Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
15. dec 2009

innes...mne dali na urade dva papiere...jeden ma potvrdit soc.oistovna, ze osm pobedala materske a druhy je "ziadanka" o rodic.prispevok....mm zaktra vyslem do TT na soc.poistovnu a piatok...pojdem s krdlom deti, vyslapem dve poschodia a dam si potvrdit papier...a potom na januar asi znova...

inneska
15. dec 2009

brin...ešte pred týždňom by sme vám v spánku konkurovali, ale posledné 3 dni spí erik pekne 🙂 aj ja som chcela skúsiť taký domček, ale dostaneme(teda dostane to erik aj s jeho menom)..

a ja tiež so zeleninkou začnem až po novom roku, ked budeme mať 6. mesiacov 🙂

brinzulka
15. dec 2009

idem piect ..pisem jak tatar...prsty a myslienky utekaju...

brinzulka
15. dec 2009

ejha-ale som naspinila pravitka.. 😀 😀 neviem, cim to pozdobime...ale ak sa podari-ja neznasam pecenie...budem pysna na seba 😀 😀

inak gratulaacia k zubaku 😉

ani- Katarina Husenicova...tu od nas z dediny Senec...robi detske foto...aj kalendar teraz ma...i zmienka o nom...skoda, ze ste o nej nepoculi...ved nie je to k nam az tak daleko...

brinzulka
15. dec 2009

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1905/ka...
v mama a ja bude s nou rozhovor.....
keby som vedela, ze sa chcete fotit..by som Ta k nam dotiahla..
a uz idem...truba volaaaaa...podte podte kokosove hviezdicky...sem sup sup

inneska
15. dec 2009

brin...ja som mala tiež žiadosť o rodičovský, papier potvrdený sociálkou a ked som to tam doniesla, tak mi dala ešte další, že to treba práce orazené..bodaj ju..ešte ž emám susedu kolegyňu, že mi to tam zoberie a aj donesie..a jasne v januári zase..

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

a dakumeme za gratulku 🙂

a držím palec, nech sa domček podarí 🙂

zuzu08
15. dec 2009

ahojte dievčence,už vas tu okukujem asi mesiac,tiež mam julove slniečko,možem sa k vam sem tu pridať?

nina41
15. dec 2009

Ahojte 😵
Inn gratulujem k zubčeku 😵 😵 😵
My sme chory,riško ma nadchu,celu noc sme nespali,dnes sme boli na poradni mame 6370g a ešte ho musim premerať,a idu nam zubky,,janik je tiež doma,že mu asi začina chripka,teploty zatial nema,len ho boli hlava,kašle,,,

nina41
15. dec 2009

ahoj zuzu ,vitam ťa medzi nami, 😵 😵 😵

josifek
15. dec 2009

ČUSKY BABULINKY 😉
Vítej nám nová mamino ZuzU 😉
Ninuška teda váhu máte pěknou a nemoc kšááááá pryč 😉 😉

traktor
15. dec 2009

ahojte 😵 , krasne fotecky, in gratulujem k zubceku 😉 / teda erikovi gratulujem 😀 😀 /, ahoj nina, 😵 ahoj zuzu a vitaj medzi nami 😉

traktor
15. dec 2009

a ahoj josi 😀 😉 a zuzu hod infosky o sebe nech ta spozname 🙂

traktor
15. dec 2009

.....a konstatovanie....vidno ze idu sviatky...je nas tu akosi pomenej....sikovnice konikovky len upratuju a vypekaju.... 😉 snad sa k tomu aj ja dostanem a to som mala v plane zacat prva... 😀 😀

josifek
15. dec 2009

Traky néééé mě dneska mrazem padá net 😝

zuzu08
15. dec 2009

pardon,votriem sa sem a potom zase hned zmiznem ale moj synáčik si zmyslel že ma dnes trocha poprehana,uspavam ho hadam na piaty raz a to mi ešte nespravil.no čo už.čo by ste chceli o mne vedieť?

josifek
15. dec 2009

Všechnoooooo jsme baby zvědavko 😝

traktor
15. dec 2009

josi u nas tiez zima ako v rusom filme a este straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne fuka.....brrrrrrrrrrrrrrrr, a to zajtra idem s matkom do druhej dediny k dokyne sama bo mm odvolali do prace aj rano, a to vecer nastupuje na nocnu....ked sa nebudem hlasit, pridtte ma niekto odmrazit.... 😀 😀 😀 😀

josifek
15. dec 2009

Traky to je blbýýýýýý ☹ no já bych přišla ale myslím že by ti to moc nepomohlo na tu dálku 😀 😀 😀 😀

traktor
15. dec 2009

zuzu nic si s toho nerob pokial dieta vola to je tu normalne ...ale uz sa tu bezne stava ze v polke diskusie niektora zaspime a potom to rano zehlime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak napis o sebe porod, a tak a o alomaky je vaha a tak 😀 😀 😉 a pridaj foto ...

traktor
15. dec 2009

chyba nie je vo vasich prijmacoch 😀 😀 😀 😀 a o alomaky malo byt a ako maly 😀 😀 😀 😀

inneska
15. dec 2009

zuzi..vitaj u nás, a jasne že ťa berieme k sebe a aj danyka 😉 a albumček robiť nebudeš? chceme vidieť danyho 🙂

nina...jú, to ma mrzí, že ste chorí...tak rýchle uzdravenie želáme 🙂

josi...mrznú vám káble?? 😀 😀 😀

traky...to preto tu nikto nepíše, aby si mala dostatok času upratovať a piecť 😉

traktor
15. dec 2009

josi ty to zvladnes aj na tu dialku 😉 😀 😀

zuzu08
15. dec 2009

tak teda mam 35(fuj,takto napisane to vyzera ešte horšie)som 14rokov vydata s tym istym chlapom a dany je naše prvé bejby.trocha mi začinaju chybať ludia,tak aspon na dialku by som sa s vami porozpravala

traktor
15. dec 2009

in jaaaaaj som nepochopila 😀 😀 😀 😀 sa polepsim, zajtra zacnem....zajtra nie idem k dokyne, tak pozajtra......a ked nie aj dalsi jeden kraaaaaaaaaaaaaaaaasny 😀 😀 😀

traktor
15. dec 2009

zuzu tak vitaj medzi nami korytnackami / tak to tuktosi napisal, ci inak?/ 😀 😀 😀 , ja budem mat 34 a tiez som 14 rokov vydata 😉

josifek
15. dec 2009

Inesko né optika 😀 😀 😀 😀 😀
Trak to víš že tě nenechám někde dělat ledo sochu 😝
Zuzu to jsme stejně staré ale já mám druhé bábo 😀 😀 😀 😀 první je trochu velké ale i tak ho miluji 😝 😝 😝 😝

traktor
15. dec 2009

josi baba? to je chlap jak hora....som si ho teraz predstavila v perinke.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu08
15. dec 2009

fotky budu ale som tak trošku lavá takže strpenie,však ja na to prídem 😅

traktor
15. dec 2009

babo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre