• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
innasa ma pultik, ale tiez som pozerala ze ta na obrazku ho ma daky uzky , nasa ho ma fajne siroky.....
20. dec 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak já už fakt jdu hají

papapa berušky
20. dec 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri...pááááááááááááááá :wink: cmuk esterke :wink:

traky..šak to, aj sa mi začala pozdávať a tá cena tiež by ušla na nový tovar, ale ten pult...a ked si chceš dokúpiť, tak stojí tolko čo stolička :rolling_eyes: http://www.babytrend.sk/hauck-pultik-a-potah-pre-stolicku-alpha-p-2904.html
20. dec 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujímavá...pozerám teraz len tie drevené...asi vážne skončím pri tej rozkladacej na stolík a stoličku :sweat_smile:
20. dec 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in este pockaj, daco pohladame.... :wink:
20. dec 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co je i stolik a stolicka sa aj mne paci, a ma aj polstrovanie a cena je tiez fajn
20. dec 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj cena fajn...http://www.babybazar.sk/Nova-kombinovana-stolick-id678876.html

jasan, ešte nekupujem, po novom roku by som chcela :slight_smile:
20. dec 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tuto som myslela :slight_smile:
20. dec 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyuzije ju aj ked uz bude vecsi, nemusis mu potom kupovat ziadny stolik ...ako ja ..sme kupovali plastovy aby mali kde kreslit....bo na pisaci stolik este nedorastli...
20. dec 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som ešte aj lacnejšie, ale tie zase nemali na pultíkoch tie vyvýšené okraje, by bolo v sekunde všetko na zemi:grinning: síce to bude aj tak, ale aspoň nie tak rýchlo :grinning:
20. dec 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala takú istú stoličku, potom aj segra a bolo to fajn(aj neterka ju má), môže sa na tom hrať, papať :slight_smile: takže zatial jej dávam 90% :sunglasses:
20. dec 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som naslalacnejsiu ale toto mi pride aj take mohutnejsie
20. dec 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pride super hlavne v tom,ze ju fakt vyuzijes dlho, vlastne rastie z dietatom....
20. dec 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že vás tu mám, ja by som kúpila nejakú plastovú , ktorá by mi onedlho bola na 2 veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj to, že tam to dieťa vložíš a nemusíš žiadne popruhy zapínať, potom odopínať...a aj tak ti z tej stoličky nevypadne :slight_smile: dúfam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in mozno aj na 3 veci :grinning: :grinning: :grinning: , takze vybavene, stolicka vybrata :wink:
20. dec 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupíííí :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ofkej, stolička vybavená, môžem ísť spokojne spať :grinning: asi by bola aj na čase...zase je dnes...
20. dec 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
či zase je zajtra :grinning: už ani nemyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty sa viac tesis ako erik....no tak v najhorsom pripade tam budes sediet sama :grinning: :grinning: :grinning:
a oplati sa nam este spat? :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja dobru nocku a nechsa ti zdaju same krasne sny...trebars aj o tej stolicke.... :grinning: :grinning: :grinning: cmuk :dizzy_face:
20. dec 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak...vlastne erik sa ešte asi z ničoho neteší, iba ak zo mňa, že ma vidí a má pri sebe :slight_smile: spravím z nej sevírovací stolík a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dobrú nocku vám prajeme..cmuk cmuk...nech ste vyspinkaní do ružovaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: paaaa dnes :grinning:
20. dec 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránkoooo..krásne zasnežené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my už zase od pol 8 buntošíme...chystám sa pokračovať v upratovaní...tak vzhúru do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj inn :astonished:
20. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, a ked niekto oslavuje tak vsetko najlepsie :dizzy_face: , u nas uz tak nefuka, ale mame vsetko zaviate snehom ako v zimnej krajine...ze tak rozpravkovo :grinning:
20. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne biele ránko !

Nedeľa - 20 December 2009

leniccka...................20.6.............Laura.....................6 mesiačikov
zaba2707................2..................Filípek ...................5 mesiačikov
riusik.......................20.7............Alexandra ...............5 mesiačikov
LUDKA77.................20.7............Ludmilka.................5 mesiačikov
Všetko najsamlepšie! :grinning: :grinning:

Filipkovi a Alexandre posielame :astonished:

Meniny oslavuje: Dagmara
Meniny oslavuje v ČR: Dagmar

Kalendárium:
Medzinárodný deň ľudskej solidarity (OSN, vyhlásený v 2005, pripomína sa od 2006)

Vtip na dnešný deň:
Príde programátor ráno do práce strašne nahnevaný. Kolegovia sa ho pýtajú:
- Čo sa stalo?
- Ále, celú noc som písal jeden super program.
- No a? Nefungoval?
- Ale hej, fungoval...
- Fungovalo to zle?
- Čoby! Dobre to bežalo...
- Tak čo potom?
- Ale... Zaspal som na bekspejse...
20. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani, traky :slight_smile:

a všektým detičkám gratulkujemeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posielame pusinky...alex a filipkovi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok