:
matka som prave uspala na ceciku.
11. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :wink:

ja som ju dvakrát uspala na prsu, a ona po chvíli hore a museli sme grgať, ináč nezaspí, potom debatila ateraz už :pensive:

ozaj, kde máme tabuľku :confused:
11. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hotovo, vyumyvane, vyutirane, uz len naskladat naspat jedlo a je to :slight_smile:

luci tesime sa :wink:

a to vy budete davat tie kupovane hotove mrkvicky? ja sa chystam poctivo varit kazdy den :sweat_smile:
11. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypila som pol litra Cara, som si naň stašne zvykla, káva mi nechýba...ale deň bez Cara ee :sweat_smile:
11. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vždy varila, zo začiatku som kupovala bio zeleninku a ovo, iba, keď som nestíhala, tak som vytiahla kupované

majkas, aha tak koše...a ja, že nejaký preklep :sweat_smile:
11. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa čaká vyriadiť chladničku / okrem iného :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
11. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, ja si posetrim cas, tak zacnem takto, potom neskor, ked najdem kde tu predavaju bio zeleninu, tak mozno aj navarim. :wink:
idem si uvarit caro? zajtra este pred stretkom ideme kuknut 6tyzdnovu kamosku, tak jej mamine nesiem ako darcek Caro. :slight_smile:
11. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi sak som pozerala co pises :slight_smile:

a musi byt bio? ked kupim normalnu tak co? ci kvoli alergiam je lepsie bio?
11. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemusí byť bio, ale je to samozrejme lepšie :wink:
11. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka kvoli dusicnanom a hlavne teraz v zime ... uskladnena aj domaca pivnicova ma vysoke mnozstvo a telo babatka ho nevie tak tolerovat ... skusim k tomu najst nejaky text ... viem kde sme ho pouzivali - lab.merania kupenej zeleniny.
11. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa chladnicka to bude mat zajtra spocitane :slight_smile:
11. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby.Nejako mi nieje dobre.Bolí ma v krku ,tak si pôjdem ľahnúť.Patrik spí,Eva sa tvári že asi.
Dobrú noc prajem. :slight_smile:
11. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok