• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
alebo aj 10.1.2010 :sweat_smile:
12. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukla som fotečky a strašne sa tesším,že vás poznám,lebo ja som na tváre blb :sweat_smile:
12. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chronologicky by to malo byt 3.3.2010, takze uz mame datum oki? :wink:
12. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
streda? Mne je teda jedno,ja som doma na RD :grinning:
12. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy,keby som vedela,že je stretko, tak sa pridám. mohli ste poslať aspon IP :frowning2:
12. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy a ty si nevedela? Sme písali aj tabuľku.Ja som teda neišla,lebo Evka soplí a mňa začalo bolieť v krku.Určite to prejde aj bez liekov,ale načo to šíriť ďalej,nie?
A ďalšie stretko vyhlásila babyzuzana na 3.3.2010
A v Košiciach bude tiež,tuším v apríli? :confused:
12. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aj my sa tesime ze sme vas znova videli :slight_smile: Tami nakoniec zaspala v kociku vonku ale asi len na 20 min, doma bola mrzutko jak sa patri, tak sme ju sikovno okupkali dali jest a nech si spinka v postielke... no aha, mami zabudni teraz sa na truc budem hrat a salit :slight_smile: tak sme zaspali az o pol 8 po hodine akoze uspavania

a dokedy ste vlastne boli? a tie fotky co ste si "vymenili" dietky su super, skoda ze sme tam uz neboli :frowning2: :slight_smile:
12. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malému som zožrala po dve kinderka a dve kinder čokoládky(200 gramov) a je mi na :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem OFF. Príjemný večer a poslúchajte ! :wink:
12. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vsetko najlepsie oslavencekom, babyzuz ste sa nepochvalili ze dneska oslavujete :slight_smile: ci len mne to uslo? :sweat_smile:
12. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenyyyyyyyyy kokos, dovarila som, mala vresti jak na vsi, no haluz proste
12. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalili, chvalili a darceky nikde :unamused: :unamused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alex ty sa nezdas, ja som v tescu nakupila a Radim prave dovaril - panenka s grilovanymi sampionmi a ciabatta k tomu, mnaam!
12. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..ajja som to dnes prehnala....krowky, milu....v reštike slíže s makom...a kakaové rezy a marsku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak to nebýva bežne....ale že sa potom sťažujem , že?

FOTKY zo stretka super...v dobrom závidím...

teraz ma napadlo...mm sa ma včera pýtal, či by som nechcela ísť žiť do BA...a ja mu na to, ved ja tam nikoho nemám, iba Janka Koleníka, že či by ma s ním púšťal na kávu.... :grinning: :grinning: :grinning: ....ale baby...potom ma napadlo....ved ja tam mám vás!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennnka tak pod!!!! ja som tiez tak odisla doslovo zo dna na den :wink:
12. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem reaxovat k telke
papa a dobru nocku vsetkym :wink:
12. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooo :slight_smile:
12. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucimka... ako sa mi mate? juuj, teba som 100 rokov nevidela
12. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo

nám stretávky prospievajúúúú - my už hajámeeeeee... booože baby máte na našu sýkorku výborný vplyv :slight_smile:))))
12. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo
samy: tak to nas tesi :slight_smile:
12. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bershi tu si ma nasla? musim aj do tej nasej temy zase nakuknut, bo neviem, co nove. tu som furt. :slight_smile:

samy no to je dobreeeeeee, keby vam stacila nasa pritomnost, ste vitane vzdyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my sa radujeme s tatom na puzzlovi. som nakupila nejake 2 termogate a bodynka, sa tu matko predvadza v novom. :slight_smile:
zuz super fotkyyyyyyyyyyyyy, nase fotkyyyyyyyy,
ajoooj rius .
kocky, citili sme sa s vami velmi prijemne a celu cestu sme prespali.

a hlavne (prepacte , ostatne damy - trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vitaj doma na konovi, vitaj z tej nemocky. :dizzy_face:
12. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej traky už je domaa??? to mi ušlo...

idem ja na gaučík k drahéme...

cmuuuk

a ešte raz veeeelmi tešákujeme a zdravíme že sme sa videli.

foto bude zajtra

paaaaaaa
12. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy cmuuuk aj kocke eluske :slight_smile:
12. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som očula ze ma tu ktoška spomiiiiiiiiiiina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahojte moje stadečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa moooooooc tesim, normalne dnes sok.....ze aha pocitac... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti ckalo, trakuska? :grinning:
12. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kraaaaaasne baculate deticky mate.....ked porovnam tie z minula, ako len naraaaastli.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: aj my sa velmi tesime, ze ste uz ok a pekne doma a za pc a mozes byt tu s nami :slight_smile:

lucim: tak si este minala peniazky??
12. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius sak som vravela, zrazu sme nemali co nosit, tak sme boli doplnit. aj ciapocku s rukavickami - alebo s nasadkami na ruky na cucanie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
traky a nie len narastli, vseeetky aj opekneli, osikovneli, este viac zroskosneli. :slight_smile:
12. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasadky na cucanie :grinning:

P otvoril vinko, nakrajal syr a pustil filmik, tak sa s vami lucim, papa a dobru nvocku pokojnu :slight_smile:

a ano, ano, aj ja sa vlemi tesim, ze som vas videla a deticky su na spapanie :wink:
12. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bolo vas tam nejak pomenej, ci sa mi to len zda? nepisali sa tu viacere?...
12. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius tak to je super....ja som dnes slamenna vdova...mm taha 24.....no sak aj tak by som mu dnes bola nverna s PC tak o nic neprisiel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - tak si to uzite, papa :wink:
12. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo nas osem - predtym tusim 11.

rius uzi si pohodicku.
12. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok