• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ale hej hej, sak ma poznate zdycky s usmevom len som sa prave zase poskriepila s tym mojim skvelym manzelom, tak nalada na bode mrazu, esteze mi ju vy zajtra zlepsite
11. dec 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj :slight_smile:

máte dobrou tému :wink:

jé reiušce na dálku cmuk, cmuk :dizzy_face:

jinak já bych chtěla taky vařit hned od začátku. Už mám objednané krásné zavírací misky od first years na uskladnění příkrmů :grinning: . Každopádně se určitě budu snažit minimálně v těch prvních měsících kupovat bio zeleninku a potraviny. Naštěstí toho ty dětičky tolik nespořádají, tak mě to snad nezrujnuje :sweat_smile: . Jen doufám, že na nějaké dobré bio u nás narazím.
Kupované bych chtěla spíš jen v případě časového presu nebo cestování s malou. Sice by asi měly výrobci dávat větší pozor na kvalitu surovin ze kterých příkrmy dělají, ale věřte dneska všemu. Kolikrát, když pak člověk slyší jak v různých testech kvality dětských výrobků propadly i celkem renomované značky (nemyslím teď přímo u dětských příkrmů), tak mi jen zůstává rozum stát nad tou bezohledností :angry: . A zrovna nedávno jsme s kámoškou řešily, jak studovala složení jednoho příkrmu v krámě a nestihlase divit....maso, cukr, sůl, rajčata!!!...a to prosím mělo být pro kojence od 4 měsíců a oni jim tam vrznou rovnou maso, o největším alergenu rajčatech ani nemluvě :angry:
a taky mi vadí, že téměř do všech těch dětských příkrmů, kaší, šťáv atd. rvou tuny cukru. Nechápu proč se snaží záměrně pěstovat závislost na sladkém už od mala :angry: . Ach jo, to bude ještě sranda to přikrmování :sweat_smile:
11. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex to si pis,ze zlepsime, trebars aj nasilim. :grinning:
11. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy se máte, že se jdete srážet :grinning: . Já bych se taky s někým srazila, ale musel by přijet za mnou, páč mm mě s malou nikam cestovat nepustí :pensive: :sweat_smile:
11. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravime damy :wink:

tak po nekolika dnech pokusu se mala rozhodla ze nebude prudit a to umely mliko si vezme :grinning: nakonec jsme skoncili u Sunaru :wink:
takze ji ho davam na vecer pred spanim a pak ji dorazim svym mlickem.
a co se tyce jejiho ponocovani tak vcera to zalomila vyjimecne uz v osm a vzbudila se az rano v sedm! :dizzy_face: no a dneska se tvarila jako ze se vratily zlate stare casy, ale nakonec jsem ji ukecala na devatou :grinning: a zatim spi doted tak snad uz ji to vydrzi :sunglasses:

resite prikrmy....jo jo rada se poucim. taky porad resim co a jak

ahoj pirinko :dizzy_face:
11. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri caaaaaau. :wink:
tie renomovane ozaj dojcenske znacky to maju naozaj garantovane, ze to splnaju. to sa nebojim. u mna to usetri aj cas. a treba vyberat taku kombinaciu zloziek, co sme si vcera pisali, najprv zeleninka, potom ostatne, to ciselko v kruzku o veku len na potvrdenie ze sme v spravnom veku a spravnej konzistencii.
ale bude to este sranda, ako si budeme citat tie male pismenka na malych flastickach a skumat vsetko, uz coskoro. :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri ak nam spravis pohostenie u teba, zabezpecis dovoz, relax, masaze, program, nechame sa ukecat aj na stretko u teba :grinning:

ahoj aspiiiiiiiiiiiii
11. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mi uz riesime bio mrkvicku, no haluz velka, je to vsade len ne u opici v ustach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri :wink:

ja sa tiež nezrážam, čas nedovoľuje :confounded:

nikto mi nedá vedieť ako je to s rei? :confused:
11. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdar luci :dizzy_face:
traky uz mame doma "prvni lzicku" mrkvicku, ktera ceka na svoji chvili :wink: a tayk si myslim, ze to musi mit v cajku takze se nebojim davat tuhle kupovanou :slight_smile:

co se deje budeme mit mejdan u pirinky? :grinning:
11. dec 2009 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozi rei sa jedneho dna rozhodla, ze jej to tu nepridava na klude, lebo bola nepochopena urcitou osobou , tak sa uuuplne odregistrovala a len nas cita, ale neprispieva. je tak, rei?

alex, mas o tom fotodokumentaciu? :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky moje zlaté, stříbrné :grinning:

lucim; tak už se vidím študující mezi regálama...počítám že po hodině vyjedu vítězoslavně z krámu a uprostřed vozíku budou tři pidilahvičky.... a manžela budou muset resuscitovat :grinning:

ale já fakt nemám wellnes hotel s mezistátní taxi službou :sweat_smile:
11. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri uplne te s tim kosikem vidim a hlavne ten vitezoslavny usmev :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaaa :unamused:

ale kvôli jednej osobe sa nemusela odregistrovať, nám chýbajú jej rady a hlavne ona taká, aká je :cry:

...
11. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, idem :pensive: , lebo som schopná tu byť ešte do neviem kedy a ráno budem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim, že ty si studovala diplomacii, přiznej se holka jedna ušatá :grinning:

rei; my tě chceme tadííííííí :cry:
11. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam fotos, zajtra hodim, padam mrtva do postele, vidime sa , cmuky
11. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozi brou, brou :slight_smile:

já bych asi taky měla pomalu jít, protože jinak se zas přilepím ke klávesnici a odtrhne mě až ranní kojení malé :sweat_smile:
11. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri :grinning: :grinning: :grinning: ja to vyriesim mne priznacnejsie, nastudujem tu na nete, niektori vyrobcovia maju na strankach aj tie etikety a potom si uz len kupim (u mna v robote) :wink:
11. dec 2009 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi...ty vyjedeš s vozíkem hned za mnou co :grinning: ?
11. dec 2009 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasne :grinning: s plne ti samym debilnim usmevem :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim...no jo, to se pozná vzdělanej člověk, má v tom systém...to my hlupci si budeme tahat lupu do krámu :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem chtela napsat : s uplne tim samym debilnim usmevem :grinning: :grinning:
...nejak se mi ztracej pismenka :grinning:
11. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspi...zatím ještě chápu i bez několika vypadlých písmenek...ale horší se to :pensive: :grinning:
11. dec 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piri a bude hur :sweat_smile: ja co mam kamosky na matersky uz ctvrty rok tak to uz je fakt znat :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som dosla zazelat dobru nocku vsetkym :slight_smile:

akurats om stila nalozit ten mrazak a mala zacala mrncat, tak sme sa pekne napapali pomojkoalia uz spime :slight_smile: no a idem aj ja uz aby som zajtra benola za najvacsiu mrtvolku kedze my rano vstavame cca o 6.30-7.00 :slight_smile:

papa a este raz dobru
11. dec 2009 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mě stačí, když se budu po skončení mateřský umět alespoň podepsat :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooooj - mám svoj PC v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už funfujemeeeeeee
majki dobrou :dizzy_face:
Ahoj Pirinka :dizzy_face:
11. dec 2009 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok