Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
19. dec 2009

ven daj najprv pocuckat Xavierovi nech mladej slecne roztaha aby tieklo 😀 😀 😀

inneska
19. dec 2009

dnes som začala upratovať, zajtra pokračujem, bo som bola bez mm...robil výfuk na aute..tak som robila to, čo mi erik dovolil v rámci možností 😝 ale ozdobila som stromčeeeeek 😀 😀

inneska
19. dec 2009

u nás sneží...teda večer snežilo, boli biele cesty...teraz neviem...

vendulacky
19. dec 2009

lusia 😀 😀 😀 😀 😀
inn, šikulka 😉

...vybírám jídelní židličku....a nevim nevim

inneska
19. dec 2009

ven...pre emmku stoličku?? ja tiež už nejaké obzerám..po novom roku chcem kúpiť...

lusia_99
19. dec 2009

Inn aj ja som dnes upratovala aj som napiekla linecke kokosove pecivo aj ozdobila...suseda mi vzala Miška na 2 hodky vonku do kociara tak som tade tade behala jak utrhnuty vagon aby som co to stihla porobit.... 😀

traktor
19. dec 2009

stolicku mame...otazne kedy pouzijeme...bo teraz by mi bolo nepohodlne ked kojim 😀 😀 😀 😀

lusia_99
19. dec 2009

traki daj ju nalezato... 😀 😀 😀

inneska
19. dec 2009

lusi...mne momentálne nemá kto povoziť(ale pravdupovediac, s ťažkým srdcom by som ho niekomu dávala...najradšej ho mám pri sebe, aj ked skoro nič nespravím) a ked mi zaspí, tak musím robiť len ´tiché ´ roboty 😝 ale postupne si snád stihnem do vianoc...hlavu si z toho nerobím 🙂

lusia_99
19. dec 2009

inn ja najnovsie stale pouzivam tvoj vyrok o tej mastalke...sa mi moooooooc polubil 😀 😀 😀
tymto ziadam o autorske prava 😀

inneska
19. dec 2009

lusi 😀 😀 😀 ani neviem odkial to mám, ale poznám to už dlho....kludne sa na to vyhováraj 😉

traktor
19. dec 2009

lusia.. 😀 😀

lucim
19. dec 2009

tak pokus so spankom nevysiel, sme predtym robili vselijake blbiny, ale stafetu teraz prebral drahy, matko si tusim tajne vymenil duracelky a uz vobec nevyzera ako unaveny.
dakujeme za gratulky drahe tety julovky. 🙂
traky take nostalgicke 3D. 🙂
lusi, ze sa to nezda ako to leti, fakt len nedavno mi rupla ta plodovka. 😀

inn si tu pisala, take krasne, ze jezisko sa narodil v mastali, tusim aj ja sa toho budem drzat. so zakladnou udrzbou domacnosti mi uz pomaha mamina, zajtra bude stromcek, a mozno 1-2 kolaciky upecieme, to bude vsetko.

ven, potom hod lin, aku stolicku si vybrala, nech pochvalime. nasu trosku vidno na poslednych fotkach s mrkvou.

lusia_99
19. dec 2009

no dobre julovky 🙂 idem hajiiiiii dobru a cmukam mrnuskov 😵

inneska
19. dec 2009

farmárky, idem dávať na FB moje prvé zlaté vajíčko...tak ak chcete, chodte si ho uchmatnúť 😀 ešte vám dávam chvílku čas 😉

inneska
19. dec 2009

lusi..brú nocku 😉

oki...ideem zverejniť vajco 😝

nina41
19. dec 2009

AHOJTE 😵
Oslavencom všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵

traktor
19. dec 2009

tak mam zas prd 😖 ...a inak som asi fakt blba ale skade su tie vajcia?: 😅 😕 😀 😀

pirinka
19. dec 2009

ahoj kočinky, všechno nejlepčíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí všem oslavencům a hlavně Matýskovi k velkému jubileu....a taky naší Esterce k svátku 😉

Vendy; koukám,že ty ženský jsou na cucání stejně líný 😀 . A já mám objednanou tuhle židličku
http://geuther.de/index.php/cs/produkty/jidelni... i s tím červeno-pruhovaným potahem co je vidět napravo

vendulacky
19. dec 2009

zatím nevím jakou, koukala jsem na nějaké testy a hodnocení..až najdu favoritku, dám vědět🙂

innes, traky, chcete prozradit trik, jak ulovit dáreček z vajíčka ještě před zveřejněním? 😀

traktor
19. dec 2009

ahoj pirinka a vsetko najlepsie 😵 , aj matko ma drevenu stolicku a potah nemame ale budem sa riadit podla lucimky a bude urob si sam 😀

traktor
19. dec 2009

ven mne staci poradit akosa k tym vajickamdostat.....ja sa to uz vsade pytam a nikto my to nevysvetli.....vsetko viem / teda skoro 😀 / len kurna skade su tie vajcia

pirinka
19. dec 2009

traky díky 😵
no tak než já bych se dokopala k urob si sám, tak to už by beruška uměla šít sama 😀

traktor
19. dec 2009

tak ja verim, ze kym matko zacne papat tak to urobim.....no uvidime... 😀 😀

lucim
19. dec 2009

inn erik je ohromne sikovny a strasne zlaty na tych videjkach 🙂

traktor
19. dec 2009

inak ven....ty furt vies dake finty...neriadis tu farmu nahodou.....ci ako? 😀 😀 😀

vendulacky
19. dec 2009

ahoj piri, že všechno nejlepčí esterce 😉 😵

X chce taky dřevěnou židli, ale radši bych umělohmotnou s omyvatelným sedákem, když vidím co ted dělá emma u mrkve, tak je lepší když není v blízkosti žádná látka 😀 (vezme do pusy lžičku a udělá prrrrrrrrr..a prcká 😀 )
A líbí se mi když to má ty uši po stranách, aby si mohla opřít hlavičku....

lucim
19. dec 2009

ahoj piri 🙂
matko konecne zaspal tatovi na ruke - na gauci 🙂 a tusim zaspava aj tato.

traktor
19. dec 2009

ven ja cakam..... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre