• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
innes...mne dali na urade dva papiere...jeden ma potvrdit soc.oistovna, ze osm pobedala materske a druhy je "ziadanka" o rodic.prispevok....mm zaktra vyslem do TT na soc.poistovnu a piatok...pojdem s krdlom deti, vyslapem dve poschodia a dam si potvrdit papier...a potom na januar asi znova...
15. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...ešte pred týždňom by sme vám v spánku konkurovali, ale posledné 3 dni spí erik pekne :slight_smile: aj ja som chcela skúsiť taký domček, ale dostaneme(teda dostane to erik aj s jeho menom)..

a ja tiež so zeleninkou začnem až po novom roku, ked budeme mať 6. mesiacov :slight_smile:
15. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem piect ..pisem jak tatar...prsty a myslienky utekaju...
15. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha-ale som naspinila pravitka.. :grinning: :grinning: neviem, cim to pozdobime...ale ak sa podari-ja neznasam pecenie...budem pysna na seba :grinning: :grinning:

inak gratulaacia k zubaku :wink:

ani- Katarina Husenicova...tu od nas z dediny Senec...robi detske foto...aj kalendar teraz ma...i zmienka o nom...skoda, ze ste o nej nepoculi...ved nie je to k nam az tak daleko...
15. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1905/katarina_rogelova_%E2%80%93_husenicova_deti_detom.html
v mama a ja bude s nou rozhovor.....
keby som vedela, ze sa chcete fotit..by som Ta k nam dotiahla..
a uz idem...truba volaaaaa...podte podte kokosove hviezdicky...sem sup sup
15. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...ja som mala tiež žiadosť o rodičovský, papier potvrdený sociálkou a ked som to tam doniesla, tak mi dala ešte další, že to treba práce orazené..bodaj ju..ešte ž emám susedu kolegyňu, že mi to tam zoberie a aj donesie..a jasne v januári zase..

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodicovsky-prispevok-od-1-1-2010/

a dakumeme za gratulku :slight_smile:

a držím palec, nech sa domček podarí :slight_smile:
15. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence,už vas tu okukujem asi mesiac,tiež mam julove slniečko,možem sa k vam sem tu pridať?
15. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Inn gratulujem k zubčeku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My sme chory,riško ma nadchu,celu noc sme nespali,dnes sme boli na poradni mame 6370g a ešte ho musim premerať,a idu nam zubky,,janik je tiež doma,že mu asi začina chripka,teploty zatial nema,len ho boli hlava,kašle,,,
15. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu ,vitam ťa medzi nami, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČUSKY BABULINKY :wink:
Vítej nám nová mamino ZuzU :wink:
Ninuška teda váhu máte pěknou a nemoc kšááááá pryč :wink: :wink:
15. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: , krasne fotecky, in gratulujem k zubceku :wink: / teda erikovi gratulujem :grinning: :grinning: /, ahoj nina, :dizzy_face: ahoj zuzu a vitaj medzi nami :wink:
15. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahoj josi :grinning: :wink: a zuzu hod infosky o sebe nech ta spozname :slight_smile:
15. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....a konstatovanie....vidno ze idu sviatky...je nas tu akosi pomenej....sikovnice konikovky len upratuju a vypekaju.... :wink: snad sa k tomu aj ja dostanem a to som mala v plane zacat prva... :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky néééé mě dneska mrazem padá net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon,votriem sa sem a potom zase hned zmiznem ale moj synáčik si zmyslel že ma dnes trocha poprehana,uspavam ho hadam na piaty raz a to mi ešte nespravil.no čo už.čo by ste chceli o mne vedieť?
15. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všechnoooooo jsme baby zvědavko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi u nas tiez zima ako v rusom filme a este straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne fuka.....brrrrrrrrrrrrrrrr, a to zajtra idem s matkom do druhej dediny k dokyne sama bo mm odvolali do prace aj rano, a to vecer nastupuje na nocnu....ked sa nebudem hlasit, pridtte ma niekto odmrazit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky to je blbýýýýýý :frowning2: no já bych přišla ale myslím že by ti to moc nepomohlo na tu dálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu nic si s toho nerob pokial dieta vola to je tu normalne ...ale uz sa tu bezne stava ze v polke diskusie niektora zaspime a potom to rano zehlime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak napis o sebe porod, a tak a o alomaky je vaha a tak :grinning: :grinning: :wink: a pridaj foto ...
15. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyba nie je vo vasich prijmacoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a o alomaky malo byt a ako maly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..vitaj u nás, a jasne že ťa berieme k sebe a aj danyka :wink: a albumček robiť nebudeš? chceme vidieť danyho :slight_smile:

nina...jú, to ma mrzí, že ste chorí...tak rýchle uzdravenie želáme :slight_smile:

josi...mrznú vám káble?? :grinning: :grinning: :grinning:

traky...to preto tu nikto nepíše, aby si mala dostatok času upratovať a piecť :wink:
15. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi ty to zvladnes aj na tu dialku :wink: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda mam 35(fuj,takto napisane to vyzera ešte horšie)som 14rokov vydata s tym istym chlapom a dany je naše prvé bejby.trocha mi začinaju chybať ludia,tak aspon na dialku by som sa s vami porozpravala
15. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in jaaaaaj som nepochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa polepsim, zajtra zacnem....zajtra nie idem k dokyne, tak pozajtra......a ked nie aj dalsi jeden kraaaaaaaaaaaaaaaaasny :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu tak vitaj medzi nami korytnackami / tak to tuktosi napisal, ci inak?/ :grinning: :grinning: :grinning: , ja budem mat 34 a tiez som 14 rokov vydata :wink:
15. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko né optika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Trak to víš že tě nenechám někde dělat ledo sochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzu to jsme stejně staré ale já mám druhé bábo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: první je trochu velké ale i tak ho miluji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi baba? to je chlap jak hora....som si ho teraz predstavila v perinke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky budu ale som tak trošku lavá takže strpenie,však ja na to prídem :sweat_smile:
babo :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok