Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

olianko
16. dec 2009

lucia ja som na fb ale to hra aj mm, takze na jednej farme sa plahocime dvaja 😀
A Natalka kolko vazi? A este kojis? Ja hejale akosi je toho mlieka stale menej a menej ☹

inneska
16. dec 2009

lu..hej riadila, ale len kaše a tú hipp šťavu(kupon len do konca roka)za 5 krabíc a tú štavu len 10€ 😎 a hod mi link aj na to nové odrážadlo, ja som akosi nemohla nič nájsť 😝

oli..no krásne rastiete, aj gratulko k zubkom 🙂ja mám zatial mliečka dosť, aj napriek tomu, že ma erik scucáva skoro každú hodinu(preto aspoň raz za deň dávam kašu)

traktor
16. dec 2009

baby dakujeme, 😵 a to odrazadlo je fakt super, a naozaj tolko stoji....ale....v tescu ho mali za polovicu na vypredaji...som nekupila , ze naco, a ked uz bolo naco tak bolo za povodnu cenu , tak som kupila na bazariku a je fakt ako nepouzite a tiez za polovicnu cenu 😉 , takze radim pockat v tescu na vypredaj / onedlho budu/ a kupit

traktor
16. dec 2009

inak in v draciku ho kupis ale fakt je skoda dat tolko peniazkou ked budu vypredaje.... 😉

inneska
16. dec 2009

traky..okouknem ho tescu, a môžeme sa pozreť aj v drakovi...a nechcem ho hned teraz, asi by som ho erikovi kúpila k meninkám(2.2.)čo je v podstate za 6 týždňov 🙂 vdaka za tip, na ten výpredaj...

inneska
16. dec 2009

traky...aj ja som toto objavila, ale farebne sa mi moc nepáči 😝tvojej je krajšie 😉

traktor
16. dec 2009

to druhe je este celkom fajn, ale fakt by som pockala na tesco , a maju ho v dvoch prevedeniach, take ako ja a pre dievcatka ruzove z vilami....

olianko
16. dec 2009

odrazadlo? hmmm tak to rozmyslam aj aj ci kupit.Pri Saske sme ho nemali a prezili sme to ale teraz....asi sa po niecom poobzeram..
Inn a kasu davas kedy? az na noc? a ktoru?

inneska
16. dec 2009

traky..díkes 😉 počkám ešte...aj tak to nechcem hned, ale ma to navnadilo, ked som videla maťka ako na ňom vystrája 🙂 (aj ked neviem, či u nás také bude, tuším som nevidela také - moc velký výber u nás neni 🙄 ) ale možno prekvapia...

oli...kašu dávam poobede, niekedy večer...podla erika, ked začne mlaskať a cumlať si peru, tak viem, že kaša pôjde do neho len taký rachot...niekedy sa stane, že u nechce...a kaše dávam mliečne od ukon. 4. mesiaca...mala som Hami, teraz som kúpila od hippu a od babylove(a do zásoby od sunaru od 6.mesiaca)zarábajú sa s vodou 🙂

monr
16. dec 2009

inn tie očká sa zhoršili, chystám sa ešte do vianoc skočiť. sme teraz mesiac neboli, boli sme odcestovvaní, kika chorá, ja prst v čudu, miška soplík. tak snáď už pojdem

inneska
16. dec 2009

mon...na vás sa to tiež akosi lepí(resp. nechce sa odlepiť 🙄) dúfam, že to miške skoro prejde a aj kika nech vyzdravie a jasne aj vy nech ok 😉

traktor
16. dec 2009

zomiera nam krsna , boze.... ☹

monr
16. dec 2009

inn, už sme oki, len tie oči
ale dik 😉

traky ☹

inneska
16. dec 2009

traky 😢 😢 😢 a to krstná tvoja? či detičiek? 😕

traktor
16. dec 2009

to je sestra mojej mamy a krsna vsetkych mojich deti...

inneska
16. dec 2009

traky...je mi to moc lúto...a to je také vážne?(teda neviem čo jej je)že už niet šance na záchranu...posielam objatie 😔

traktor
16. dec 2009

je uz bol pri nej lekar a napisal spravu ze do vecera koniec......dva roky bojuje z rakovinou....este cez tyzden behala po obchodoch a zdalo sa vsetko ok a teraz z minuty na minutukoniec....to budu smutne vianoce....

inneska
16. dec 2009

traky ☹ ☹ aj ked to človek tak trochu čaká, že to môže nastať, aj tak je vždy z toho mimo...na smrť sa nedá pripraviť...a viem aké to je...ja som takto prišla o paťka...prišli sme na pohotovosť a za 1,5 hodiny bol oficiálne mrtvy..proste šok..preto ti posielam vela vela povzbudenia a útechy...drž sa moja..

traktor
16. dec 2009

ineska dakujem

inneska
16. dec 2009

keby niečo, hocičo...tak IP, na mobil...myslím na vás...

nina41
16. dec 2009

my už mame dnes antibiotika,
Traky je mi to velmi luto ☹

samayka
16. dec 2009

traky, posielam cmuk... budte silni, budete tu silu potrebovat...

nam takto zomrela maminkina sestra ked sme boli tehulky. vo februari.. boze uz to bude rok a mne sa stale tlacia slzy ked si spomeniem.. a spominam casto, hlavne teraz pred vianocami...

nam doktor ortoped odrazadlo vyhodil z hlavy... klbiky mame 1a a aj jadierka su skvele, ale ze odrazadlo je najhorsi vynalez.. no viac hlav viac nazorov. ale my nekupujeme..

samayka
16. dec 2009

opravujem - zatrhol nam choditko, pavuka... odrazadlo asi ok 🙂)))

mifinka
16. dec 2009

Hoj holky, jen dotaz, poradil vám už nějaký doktor "prostě nechat vyřvat"? protože piškot v posledná době řve asi tak hodinu než usne úplně... Vždycky zabere, za 15 minut zas řev, stačí vejít do ložnice, udělat ššš a je zas 15 minut klid.. No myslela jsem si že jdou zuby, tak jsem to říkala dětskému a prý že ho mám nechat vyřvat.. Jeden den jsem to i zkoušela, vydržela jsem asi 5 minut... ale nevím, nepřijde mi že to dělá protože si vynucuje něčí přítomnost.. dělá to třeba i pravidelně kolem 3-4 ráno, a to ho mám v posteli..

traktor
16. dec 2009

dakujem.....mifi chlapci by nemali plakat, vyplacu si pruh....samy mi chodak mame kupeny, matko v nom len raz zapozoval / teda sa presiel 😉 / ale odvtedy v nom nebol, a vazne rozmyslam ze ho predam, ved nam ho ani netreba....

mifinka
16. dec 2009

Traky co že si to vypláče ? ? 😀 nějak jsem to vůbec nepochopila.

traktor
16. dec 2009

a chodak a odrazadlo je 2....v chodaku ma diet fakt tendenciu sastavat na spicky, zatazuje si tym chrbatik.....a odrazadlo,tam je dieta vlastne ked uz vie chodit, pretoze ked nevie tak len sedka, nerobi nic, pretoze nedostane na zem nozkami....takze odrazadlo odporucam, super vec na vybitie energie, ja som ho brala aj do mesta, ked sa im nechcelochodit proste sedeli a odrazali.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre