Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mononoke
17. dec 2009

ahojte maminky! vidim, ze tu nikoho niet. fnuk-fnuk. 😔 aj tak mam len par minut, aby som vas pozdravila. Fifisek mi posledny tyzden zaspava o polnoci, niekedy az po. aaaacho jo. co narobim. 🙂 inak sme zacali cvicit Vojtu, Filipko ma slabe svalstvo, preto sa nam este stale neotaca. Plakat sice place, ale musime. My to urcite zvladneme. 😎

lucim
17. dec 2009

cau monoooooo

lucim
17. dec 2009

mono , jasne ze to zvladnete, cvicko si nacvicite a pojde to coraz lepsie,. vsak filipek je po mamine sikovny. 😉

mononoke
17. dec 2009

Lucim, ja som tiez dala Filipkovi vcera mrkvicku. Najprv sa tvaril, ze TO CO MI DAVAS??? ale potom ju zbastil. Musela som sa ale strasne smiat, lebo o pol hodinu zacal vyvadzat, ze "fajn, oranzovym oneeee si ma uz nakrmila, ale teraz si prosim normalne jedlo" Dala som mu cici-mliecko a on jedol, akoby som mu dva dni nedala jest. 😀 darmo, od maminky je najlepsie. 😵

babyzuzana
17. dec 2009

caute baby
ja nejak nestiham sa zapajat, stahujeme sa, lepsie povedane takmer vsetko stahujem sama a David na krku...
ale aj my to zvladneme, lebo chceme ze? 😉

pirinka
17. dec 2009

ahoj kočky. Jen nakukuju...škvařím sádlo, tak musím být furt ve střehu. Co je tady nového? Jsem tu dýl nebyla, ale tady si vždycky spravím náladu, tak zas musím nakukovat častěji.

jo, už máme koupenou rýžovou kašičk bez přidaného cukru. Ale doufám, že mlíčko bude do toho půl roku stačit a nebudeme muset začínat s mrkvičkou ani kašičkou dřív

babyzuzana
17. dec 2009

co to? teraz som si vsimla mono, ze vojtovku? aj my, uz dlllho...

mononoke
17. dec 2009

Ahoj Luciiiiiiiii!!! Urcite to zvladneme. Je mi ho luto, ale neda sa svietit. Proste ma slabe aj brusne, aj chrbtove aj sijove svalstvo aj ramienka. Taka mala huspeninka. A vy ako? Matysek je strasne krasny, prave som pozerala fotky. ale tusim sa podoba viac na Teba ako na manzela, vsak?

Ahoj Zuzi! Cmuk aj Davidkovi. A preco stahujes vsetko sama?

lucim
17. dec 2009

mono docucavali sme sa podobne, 2x za sebou potiahol taku davku, ako by som ho tyzden mucila hladom. 😝

zuz chuuudatko moje tenucke krehucke, kde mas draheho? preco sa musis stahovat sama??? 😕

piri ahooooooooj .... ja este kase doma nemam, podla toho postupu este musime vypapat tie zeleninky. 😉

mononoke
17. dec 2009

Zuzi, aj vy cvicite Vojtovku? Odkedy? Mna mrzi, ze sme nezacali skor, dalsia nevyhoda toho, ze zijeme v zahranici. grrrrrrrrrrrrr! 😒 A ako David? Place pri cviceni? Pomahaju tie cviky? uz sa pretacate?

babyzuzana
17. dec 2009

lebo moj chlap je casto prec a teraz tu bol naposledy v pondelok...
tak vzdy ked idem na byt nesiem aj nejake vrece, pripadne dve 😎
ale aby som ho chudatko neohovarala tak celu sobotu stahoval sam a ja som balila

mononoke
17. dec 2009

fiha, ja som tu uz tak dlho nebola, ze Piri ani nepoznam. Ci? m-m, skor nie. Takze ahoj Piri a Esterka! 😀

mononoke
17. dec 2009

Fiha, Zuzi! Si sikula! A kedy sa chcete nastahovat? Do Vianoc to asi nestihate, ze?

mononoke
17. dec 2009

JOJ!!! Chcela som sa spytat! Dnes som si spomenula na taku staru basnicku z detstva, myslim, ze autor bol Marsin. V SIROM POLI ZAMOCEK, ZAMOCEK....... a dalej to uz neviem!!! PJOSIIIIIIIIIIIIIIM, nema ju doma nahodou niekto???? Nikde ju neviem zohnat!

lucim
17. dec 2009

ak este cvilu vydrzite, tak pozmensujem dnesnu oranzovu mrkva party do albumu

mono diiik, je to moj gulko bambulko ocmukany, co dnes zase 2x vyhral a hodil vytazoslavny usmev po reve, ked sme ho vynasali z postielky, ze spat nebude, aj kd sa mu moc chce.

zuz ale uz sa na ten byt tesis, ze?

lucim
17. dec 2009

kto v tom zamku byva? trbliece sa ligoce .... a dalej neviem, hodime to do googla.

gabrielkabj
17. dec 2009

my máme rozprávočku o zámočku v detskej knihe rozpravočky do ručičky sa volá ale neviem či je to tá ktorú myslíš ty
a ahojte lebo som sa nepozdravila len som nakuken a idem sa učiť

mononoke
17. dec 2009

Heeeeeeeeeeeeej, Luci ta-ta!!! Ale mne sa ju nepodarilo vygooglit! Ak mi ju vygooglis, posielam Ti oblubenu cokoladu!!! Jenom si rekni! 😀
A vravis, ze Matko je gulko bambulko? hehe, no stavme sa, ze Filip je tazsi. Ja som skoro padla, ked mi ho na poradni vcera odvazili. 😵

mononoke
17. dec 2009

Ahoj Gabika! Zeby to bola ta??? A co sa ides ucit? Nebodaj nejaka skuska este? 😨

gabrielkabj
17. dec 2009

tak tá našaneni o trblietkach ☹

gabrielkabj
17. dec 2009

keď ti poviem ta neuveríš budem mať 29 rokov a teraz si robim maturitu a dávam prihlášku na Pedagogicku do Po skúsim možno motika vystrelí

gabrielkabj
17. dec 2009

no teraz makám na referátoch a treba mi kuken na nemčinu a SJ

gabrielkabj
17. dec 2009

mononoke a ty kde si v zahraničí? Prezradíš?????????? Ja tu chodím maličko tak neviem nestíham konikovať okolo 2 detičiek je to iné kafe ako pri jednom a čo by na to povedala taká Traky to hej 😉

mononoke
17. dec 2009

fiiiiiiiiiiiiiiha!!!! Tak drzim palce, mocno mocno! 🙂 To su velke veci a mas moj obdiv. A na aky odbor si podavas prihlasku?

mononoke
17. dec 2009

Hej, hihi! Traky je borec. Ja mam len jedno dieta a aj tak nestiham. 🙂 Momentalne sme v Taliansku (manzel tiez Slovak), faj-fajn, ale doma je doma. 😉

mononoke
17. dec 2009

Ako Luci? Posielam cokoladu? 😀 Ako Teba poznam, pre Teba NEEXISTUJE nemozne!!! a budes hladat kym nenajdes. 😵 Ja som sa tiez snazila, ale nist!

lucim
17. dec 2009
gabrielkabj
17. dec 2009

predškolská a elementárna pedagogika ma láka a ja mám švagra taliana, ale žije v nemecku

mononoke
17. dec 2009

Co sa tato basnicka fakt prepadla po zem? Uz som na nete nasla mamicku, ktora ju rovnako ako ja zhanala. Len tam nemala ziadny kontaktny udaj, zeby som jej napisala, ci ju uz nahodou nema. 😖

gabrielkabj
17. dec 2009

a dik za obdiv 😵 😵 😵 , ale idem už makať pa pa babenky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre