• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
piri, teba odtrhne az ranne kojenie? mna tak o hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
majka bruuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
aspi :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Lucim :dizzy_face:
11. dec 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som podla popreskakovanych pismenok na materskej uz aspon 100 rokov :grinning:

fakt uz idem, papa :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zmuuuuuuuur a jej pc :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majki dobrou :slight_smile:

ahoj zmurki :slight_smile:

lucim...někdy to fakt přetáhnu a trčím u netu do 1 - 1,30 a ak než se uložím, tak se většinou malá vzbudí na kojení. Párkrát už se mi také stalo, že pak nechtěla potvůrka hned usnout a nutně si potřebovala povídat a to jsem pak zalehla taky až v půl čtvrté ráno :sweat_smile: . Ještě, že malá nevstává v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri to ja taky nez se ulozim do postele tak to trva vecnost :angry: a kdyz uz tam lezim tak si rikam jo jo zitra jdu spat urcite driv a dopadne to uplne stejne tak kolem jedny, pul druhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - tááák sa teším, že ho už mám doma - a vás s ním :dizzy_face:
No ale tá naša slnečnica nespí - tak musím ísť niečo s ňou poriešiť :unamused:

Lucka - prosím napíš mi kde a kedy to zajtra bude ..... dík :wink:

A dobrú :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee, matko sa prebral, 3x usmial a spinka dalej. zase v lehatku. :slight_smile:
no co uz sme nocne tvory, tazko nas nahnat do postele so sliepkami (to je tusim, ked sa stmieva, ze? ) :slight_smile:
11. dec 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko jeste nespi v postylce? :confused: a je aspon uz vykoupany? :sweat_smile:
11. dec 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur restauracia oaza, v petrzke pri drazdiaku (ako nemocnica antolska) o 14tej.
11. dec 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi...jako přes kopírák :grinning:

lucim...tak tak :slight_smile: . Doufám, že Esterka nebude pařmenka po mamince :sweat_smile:
12. dec 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri ale budeeeeee :grinning:
12. dec 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej vy mate srazik? no to je super :dizzy_face:
to budete mit celou hospodu pro sebe ne? takhle uprostred zimy se porada detsky den! :grinning:
12. dec 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi okupkany je, uz spal aj v postielke, ale niektore vecery ma take, ze nevie zaspat, alebo sa strhava, tak dnes zase po nejakom tom kriku a noseni a hojdani a masazi dasienok ho ukludnilo kresielko. asi pred pol hodinou. ked pojdem spat, zoberiem ho do postielky. neboj. :dizzy_face:
12. dec 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt, to bude halo až se do osvěžovny vřítí mateřská školka se stejným počtem vychovatelek :grinning: :grinning: :grinning: ...mlíko poteče proudem :grinning: :grinning: :grinning:

lucim...tak fajn, pak budem spolu chodit na diskotéku...teda jestli se za mě nebude stydět a jestli budou diskotéky vůbec existovat :sweat_smile:
12. dec 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi nemame to rezervovane cele, ale teraz tam moc nechodia ludia, to skor v lete.
12. dec 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my teď máme taky už několik dní za sebou horší uspávání. Poprvé usne většinou hned u kojení kolem 20, ale pak se ještě tak 3-4x vzbudí a většinou na tvrdo zabere až kolem 22
12. dec 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky uz vam ditka cpou nozicky do pusy? my uz skoro jo.....uz jen malo chybi a palec je tam!!! :grinning:

a nejhezci je kdyz si mala povida.....a vzdycky rano kdyz se probudi tak tam takhle diskutuje se vsema zviratkama asi jim vypravi se ji zdalo :grinning: a ja ji posloucham a ta love ze me uplne sala :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi jooo, vzdy ked odbalim plienku, tak nozky nahor a tahaaa sa za nimi do pusky. :grinning:
my mame zase nove zvuky - matko zistil, ze aj pri nadychu sa da hýýýkat, a druhe co objavil je, ze ked zakasle, tak sa na neho hned obzerame, tak kasle naschval, potvorka. :cry:
12. dec 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi, tak naše si zatím palečky u nohy nežužlá...ještě jí stačí ruka :sweat_smile: . Ale stále si chce sedat a od té doby co se začala přetáčet, tak by to teď dělala nejradši všude...dokonce i ve vaničce a dneska, když ležela na zádíčkách na balónu :sweat_smile: . Je to blázínek
a to žvatlání taky máme...jsou prostě k sežrání :dizzy_face:
12. dec 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jde na mě útlum. Asi už půjdu do postýlky :slight_smile:
12. dec 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatinka nase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jooo matko sa tiez pretaca najradsej odrazom o hrazdicku, vcera som sa skoro docikala co stvaral, najprv chytil hrazdu a chcel si tu jednu nohu strcit do pusy - to co stoji na zemi !!! , potom sa pricucol na druhej strane o tu tycku a potom sa otocil . :grinning:
12. dec 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ji dneska pri uspavani zpivala jede jede masinka a ona uz skoro spala....no a kdyz jsem dosla "veze samy vozrali" tak otevrela kukadla a zacala se smat!!! :grinning: no normalne jsem zirala! :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee, dobry typ, aspi, to si urcite s matkom zaspievame. :grinning:
12. dec 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi...zkus místo vožralí zpívat žížali...třeba jí to nebude tolik pobuřovat :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: to je asle sikula vlastni nohy mus nestaci :grinning: :grinning:

piri jo jo my se taky porad pretacime :dizzy_face:
12. dec 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, piri :grinning:

holky taky jdu haji....jeste neco odstrikam, vzbudim mm ze si ma jit lehnout :grinning: a zalehnu taky :wink:

tak lucim at vam to zitra vyjde a tesime se na fotecky! :sunglasses:

dobrouuuuuuuuuuuu sovicky :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
12. dec 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
12. dec 2009 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko...otváram diskusiu :wink:
12. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok