• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
hoj...a o čom bude debata??? :slight_smile:
12. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka má nejaké zmenené obdobie... posledné dni po kúpaní nezaspinkala hned, ale až po ďaľšom papaní cca o ôsmej...ale včera nechcela spať do desiatej...čo ja už inokedy dávno odpadnutá....a ked zaspinkala, ja s ňou.... :wink:
12. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, len vas zdravim, kym sa zacnem mobilizovat na stretko. hurraaa hurrraaaa, kocikova zurka. :slight_smile:
12. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy zase?? aj ja chcem!!!
12. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko my ideme dnes na nakup do tesca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninuš a čo majú v tescu zaujímavé???
12. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn si aj s diankou vitana :slight_smile:
a vy bbcanky uz tiez stretkujete - naplavarni, v obchodaku, len tak dalej. :slight_smile:
12. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko!
Sobota - 12 December 2009

babyzuzana.................12.7.................David.................................má 5 mesiačikov
hathor1231................12.7.................Nicole Gabrielle ..................tiež má 5 mesiačikov

Meniny oslavuje: Otília
Meniny oslavuje v ČR: Simona

Prajeme všetko naj naj najkrajšie! :slight_smile: :astonished:

vtip:
Chlapíka zrazí kamión, ťažká rana, plno krvi, príde sanitka a rýchlo do špitálu. Vec je jasná - amputácia nohy. Na druhý deň príde lekár na kontrolu, zdvihne plachtu, zahmká a hovorí pacientovi:
- Mám pre vás dve správy. Dobrú a zlú. Tá zlá je tá, že sme vám odrezali zdravú nohu. Ale tou dobrou správou je fakt, že tá zránená sa vám rýchlo a dobre hojí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslavencom prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jennka ževraj nejake akcie,a už nam prišli poukažky--zlavove, :slight_smile:
12. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina aj nám prišli ale len tri poukážky.
Mohli toho poslať viac :wink:
12. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaviki ženy....som otvorila a šla dočítať o čom ste písali a pomedzi to kopec roboty inej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ako sa máte, ako žijete? :grinning:
12. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidkovi a Nicolke všetko naj výmesačnináááám :wink:
12. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenn, tak ako? Už papáte vo velkom? Čo ma Dianka najradšej?
12. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To už prešla hodina? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...najradšej má všetko čo jej dám...zeleninkovo-mäskové HIPPky a ovocné SUNáRKY....a kašičku tiež...ale najradšej má "svoje" mliečko...
a vy ste už začali????
12. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennn...ano my sme už začali, najprv zeleninka, potom banánik, ten jej chutí najviac, predvčerom kašu na večeru...ovocné velmi nemusí, asi jej prídu kyslé, mala som kupovanú z DM, tá jej nechutí, ale domáca jablčko+mrkva tú môže...
12. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..no hlavne že jej chutí!!!!

najzlatšie je, ked sa to dieťatko pozerá na nás, ked čokoľvek jeme, si myslí, že aj ona dostane.. :grinning:
12. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ...teraz ma napadlo, ked hovoríš o BBčankách....bola tu posledne zunajda??? ja som ju tu od pôrodu nezastihla, ale pravda je, že nedočítavam...
12. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jenn: pls, nemas cislo na majkas???? ak, ano, napis mi IP. dakujeeeeeeeeeem
12. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám...pošlem
12. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojteee tak my sme uz pripraveni na stretko ... mmm teda mlady pan este spi v kociku a nie je celkom doobliekany ale cakam ze kazdou chvilou sa zobudi :slight_smile:
12. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem , ze ste na nas mysleli :wink: , vsetkym co oslavovali takaj takto oneskorene gratulujem :dizzy_face: ....ja normalne neverim ze mam PC pred sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a in vidim ze si ma uz vymakla :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky už sze domka??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste :grinning:
12. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako je Matkovi?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina , sme :dizzy_face: , sa veeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim, vsetky ste mi veeeeeeeeeeeeeeelmi chybali :dizzy_face: :dizzy_face: aj ked ste si trosku odo mna oddychli :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , matko super, akurat si z holou ritulou kopka pod hrazdickou :grinning:
12. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme prist az buduci txzden ale asi bolo doktorom luto , ze mam taky abstak :grinning: :grinning: :grinning: alebo zeby ma mali uz dost? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky velmi ste nam tu chybali :dizzy_face: a Maťko mal vysoke teploty ,že Vas zobrali do nemocnice??
12. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mal az k 40tke, a kedze vela spal tak musel na infuzie aby nebol dehydrovany....ale uz je to ok som veeeeeelmi rada...
12. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok