• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
erik je s tatinkom vo vani :sunglasses:

ahoj riu, lusi :wink:

máme tie naj detičky na sveteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a všetky ich milujeme...sú to najšťastnejšie deti...
18. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani: aj my riesime darceky pre nas kvoli tomasovi... vnima preobrovsky vsetko, niekedy ma totalne sokuje :sunglasses: ja som chcela kavovar, ale moj P to taaaak dlho riesi, ze sa to nakoniec nestihne na vianoce, takze si idem zajtra kupit nejake veci, aby sme mali co zabalit...
18. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda už je vonku, okupkaný, len som zabudla odoslať príspevok :grinning:
veru, inn, su stastneeeeeeeee, su nosne, mojkane, lubeneeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
rius som ti pozerala album Tomáška a tak ma napadlo,čo keby sme ďalšiu stretávku keby bolo teplo dali v ZOO?
18. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: ako sa erikovi pacilo kupanie?
18. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani: som za, ale nebude skoda tej ZOO? ked sa tam zide taka fajna particka.........tak neviem neviem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dobru nocku....rius vychutnam, vychutnam...sned do rana nepride daka metelica, bo poslednu dobu mi furt daco vojde do mojich planov :confused: ...inak kde je lucim...luciiiiiiiiiiim, kde si?
18. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak mi hovor o tych planoch...co vsetko som ja mala v plane a tomasko dva tyzdne chory doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon sme si uzili jeden druheho zasa tak intenzivne celodenne
18. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okopáva :grinning:
18. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: v tejto kose????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie je lepsie mat nohy vylozene a "konovat"?
18. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nahadzat suroviny do pekarne, nech mame co ranajkovat. pridem este, nikam nechodte :dizzy_face:
18. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za tie vianoce: ja som mala nejaké veci od mm nakúpené,ale asi čakal,že si ich aj zabalím a dám pod stromček a potom ich budem o pár hodín škubať a kričať:JÉJ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babulky idem haji dobruuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
18. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambulky :slight_smile:

ty odkazy byly fakt příšerné :cry: :cry: :cry: ...hlavně ten druhý. Ale máš pravdu ani, člověk se nesmí nechat odbýt...klidně ať jsem považovaná za histerku, ale když jde o dítě tak jdou všechny ohledy stranou

innes; erik je úžasný lezúň :grinning: . Téda. Naše se zatím plazí po zadu jen když leží mě na bříšku...na těch faldech to jde asi dobře :grinning: . Ale když se sama přetočí na bříško, tak pak za chvíli plave ve vzduchu...ještě chudinka nepochopila, že ty nožičky a ručičky musí mít na zemi, aby se začala pohubovat :sweat_smile:
18. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lusy dobrú noc!
ahoj piri dobrý večer !
18. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vianoce...dnes večer, ked bol panelák, tak som aspoň prach utrela, zhodila záclonu..a zajtra pokračujem...ráno na nákup s mm...darčeky mám, ešte pre švagrinu vymyslieť, mm im ide kupovať...a nepečiem, teda chcem len slané pečivko napiecť...
a chceli sme v nedelu naotočku k svokre skočiť(na čečinu), ale má zapálené priedušky, tak ja s erikom nemôžem..aspoň m§žem upratovať a robiť vianočnú výzdobu :slight_smile:

riu..páčilo sa mu :slight_smile: pár krát si cucol a už drichme :grinning:

a dobrú nocku lucky :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pirinka..ahoooj :slight_smile: no len aby sa teraz erik nerozbehol, že čo on všetko už vie a potom zaspí na vavrínoch a ostatné detičky budú šikovnejšie ako on :grinning:
18. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
innes...i kdyby, tak si můžeš říkat, že byl první lezúň mezi júlovčátkama :wink:
ba ne, eriček bude podle mě živel jako chlapeček mojí kámošky. Na toho teď pomalu potřebuje kšíry, protože je děsně rychlej a nejradši by stále vstával a to mu bude 9 měsíců :sweat_smile:
18. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri...no asi bude z neho šinter ako hrom..a to som dúfala, že bude po mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: (kde ma dali tam som bola)ale radšej nech je taký živší, ako by mal byť nejaký utiahnutko...
a ty si na tom ako s vianočnými prípravami? :slight_smile:
18. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn
Ono je to pekné,keď je dieťatko šikovné,ale aby si nebola taká šťastná,tak ti poviem,že máš o to viac roboty! Ale to ty určite vieš.Aj mne Patrik začal chodiť v 8,5 mesiacoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bola som na neho pyšná,ale vôbec neusedel a neusedí ani teraz :grinning:
18. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..ja viem, ale to si my nevyberieme..proste detičky sú také aké sú a my sa im musíme prispôsobiť..poviem ti, aj keby bol erik akýkolkvek, aj keby som mala len 2 hodky denne spávať a nič iné nestíhala, tak aj tak budem šťastná a budem robiť pre neho všetko...čo som nestihla dať paťkovi, tak dávam erikovi..

proste všetko má svoje výhody aj nevýhody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som to nemyslela v zlom :wink: Ja tiež čakám na to,kedy sa malá začne viac hýbať.A aj na Patrika som bola pyšná,že taký trpaslík a už chodí.Len bolo viac roboty pri ňom ako pri malej.Ale ako písala josi,že kažý je iná osobnosť a tak.To mi strašne pomohlo.Ale neurologička ma da aj tak zase do poriadku,lebo podľa tabuľky....tak mi to lezie na nervy.
Moja sestra začala chodiť v 17 mesiacoch a maminka povedala,že aj Evka je taká pohodlná :slight_smile:
18. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, každé dietko je inakšie...takže všetkému treba dať čas a volný priebeh :slight_smile:

ani, idem ti písnuť IP :wink:
18. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IPčka odoslaná :sunglasses:
18. dec 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
půjdu do hajan než se mrňousek probudí. Tak papapa :slight_smile:
19. dec 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku pirinka a esterka :wink:
19. dec 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobrú nocku aj všetkým ostatným :slight_smile:
19. dec 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne mrazivé ránko prajem !
Sobota - 19 December 2009

Našej šéfovej Matejko má dnes presne 6 mesiačikov( 0,5 roka)
lucim ...............19.6........................Matej :astonished:

5.mesiačikov majú :
lenulla..............19.7........................Laura
adula13............19.7......................Kristínka

Meniny oslavuje: Judita
Meniny oslavuje v ČR: Ester
Všetko najlepšie k meninkám a k mesačninkám! :slight_smile: :grinning:

vtip:
Medička na skúške z anatómie:
Profesor ukazuje na kostru a pýta sa študentky:
- Povedzte mi kolegyňa, aké pohlavné orgány boli v tejto panve?
- Mužské? - odpovedá váhavo študentka.
- Správne, ale len občas.
19. dec 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok