Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. dec 2009

dobru nocku vam zelam aj ja. 🙂

riusik
20. dec 2009

dobru pokojnu nvocku 😵

ani3012
21. dec 2009

Ahojte!

Pondelok - 21 December 2009

Attila a Luky majú dnes presne 5 mesiačikov 😀
nika251................21.7.....................Attila
beruska113...........21.7...................Lukášek
Všetko najlepšie!

Meniny oslavuje: Bohdan
Meniny oslavuje v ČR: Natálie

Všetko najlepšie k meninkám!

krátky vtip na dnes:
- Pán doktor, tak ako dopadla operácia? - Výborne, ani raz som sa neporezal

lucia32
21. dec 2009

Bré ránko, hlásim sa po víkende. Aťinkovi a Lukáškovi všetko najlepšie k výmesačninkám 🙂
Idem Vás dočítať 😉

voskovka
21. dec 2009

dobre predvianočne raničko...tak čo všetky pečiete chystate?ja idem ešte dnes po nejake veci do mesta,zajtra zubar a gynekolog a neskor na plienky,aby mali deti do čoho kakať a cikať cez sviatky... 😀
už len 3krat sa vyspiimeeee.....a pride ježiskoooo 😀

ani3012
21. dec 2009

ahoj Luci! včera som na teba a Josi myslela,že som vás dlho nevidela. 😕

ani3012
21. dec 2009

vosky ja nepečiem.Nemám nejako náladu.Kúpim v obchode nejaký koláčik a ešte chcem zohnať na ozdobu medovníkov tú tubu.

brinzulka
21. dec 2009

Ahojte baby...vsetko najlepsie...

voskovka
21. dec 2009

ja som tiez nepiekla..ved aj tak na čo...pojdeme na prvy sviatok vianočny ku svokrovcom,na druhy k našim a k nam nik nepride,tak zbytočne by sa vyhodili ako minuly rok...
chapeš nie?potom na novy rok upečiem lebo asi pridu obe strany k nam,,,

ani3012
21. dec 2009

ahoj brin 🙂

brinzulka
21. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
uz som Vam to sem hadzala...jenka si vsimla....
Ze som sa snazila piect...hlavne pre Davida, nech ozdobuje...ale nakoniec sme sa vyzivali len ja a mm

lucia32
21. dec 2009

Som tu, dočítavam...
Ani cez víkend som sa poflakovala, boli sme s mm na chate, prišiel brácho z Čiech, tak sme vegetili 😀
Dievčatá boli u babky, najstarší doma sám 😉
Naša Nataly cez deň prestáva piť mlieko, teda zo svojej 120ml dávky vypije polovicu 😝 , ona chce jesť, mlieko vypľúva a chce lyžicu, tak papáme častejšie denne...
A ten zub mi nechce ukázať potvorka, ale na palci cítim malilinkú hranku na dasne, tak dúfam, že to nie je zdurená hrazdička medzi prednými rezákmi 😝 😀

inneska
21. dec 2009

ránko...

včera som zaspala pri erikovi 😝

a padáme von, musím ísť na úrad zaniesť posledný papier na rodičovský príspevok...nech to mám z krku...sa mi do tej zimy nechce, ale musíme...poobede sa ohlásim...páááááááááááá 🙂 🙂

inneska
21. dec 2009

a nesmiem zabudnúť pogratulkovaaaaaaaaaaaaať....všecko naaaaaaaaaaaaaaaaaaj, cmuk cmuk cmuk 🤐 🤐 🤐

brinzulka
21. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a ze tazka podoba 😀 😀

idem k nasim o hodinu do TT....bude tam zahrada...tak sa tesim, len sa balim ako na tyzden...pol tasky mam len latkovky..lebo krpec mal jednorazovky a zasa rita vystipana a v latkovkach je ok...Tak si ich beriem...

Zhanam nejake huby ...vosky posli po nejakom holubovi-nasi na Orave nejak nestihli nazbierat

Ani-u nas tej tuby nieto...tak sme museli improvizovat bielok cukor a citron vyslahali a mali sme zdobiacu hmotu-i ked ma ten surovy bielok dost strasi...ale ani Kaufland, Billa,tesco, jednota-nic nicuce

brinzulka
21. dec 2009

inneska....netusis, ci treba ist zasa na socialku...potvrdenie o mateskej mi ide z TT...ale ci zasa mam ist do BA-zahlasit dieta...ved som to robila pri odchode na matersku...pre dochodkove poistenie...och jaj...tam pojdem tetusky kuknut v stredu, ked prideme dom...ale ci tam este budu...alebo uz budu sviatkovat ☹

lucia32
21. dec 2009

Brin...pošlem za hrsť 😀

nika251
21. dec 2009

Ahojte. Vdaka ze ste si na nas spomenuli. Dakujeme za blahozelania. Strasne rychlo to uteka. Zanedlho budeme asi blahozelat k prvemu zubku, krociku, rociku. Ajaj.
Zelame vsetko naj aj Beruskinmu Lukaskovi

zuzu08
21. dec 2009

brin,ja som poberala matersku z bratislavy,a potvrdili mi to aj na pobočke v senci,nemusela som sa trepat do blavy aj ked ma tam chceli z uradu na kysuckej poslat.skus to na pobocke v senci.

zuzu08
21. dec 2009

inak všetko naj...detičkám

josifek
21. dec 2009

Krásný den přejeme a všem oslavencům od pátku až po dnešek všechno nejkrásnější a nejlepší a velké cmuky 😵 😵 😵
Inesko malý je supr klučík, zachvíly ho nechytíš 😉 a tu stoličku se stolečkem máme na chalupě je suprovní malá v ní už hezký sedí u stolu když ji krmím 😉

Jinak se asi už budu ozývat míň sjíždí se mi bráškové tak mám o zabavu postaráno a jěště mě čeká inventura v práci. Myslím na Vás a Mám Vás ráda Cmuky pro malé koblížky a krásné princezny 😵 😵 😵 😵

lucia32
21. dec 2009

Josi ahoj...inventúra čaká aj mňa a dokonca 2 😝

josifek
21. dec 2009

Ahojky Luci 😉 No mě jedna ale asi na 2 dny je toho moc snad to pujde rychle, jěště že bude tolik ruk na hlídání a vaření 😀 😝

lucia32
21. dec 2009

Konečne dočítané 😀
Keby niečo som online...na lajne 😀

brinzulka
21. dec 2009

zuzu-materska tlacivo potvrdil mm v TT-tam mam zamestnavatela...a stredu pobeham senec...
Ty si priamo zo SC?

a uz sme v TT...nas zviezol mm brat... 🙂

vendulacky
21. dec 2009

Ahojky všem,

máme v rodině nějakej marast, minulý čvrtek zvracel synovec filípek (asi to přitáhnul ze školky, zvracela i jeho kamarádka ze školky a pak to taky přitáhla domů), další den segra a malej ríša, včera mamka a dneska mi tu hází šavle xaver. Snad to s emmou nechytnem, bojim bojim...
Potřebuju ještě uklidit, upéct, zdobit stromek, nakoupit....asi vypadnem ven ze zamořeného prostředí a vrátíme se až bude po boji se záchodovou mísou 😅

zuzu08
21. dec 2009

nie priamo nie,ale všetky uradne veci vybavujem tam,som z novej dedinky 🙂

lucia32
21. dec 2009

Vendy 😝 😝 😝
No tak to by váme s Emuš chýbalo...chytro nohy na plecia a utekaj 😀
Stoličku si už vybrala? Či Ježíšek donesie? 😀
Nám donesie chodítko, niektoré ho síce zatracujú a pre klby to vraj nie je žiadna výhra, ale pre maminky to pomoc určo je, hlavne keď moje staršie ani jedno nelozilo po 4, tak to bolo na vetvu 😝
Ale chodítko je v kombinácii s houpačkou, tak ak by nechodila, môže sa pohupovať...no nič pálim na obed....

vendulacky
21. dec 2009

ahoj luci, příští pondělí asi vyrazíme na lov židličky, zatím nevíme, ale líbí se mi ta espritka...ještě musím někde zjistit, kolik unese, jestli jen 15 kg, tak to na ní z vysoka....
chodítko chcem určutě taky, emma tam přeci nebude celý den a jako malé zabavení pomůže, jaký bereš ty? chtěla jsem taky v kombinacu s houpačkou..

lucia32
21. dec 2009

Vendy...my máme toto, len žltooranžové http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6388895

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre