• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
vsetko najsamsuper...
17. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, my od januara tiez zaciname s plavanim tak sa tesim, ze vypadnem z domu medzi ludi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pozeram ze tu rozoberate chodulky, no mi nebudeme kupovat, vsetky lekarky ku kt. chodime nas od nej odhovaraju ze narobia viac 'skody ako osohu'.

Baby, ako vase babatka, uz sedkaju/lozia/chodia :wink: ??? My sa len pretacame na brusko a mame z toho velku radost :grinning: :grinning: :grinning: Zubky tiez este nemame, ale slintame ako bernardin :grinning:
17. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky brin my se rozhodovat nemusíme :wink: my máme z práce tuto schovanou :wink:
http://www.britax.cz/katalog.php?idg=1004
Fusaky mám dva ten komunistický beran ten je na chalupě a pak něco podobko jako Emitex jen levnější :wink: Jinak zdravíme dětičky a našeho frajera cmuky :wink: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojy Mata My chodítko také nekupujeme ale odrážedlo koupila babi s dědou až bude malá chodit sama bude pak na něm řádit po chalupě :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj dakujeme...plieska po stole..jak chlap :grinning:

choditko nekupujeme, neverime mu...a ked bude leto..tak dame kosacku-detsku a moze sa opierat a krocikovat-ked sa mu bude chciet
17. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočeny :slight_smile: , no konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naša chodulka dnes dorazí, obe deti ju mali, nám sa vyplatí :slight_smile: aj keď je pravda, že v choduliku chodili po špičkách :grinning: , ale dlho sme ich tam nenechávali, skôr také na odkladanie :slight_smile:
Odrážadlo na leto :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Karamelka zrovna poslouchá pohádky co jsem namluvila a válí se v ohrádce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co to dáte Brin nerozumím tomu :frowning2:
17. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosačka...sekačka, čo seká trávnik :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: jsem si myslela ale nedovedu si představit mimiska na ni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrackaaaaaaaaaarska..ideme na naaaaaakup...pa :dizzy_face:
17. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aha tak už jsem v obrazee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa Brin
17. dec 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papá Brinkovci :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi sme tu?
17. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně
17. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Píšem na 2. frontoch :grinning:
17. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo jasně chápu chápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co jinak už máte tu chlupatou kombinezku doma? :wink:
17. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kombinézku ano, je fakt skvelá, krásna, mäkkučká, ja som spokojná :grinning: , dúfam, že aj Naty :grinning:
17. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme podobnou a malé je také v ní nejraději :grinning: :grinning: :grinning: a vypadá jako medvidek :grinning: :grinning: :grinning: Po včerejšku se mi nikam nechce budeme asi dneska doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musím kuknut do roboty a pak jěště pobalit dárečky :grinning: :grinning: :grinning: dokud není nikdo doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď ju do nej obliekam tak najprv protestuje, ale keď už dozapínavam cvočky tak zatvára oči, vie, že sa ide na výlet :slight_smile: je fakt podarená :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám dítko kterému je jedno zda oblíkám či slíkám většinou hned usne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....jamám dnes free den....mala som isť k zubarovi...vykašlal sa na mna :angry:
tak decka su u svokrovcov...jej...božsky klud...
ja som bola manžovi ozdobiť predajnu...xi xi...
a teraz sa chystam..idem do cinemaxu na 3Dčko Avatar....uvidime čo to bude že pry skoro 3hodky trva.... :confused:
zdravime...
traki drž sa a uprimnu sustrasť....
17. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem :slight_smile:
moc děkujem za gratulka, páni toto letí, za 24 minut je Vojtásek na světě :slight_smile:
No já mám malého ve vajcu oblečeného v punčochách, body dlouhé, svetr, tepláky, a kombinézu.. Přes to nánožník a jede se :slight_smile: no a samo čepice rukavice šála.. no a ven do kočárku to samé jen je ještě ve fusaku a taky nánožník.
Já dneska venku byla a je fajně :slight_smile: nepřijde mi taková zima jak je sníh .
17. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky jedna zimní písnička pro vás a vaše mrňousky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=J6-XLilB_jI
17. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!!!

idem na radu! povedali mi,ze mam dat malej prvych par lyziciek papky. na slovensku sa zacina s mrkvickou,ze? alebo kupujete tie hotove? ja nemam sajny,ako to pripravit :confused: :sweat_smile: to nastruhate mrkvu a date? a potom este mlieko ci ako?
17. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte mamule...

my sme hned ráno vypadli z domu, ešte posledné darčeky podokupovať s babkou a zakotvili sme u nej...a teraz sa chystáme, ideme do slovenského grobu na husacie hody(mm partia)o 19 tam máme byť :slight_smile: tak sa zase ohlásim až zajtra :sunglasses:

hat...ked chceš dávať zeleninku, mrkvičku, tak si dáš 1-2 mrkvičky v detskej vode uvariť do mäkka a potom to rozmixuješ aj s trochou tej vody(podla hustoty, či chceš redšie, hustejšie)za pár dní môžeš pridať zemiačik...uvidíš kolko jej bude chutiť...a potom ju môžeš ´doplniť´ mliečkom :slight_smile:
17. dec 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,inn. aj ty uz prikrmujes? malu akosi prestava cicik zaujimat :zipper_mouth:
teraz ma napadla blba otazka. kazdy strasne sterilizuje,ale ved mixer sterilny nie je :confused: :grinning: ??
17. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hat já vezmu mrkev, tak půlku uvařím a namixuju.. popřípadě uvařím naráz mrkev, brmabory, brokolici.. o a pak to mixnu a většinou když je tam brambor ještě ředím nutrilonem, protože ten dost zhoustne jak by..
A sterilitu mixeru neřeším.. Všeho moc škodí, asi tak :slight_smile:
17. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a vsetkym dakujem.........vsetkym oslavujucim vsetko najlepsie ....a ked sa nebudem dlhsie hlasit , tak sme ok len nam akurat nieco odislo na PC ,tak to riesia teraz, tak snad to bude ok cim skor...papa
17. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mifinka, to ma len zaujimalo :wink: ja tiez nie som velmi na sterilne prostredie,ved mam doma psa+babo,za to sterilne slecinky dokazu ukrizovat :sweat_smile: a inak vy uz teda mastite vsetko :sweat_smile:
17. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile:
dnes sme toho moc nepopisali. :zipper_mouth:

my sme dnes po prvy krat vyskusali mrkvicku, hami prvu lyzicku. aj sme nafotili, aj sme nieco do matyska dostali, ale hlavne zo zaciatku sa netvaril nadsene. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok