• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ven...díky :slight_smile:

no já asi přes ten potah ještě natáhnu igelit :grinning:

ahoj lucim :slight_smile:
19. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri tiez blahozelam esterke :wink:

ja farmu teraz flakam, sorry.

ven dobre kriteria mas. :slight_smile:
19. dec 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri...super tá stolička :dizzy_face: a čo koštuje? a esterke všetko naaaaj k meninkáááám, cmuk :wink:

traky...ked ti ´dozreje´ kurník, tak ti niekedy sliepky znesú vajco a dáš ho potom publikovať...aké farby sliepky, takej farby vajíčko :wink:

ven..sem s tým trikom :wink: vysedávam na FB ako taká trubka, nabehne vajco, je tam 3 sekundy a je celé vyrabované, ma ide poraziť...ked tak aj do IP :wink:

luci..dakujeme za pochvalku :wink:
19. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :wink: mám tajný zdroje :grinning:

inn, máš super videa, dneska jsem ti je už všechny vošmírovala :grinning:

TAAAAKŽE, vejce se dělají když naplníš kurnik, sbíráš vajíčka-stejně jako mlíko v kravíně - a obejví se ti hláška, že jsi našla "mystery eggs" a hodíš nám to jájo na zed. Taky se stává, že žádné "mystery eggs" nenajdeš, jak kdy..
Já mám kurníku 5, tak můžu denně najít i 5 vajíček...

kapito?
19. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ty to mas povelene :wink: aj ked uz fakt citim, ze tu chybas.....nejak som si zvykla, ze si tu stale a teraz nic.... :sweat_smile:
19. dec 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven :grinning: a ako sa zbiera mlieko v kravine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujeme za gratulky, tooolke na nas myslitw, ste zlatucke. :slight_smile:
19. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna keby teraz dakto videl, sa pocuram smiechom....ja som fakt blba.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no co javiem robit ine veci :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...no proste ked ti ´dozrie´ kravín(tá ružová sranda nad ním) tak dáš collect milk(zozbieraj mlieko) :wink: a máš to pri každom zvieratku, len pri každom robíš niečo iné(zbieraš vlnu, pierka, češeš kone) :wink:
19. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak som si dala keksik na nerfffff
19. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven, prezradíš ten trik? :sweat_smile:
19. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky si kamoska ...
ale ked uz sa to tam rozbehne a budem mat zariadene aj vianoce, ked nebudem naraz lietat na vsetky strany, zase budem mat viac sil aj casu na vas, snad ... ale aspon ze na kona nakukam. :wink:
19. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...stojí něco málo přes 2000,- (s potahem necelých 2500,-) ....mě fascinuje, že je levnější než plastové a to je z bukového masivu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky to je sranda s tím vaším "džejzeddí" :grinning:
19. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže, když sebereš vajíčka v kurníku a objeví se ti "mystery eggs", dáš myslím "share" a objeví se ti tabulka před odkliknutím na zed (před zveřejněním).
Předtím než odklikneš "zveřejnit" zmáčkneš PRAVÝM tlačítkem myši na slípku a pak LEVÝM dáš "kopírovat zástupce" no a tu adresu pak vložíš někomu s kým se domluvíš na skype nebo chat FB. Ten dotyčný na to klikne a získá tak privilegovaně dárek z vajíčka ještě dřív než to zveřejníš :wink:
19. dec 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri, jsme děsný hnojařky :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám otazníčky v očích :grinning: :grinning: :grinning: ...když nemám doma ani na počítači kurník můžu se s Váma taky ještě kamarádit :sweat_smile: ?
19. dec 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri staci aj kura v mrazaku,....jasne ze k nam patris.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo, hlasim prve snehove vlocky v birminghame :dizzy_face:
19. dec 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven..no najbližšie ho skúsim ten trik :wink: a potom vám dám vedieť :wink:

piri...tak si jeden nakresli a bereme ťa do partie :grinning:
19. dec 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak mi moje rastlinky na farme vykapali, zvierata bucia revom a na stromoch hnije ovocie,budete sa so mnou kamaratit :confused:
19. dec 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sedacku donesie jezisko :grinning:
19. dec 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja fakt neviem, pre akú stoličku sa mám rozhodnúť..aj som rozmýšlala nad toy drevenou, čo sa z nej dá spraviť stolík..ale ven dala dobrý argument, že v tých plastových si aj hlavičku oprie..sú celkovo pohodlnejšie pre dieťa...ja faaaaakt neviem...

haaat...no to im trvalo, kým k vám dorazili :grinning:
19. dec 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn,tiez som citala,ze drevenna sa hrozne cisti...

a sniezik bude max do rana :grinning: minuly rok bola` kalamita` lebo na ceste bola suvisla vrstva 2cm a tu sa zimne gumy nenosia :sweat_smile:
19. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. dec 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta prva sa mi paci :wink:
19. dec 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte pošmejdím po bazároch, by som asi nejakú zachovalú zobrala..
19. dec 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, tebe ani netreba, maly ti zachvilu tak dorastie,ze ich polame :grinning: :grinning: :grinning: tusim su len do 15kg :confused:
19. dec 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..mne sa páčili všetky :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok