Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. dec 2009

ahojte, dakujem vsetkym 😉 , josi karamelka super , to je teda papkac 😀 😀 , to tu uz vsetky prikrmujete? ja matka este nie....skusili sme jednu lyzicku a ani pusu neotvoril 😅 tak asi este nie.....pockame ked panko zaveli.... 😀 😀 😀

josifek
14. dec 2009

traky dík ona jo jí chutná je to jedlík 😝 😝 😝 😝 😝 však neva on si řekne 😉

traktor
14. dec 2009

a ako sa inac mas? uz si nieco aj piekla?

laurajana
14. dec 2009

ahojte maminy...fu v piatok sme tu mali šok...dostala som žlčníkový záchvat, prvý krát v živote, baby ja som sa dusila normálne, musel mm volať sanitku...uj ha

traktor
14. dec 2009

laura 😕 a uz si ok?

josifek
14. dec 2009

laury opatrně se žlučníkem jsi už v pořádku?
Traky já mám už 18 druhů už jen rafaelka, ferrero a dort a chlebíček 😉 😝

lucia32
14. dec 2009

Zdravíčko večernice...
Ste ma teraz s tým polrokom dostali 😝 No možno doky vravela na polroka a ja, že o pol roka 😀 , ale chodíme k nej na recept na mliečko tak sa opýtam 😝
Laura...fúha? Tak dúfam, že si už v poriadku 😉

Josi...Simonka šikovnica, aj naša je papkáčik...už spinká zlato moje, tak dúfam, že dnešná noc bude v pohode...

josifek
14. dec 2009

Luci díky jo naše už také chrníííííí 😀

traktor
14. dec 2009

josi sikovnica 😉 , ja som sa tiez chystala len mi to akosi nevyslo, ale zajtra by som chcela zacat , tak nech uz na nas nic nelezie rozumeno 😠 😀 😀

lucia32
14. dec 2009

Traky ahoj...tak ako Maťko? Už je odbodkovaný? 😝 🙂

josifek
14. dec 2009

Traky jasně u tebe omluveno měla jsi důležitější věci na práci 😉 hlavně ať to tak už zůstane a Maťko bude ok 😵 😵 😵

lucia32
14. dec 2009

No nič mládež, idem ja...ocik už leží 😎

traktor
14. dec 2009

zas sa zmenil na lienku ale snad to bude ok 😀 😉 , idem kuk na rozhodnutie ...

ani3012
14. dec 2009
pirinka
14. dec 2009

ani jj taky jsem četla. Ani bych se tomu nedivila...co by neudělali pro kšeft 😠

ani3012
14. dec 2009

som Evičke objednala k meninkám:
http://www.bino-drevenehracky.cz/data/products/...

josifek
14. dec 2009

Ani krásná hračka máme podobnou 😉 dostali jsme od kamarádky po dětech 😀 😝 😝 😝

pirinka
14. dec 2009

to je nervák 😀

ani3012
14. dec 2009

tak teda takú reč by som nedala ani ja a to som o skoro raz toľko staršia 🙂

ani3012
14. dec 2009

ale 3. miesto je lepšie ako druhé.Pri druhom nemá človek toľko pozornosti,lebo sa venujú prvému.Tak Dominika dopadla super!

josifek
14. dec 2009

pro váš usměv před spaním 😵 😵 😵 😵
Z deníčku jedné kamarádky....:o)
Minulou noc šla naše čtyřčlenná babská parta do nočního klubu, kde byl pánský striptýz. Jedna z nás se chtěla vytáhnou před ostatními a vytáhla 200 Kč. Když k nám přitančil jeden ze striptérů, olízla bankovku a přilepila mu jí na pravou půlku zadku. Další ji chtěla přebít a tak vytáhla z peněženky 500 Kč, kývla na tanečníka a přilepila mu jí na levou půlku. To už třetí kámoška vytahovala tisícovku a jak urvaná z řetězu kývala na tanečníka taky.
Ten se přibližoval velice vlnivými pohyby a už jsem se bála, kam mu jí přilepí. Naštěstí se tanečník v poslední chvíli otočil a tak přistála tisícovka opět na jeho pěkném pozadí. Celkem jsem si oddychla, ale jen do chvíle, kdy jsem si všimla, že tančí směrem ke mě, a čeká, že ho taky odměním. .. Něco jako, teď jsi na řadě ty ... a kroutí zadkem přímo přede mnou. Bylo mi hrozně! Veškerá pozornost baru směřovala na mě a všichni čekali, jakou bankovku vytáhnu, a jestli přetrumfnu kamarádky. Tanečníkův zadek s bankovkami se mi vlnil před očima a já v kabelce šmátrala po peněžence. Co mám dělat? Najednou se ve mně probudila pravá žena!Vytáhla jsem svoji bankovní kartu, protáhla jsem ji mezi půlkami, vzala sitěch 1700 Kč, otočila se a v klidu odešla....

ani3012
14. dec 2009

😀 😀 😀 😀

pirinka
14. dec 2009

já tu řeč prošvihla, protože jsme šli zas uspávat naší dolores. Musím juknout na web. Ale že to má Dominika v hlavě srovnaný o tom žádná 🙂

děvenky potřebovala bych radu. Vy co už uspáváte ratolesti, tak že se uspávají sami. Jak jste začínaly? Chodily jste k nim v nějakých pravidelných intervalech a nebo jste je nechaly řvát dokud se neunaví 😅 ?

pirinka
14. dec 2009

josi 😀 😀 😀

josifek
14. dec 2009

Pirinko neporadím jakmile vidím že si malá mne očka šup s ní do postýlky, pohladím dám na boček a přisinu ji jejího milovanýho médu a zakryju až po uši a už nechodím ona usne hned.Ale někdy je protivka když přešvihnem mnutí oček, ale to stačí pohladit a zaspívat písničku uklidní se a usne 😉 Toť moje zkušenost 😉

pirinka
14. dec 2009

josi; tak to máš skoro bez práce 😅 . Závidím. Naše do teď většinou usínala hned po kojení a pak jsme jí jen přendali do postýlky. A když bylo nejhůř, tak jsme jí zhouply v tašce a usnula. Ale teď začíná být večer nějak moc čilá a dosavadní metody selhávají, tak chcem taky konečně zkusit naučit jí usínat samotnou. Ale nevím nevím. Zatím to jde, nejdřív tam trochu nadávala a teď dělá pusou přistávání letadlo, jsem zvědavá jestli se unaví 😅 . A to spala naposledy do 17 hod a večer ještě plavala ve vaně 😠

josifek
14. dec 2009

😀 jo Piri hold moje si udělala režim sama a opravdu ho dodržuje 😀 😀 😀 a ona usne kdekoliv jen né s námi v posteli musí mít svůj prostor 😝
😉 Přeji hodně štěstí při učení 😵 😵 😵 😵

pirinka
14. dec 2009

tak už se tam pěkně rozčiluje, ale zatím nebrečí...spíš pouští pěnu 😀

josifek
14. dec 2009

no nic jdu hají sluníčka sladké snílečky 😵 😵 😵 😵

ani3012
14. dec 2009

dobrúúúúú 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre