• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
riadne vysoke teploty,Traky a bola si snim na izbe??unas v nemocnici su matky zvlašť na jednej izbe,a na velkych detoch su snimy na izbe
12. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala protekciu :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak :grinning:
Traky aj uvas sneži?
12. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je veeeeelmi zamracene tak uvidime co nam nebo da :grinning: , aj ked by uz mohlo tak riadne nasnezit, a ked nie teraz tak aspon na vianoce... :wink: uz si nieco piekla.....? ja uz radsej nic neplanujem , ked to pride tak zacnem....
12. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitajú doma :slight_smile: som rada ,že ste už doma...všade dobre, doma(a na koňovi) najlepšie :grinning:

starali sa tam o vás dobre? takže to bola tá 6. choroba?? užn ie je maťko bodkovaný?? :slight_smile:
12. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, baby teraz stretkujú...
12. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze dzekujeme :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: , hej bola a plus daky virus, a uz je to ok a botky uz sme nechali lienkam :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stretkuju...tak preto tu nikto nie je tak poriedko...a ja ze to tu roztocim,,,,este ze mam tolko posty ze mam o robotu postarane... :wink:
12. dec 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau traky!
čau ineska
čaues nina
12. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ani
cau matko
cau kronikarka
:grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau ani,ako vikenduješ??
Traky ja tiež nič neplanujem,pritych mojich deturencoch sa to ani neda :grinning:
Dnes idem piecť medvedie labky,ale to mi ešte všetko zjedia do vianoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som docitavala co ste popisali, a bolo toho neurekom a pripajam sa tiez k jednemu....rei cicuška :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pridaj sa , veeeeeeeeeeeelmi chybas , a teraz ma aj oval ked chces.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby uz nestretkujte , uz sa vratte , bo nie dost ze mam abstak, este aj depku dostanem , ze tu nikto nie je :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si vym,azala príspevok.Na boku myši mám tlačítka,že stránka dozadu a dopredu a nestlačím ju?! :angry:
12. dec 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme na návšteve,Patrik ale chce pozerať rozprávku na PC,tak nebudem môcť písať.
12. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidim ani ze tiez mate ten probem ako mi ....teda ze iba jeden PC
12. dec 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ma síce v izbe DVDčko ale pokazil sa TV.Ale asi mu DVDčko prenesiem sem.To som síce nechcela robiť,lebo mám potom dopozerané...
12. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj tak tam teraz spí Eva
12. dec 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - tak ja hlásim príchod zo stretnutia :slight_smile:

Bolo super - sa teší, že som ich konečne videla life ... akurát že naša slečna nebola vo svojej koži ... tak ju idem mojkošovať :wink:

Hádam si vás ešte zapnem :wink:
12. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje ... zistili sme, že Dianka má panický strach ísť v aute, ked je von tma... čím to môže byť.... žeby sa mala báť tmy, lebo v noci máme zhasnuté a nie je problém....
je to hrozné... museli sme ísť pol hodinu v aute z hrozným záchvatom jej plaču...no čo narobíme, ked musí byť pripútaná v sedačke...ani vybrať ani pomojkať.....
12. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn: to si viem predstavit ako ta to trapilo, nechat dianku plakat... chuda male... skus dat nejake svetlo do auta, aj my sme davali pri tomaskovi...
12. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riu... nepomohlo...svietilo celú cestu...proste nevidela von...
12. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenn - chúďa Dianka ... naša malá sa tak bála chodiť von na prechádzky keď bola tma - ani pouličné lampy jej nestačili :frowning2:
12. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojteeee, my sme este po stretku isli do lamacskeho tesca a uz sme stihli aj okupkat a teraz papkame

inak smrdiiiiiiiiime tak, ako keby sme boli v 4 cenovej.... :sweat_smile:
12. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky! Tak ako bolo?Hovorte a preháňajte... :wink: :grinning:
12. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute mi uz varime aj s Liluskou, nebola nakoniec ziadna piza, robim kuracie prsia, tancujem pri tom aby sa mala zabavala a mangel si doslova vala gule s prepacenim v kupelni
12. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a kedze som sikovnaaa tak tu je fotodokumentacia odomna...

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3616710#navigator

a inak kto vybera tie datumy?????

ze 9. 9. 2009 a 12. 12. 2009 hezkeeeee

kedy sa vidime nabuduce?? az 10. 10. 2010?!?
12. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

aj my už sme doma a tiež poriadne smrdíme... prišiel drahý z futbalu, dali ešte kofolu v krčme... prišiel k nám a vyzliekal tričko - že baby moje smrdím krčmou... a keď sa priblížil začal sa smiať... lebo aj my :slight_smile:)))

ale teším sa že sme vás videli :slight_smile:))

inak sýkorka zaspala ešte aj po ceste domov v aute.. som zvedavá čo bude večer, pri zaspávaní :slight_smile:

jenka - musela to byť hrôza... ja si neviem predstaviť že by nám to robila, lebo u nás keď nič iné na uspanie nefunguje, auto a autosedačka zaručene.. tak až by sme aj o túto možnosť prišli tak neviem.

ale musím sýkorenku pochváliť.. ona v tom čurbezi na stretávke zaspala ako prvááááá :slight_smile:)))))))))
12. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sikovna som ja :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok