Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
18. dec 2009

erik je s tatinkom vo vani 😎

ahoj riu, lusi 😉

máme tie naj detičky na sveteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a všetky ich milujeme...sú to najšťastnejšie deti...

riusik
18. dec 2009

ani: aj my riesime darceky pre nas kvoli tomasovi... vnima preobrovsky vsetko, niekedy ma totalne sokuje 😎 ja som chcela kavovar, ale moj P to taaaak dlho riesi, ze sa to nakoniec nestihne na vianoce, takze si idem zajtra kupit nejake veci, aby sme mali co zabalit...

inneska
18. dec 2009

teda už je vonku, okupkaný, len som zabudla odoslať príspevok 😀

riusik
18. dec 2009

veru, inn, su stastneeeeeeeee, su nosne, mojkane, lubeneeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

ani3012
18. dec 2009

rius som ti pozerala album Tomáška a tak ma napadlo,čo keby sme ďalšiu stretávku keby bolo teplo dali v ZOO?

riusik
18. dec 2009

inn: ako sa erikovi pacilo kupanie?

riusik
18. dec 2009

ani: som za, ale nebude skoda tej ZOO? ked sa tam zide taka fajna particka.........tak neviem neviem 😀 😝

traktor
18. dec 2009

luci dobru nocku....rius vychutnam, vychutnam...sned do rana nepride daka metelica, bo poslednu dobu mi furt daco vojde do mojich planov 😕 ...inak kde je lucim...luciiiiiiiiiiim, kde si?

riusik
18. dec 2009

trak mi hovor o tych planoch...co vsetko som ja mala v plane a tomasko dva tyzdne chory doma... 😝 ale aspon sme si uzili jeden druheho zasa tak intenzivne celodenne

ani3012
18. dec 2009

okopáva 😀

riusik
18. dec 2009

😀 v tejto kose????? 😝 nie je lepsie mat nohy vylozene a "konovat"?

riusik
18. dec 2009

je

riusik
18. dec 2009

idem nahadzat suroviny do pekarne, nech mame co ranajkovat. pridem este, nikam nechodte 😵

ani3012
18. dec 2009

za tie vianoce: ja som mala nejaké veci od mm nakúpené,ale asi čakal,že si ich aj zabalím a dám pod stromček a potom ich budem o pár hodín škubať a kričať:JÉJ! 😝

lusia_99
18. dec 2009

ok babulky idem haji dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

pirinka
18. dec 2009

ahoj bambulky 🙂

ty odkazy byly fakt příšerné 😢 😢 😢 ...hlavně ten druhý. Ale máš pravdu ani, člověk se nesmí nechat odbýt...klidně ať jsem považovaná za histerku, ale když jde o dítě tak jdou všechny ohledy stranou

innes; erik je úžasný lezúň 😀 . Téda. Naše se zatím plazí po zadu jen když leží mě na bříšku...na těch faldech to jde asi dobře 😀 . Ale když se sama přetočí na bříško, tak pak za chvíli plave ve vzduchu...ještě chudinka nepochopila, že ty nožičky a ručičky musí mít na zemi, aby se začala pohubovat 😅

ani3012
18. dec 2009

ahoj lusy dobrú noc!
ahoj piri dobrý večer !

inneska
18. dec 2009

vianoce...dnes večer, ked bol panelák, tak som aspoň prach utrela, zhodila záclonu..a zajtra pokračujem...ráno na nákup s mm...darčeky mám, ešte pre švagrinu vymyslieť, mm im ide kupovať...a nepečiem, teda chcem len slané pečivko napiecť...
a chceli sme v nedelu naotočku k svokre skočiť(na čečinu), ale má zapálené priedušky, tak ja s erikom nemôžem..aspoň m§žem upratovať a robiť vianočnú výzdobu 🙂

riu..páčilo sa mu 🙂 pár krát si cucol a už drichme 😀

a dobrú nocku lucky 🙂 🙂

inneska
18. dec 2009

pirinka..ahoooj 🙂 no len aby sa teraz erik nerozbehol, že čo on všetko už vie a potom zaspí na vavrínoch a ostatné detičky budú šikovnejšie ako on 😀

pirinka
18. dec 2009

innes...i kdyby, tak si můžeš říkat, že byl první lezúň mezi júlovčátkama 😉
ba ne, eriček bude podle mě živel jako chlapeček mojí kámošky. Na toho teď pomalu potřebuje kšíry, protože je děsně rychlej a nejradši by stále vstával a to mu bude 9 měsíců 😅

inneska
18. dec 2009

piri...no asi bude z neho šinter ako hrom..a to som dúfala, že bude po mne 😝 (kde ma dali tam som bola)ale radšej nech je taký živší, ako by mal byť nejaký utiahnutko...
a ty si na tom ako s vianočnými prípravami? 🙂

ani3012
18. dec 2009

inn
Ono je to pekné,keď je dieťatko šikovné,ale aby si nebola taká šťastná,tak ti poviem,že máš o to viac roboty! Ale to ty určite vieš.Aj mne Patrik začal chodiť v 8,5 mesiacoch 😝 Bola som na neho pyšná,ale vôbec neusedel a neusedí ani teraz 😀

inneska
18. dec 2009

ani..ja viem, ale to si my nevyberieme..proste detičky sú také aké sú a my sa im musíme prispôsobiť..poviem ti, aj keby bol erik akýkolkvek, aj keby som mala len 2 hodky denne spávať a nič iné nestíhala, tak aj tak budem šťastná a budem robiť pre neho všetko...čo som nestihla dať paťkovi, tak dávam erikovi..

proste všetko má svoje výhody aj nevýhody 😝

ani3012
18. dec 2009

ale ja som to nemyslela v zlom 😉 Ja tiež čakám na to,kedy sa malá začne viac hýbať.A aj na Patrika som bola pyšná,že taký trpaslík a už chodí.Len bolo viac roboty pri ňom ako pri malej.Ale ako písala josi,že kažý je iná osobnosť a tak.To mi strašne pomohlo.Ale neurologička ma da aj tak zase do poriadku,lebo podľa tabuľky....tak mi to lezie na nervy.
Moja sestra začala chodiť v 17 mesiacoch a maminka povedala,že aj Evka je taká pohodlná 🙂

inneska
18. dec 2009

jasne, každé dietko je inakšie...takže všetkému treba dať čas a volný priebeh 🙂

ani, idem ti písnuť IP 😉

inneska
18. dec 2009

IPčka odoslaná 😎

pirinka
18. dec 2009

půjdu do hajan než se mrňousek probudí. Tak papapa 🙂

inneska
18. dec 2009

dobrú nocku pirinka a esterka 😉

inneska
18. dec 2009

a dobrú nocku aj všetkým ostatným 🙂

ani3012
19. dec 2009

Krásne mrazivé ránko prajem !
Sobota - 19 December 2009

Našej šéfovej Matejko má dnes presne 6 mesiačikov( 0,5 roka)
lucim ...............19.6........................Matej 😲

5.mesiačikov majú :
lenulla..............19.7........................Laura
adula13............19.7......................Kristínka

Meniny oslavuje: Judita
Meniny oslavuje v ČR: Ester
Všetko najlepšie k meninkám a k mesačninkám! 🙂 😀

vtip:
Medička na skúške z anatómie:
Profesor ukazuje na kostru a pýta sa študentky:
- Povedzte mi kolegyňa, aké pohlavné orgány boli v tejto panve?
- Mužské? - odpovedá váhavo študentka.
- Správne, ale len občas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre