Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. dec 2009

A posielali nám ho z Čiech 🙂

inneska
21. dec 2009

tak sme doma...vonku je pekne...zimaaa 😝 😝 ale rodičák konečne komplet, tak aby mi začal chodiť 😀 na pošte ludí ako nas..ale vybavili sme šicko, aj som si ježiška kúpila...kedže ten môj ježiško stále nemá čas, tak som vyfásla prašule a šla si ho kúpiť..ako mi mm povedal, ježiška(to ako ja, ked on je ježiško, tak ja som ježiška 😀) tak mám tyčový mixér, ako som chcela 🙂 ešte zajtra švagrine kúpiť a končím pre tento rok..

chytro obed spravila, pustila pračku a chcem sa pustiť do slaného syrového pečiva ... a bolo by vhodné aj darčeky pobaliť 😝

a celkom zaujímavá stránka 🙂 http://www.rodina.cz/clanek7139.

monikabe
21. dec 2009

Ahojte dievcata, ja som dnes vytrepala kocik na loggiu a zabralo to, maly spinka tam a ja sedim v teple. 😀

lucia32
21. dec 2009

inn ahoj...no aj my sme neplánovane kupovali, v tescu sme mali 50% zlavu na darčekove balenia kozmetiky 🙂

lucia32
21. dec 2009

Monikabe ahoj...ako sa inak s Tiborkom máte? 🙂

monikabe
21. dec 2009

lucia ahoj, my sa mame dobre, ale spanie v noci nam velmi nejde ☹

monikabe
21. dec 2009

lucia- tvoja Natalka ma akej farby oci, ja totiz cakam kedy Tibovi zhnednu 🙂

traktor
21. dec 2009

ahojte, vsetkym oslavencom gratulujem a ostatnym prajem prijemne upratovanie, pecenie.........a tak 😀 😀

inneska
21. dec 2009

moni...aj ja mám tiborka s hnedými očami 😉

luci...ja už mám po krk nakupovania, vždy to tolko trvá, tie nákupy, prípravy, tešenie a prejdú 3 dni a je po vianociach...ale za tie rozžiarené detské očká to asi stojí 🙂

lucia32
21. dec 2009

Zatiaľ má také šedomodré, tak uvidíme či zhnednú 😝 , syn má hnedé, dcéra sivomodré po ockovi 😀 , ale vraj sa farba selektuje až po 6. mesiaci 🙂

inneska
21. dec 2009

tak farbu očí by mali začať referovať matky polročných detí..hm, traky?? 😀

a vitajú traky 🙂

inneska
21. dec 2009

5 minút čo mi erik zaspal, tak idem sa realizovať do kuchyne...

lucia32
21. dec 2009

Inn...naše sú už vo veku, že na Ježiška neveria, ale darčekom sa potešia a Naty to mu ešte nerozumie, jej bude stačiť, že bude mať maminku pre seba 4 dni a 4 noci vkuse 😀
Ja ešte upratané nemám, ani napečené, navarené 😝 Tiež sa držím porekadla s maštaľou 😀
Dúfam, že streda podvečer a štvrtok doobeda mi (nám) budú stačiť 😀
A to som chcela medovníky piecť 😒

traktor
21. dec 2009

ineska dzekuju, a realizuj sa realizuj 😀 matko mal modrohnede ocka ale v 2 mesiaci sa mu uz celkom zmenili na cokoladove atie mu aj ostali....

lucia32
21. dec 2009

Traky nemáš medovníky naviac? 😀
Ale ja pečiem tradične na štedrý deň makové a orechové záviny 😉 Iné u nás nie sú, občas medovníky, ale to skôr Bianka chcela 😉 Skôr sa budem realizovať pred Silvestrom 😉

lucia32
21. dec 2009

Trak...ja tajne dúfam, že Nat bude hnedoočka po mame 😀 , ale už teraz sa s Biankou podobajú 😝 , tak v našej rodine budú kočky modroočky 😉

monikabe
21. dec 2009

takze az po pol roku zhnednu? Ja si veru pockam a snad sa aj dockam.
Ja som piekla slane pecivo, manzel pomahal. Mame na to stroj od rodicov 😉

monikabe
21. dec 2009

inneska- aj ty mas Tiborka? Bohovske meno podla mna 🙂

traktor
21. dec 2009

ja mam uz napecene / celu noc a doteraz/ do koho mam hodit kolace 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
21. dec 2009

ineska ma erika 😵

traktor
21. dec 2009

jaaaaaaaaaaaajaj tiborka 😀 😀 😀 😀 😀

monikabe
21. dec 2009

14.24 to napisla, alebo ja zle od tej zimy vidim. Ale aj Erik je perfektne meno. 😉

lucia32
21. dec 2009

Tiborka má manžela 🙂
Traky...však po mne, néééé 😝

monikabe
21. dec 2009

traktor- Matej tiez fajnove, da sa vselijak volat

traktor
21. dec 2009

tiborko bude asi jej mm, lebo dieta je erik.....alebo zeby erik tiborko 😕

traktor
21. dec 2009

moni da....ale sa mi aj trosku pletie matko, patko.....

inneska
21. dec 2009

moni...mám tiborka, ale velkého 😀 😀 😀

traky..to maťkovi tak skoro zmenili farbu?? 😕

lu..jasne, nejako to zvládneme a vianoce aj tak budú 😉

a aby bolo jasné, jedna ruka píše a druhá miesi cesto 😀 😀 😀

traktor
21. dec 2009

lucia hadzeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

traktor
21. dec 2009

in ano, u nas to tak bolo pri vsetkych ale to je asi preto ze vsetky deti maju cokoladkove oci takto bolo jasne od zaciatku / aj ked boli modre mali tam hnede skvrnky tak som vedela ze ziadny zazrak sa konat nebude 😉

inneska
21. dec 2009

moni...aj mne sa tiborko páči, ale mm po sebe nechcel..aj svokor je tibor a mal úraz s kolenom, môj tibor mal zas úraz na oko, preto nechcel tiborka aby sa aj jemu niečo nestalo(pripisoval tie úrazy menu)...a dobre, že sme nedali prvého tiborka, bo to by mi vyhadzoval celý život na oči, že sa to stalo pre meno...aj ked sa volal patrik, tak sa mu stalo to najhoršie čo sa mohlo...a tochto druhého tiež nechcel po sebe..tak vymyslel erika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre