• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
josi. dakujeme :wink: :wink:
23. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sice hryžeme jak tazmanský čert ale zuby v dáli v nedohlednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi ahoj....
Zmuri....naša ide spať okolo 8, okolo pol 10 vypije trochen mlieka, cca 60 ml...okolo 1 je hore zasa, potom okolo 3, ak má dobrý deň zaspí, ak nie, zvyčajne sme 2 hodky hore...budí sa okolo pol 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potom zaspí okolo 8 potiahne takú pol hodku-až hodku a tak dookola celý deň, dokopy spí možno 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , iné je to vonku, ale teraz boli mrazy, tak sedela doma :wink:
23. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malka...gratulka k zúbkom :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré dopoludnie
gratulko oslávencom aj k zúbkom
23. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: ani sa nenazdáš a budete aj vy pirane :grinning: :grinning: u nás to bolo také nečakané....ale sme radi

lucia dakujeme

inak ked sa bavíte o tom spánku u nás je to takto: večer chodí spať okolo pol osmej osmej...pospáva tak divoko cumel jej podávam dosť často...ale dá sa...ráno sa budi sice skoro ale nechávam ju do takej pol siedmej v postielke potom ide papať ..inak v noci nepapame už dlho..potom si pospí okolo pol deviatej tak hodku...potom zase papa..ide buvať tak okolo pol dvanastej...tak na hodku ..potom zase papa..potom si pospí aj dve hodky takm okolo pol tretej tretej a potom ide až zasde večer buvať :grinning:
23. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka, to ti pekne spí :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni ahojte...ako sa majú dievčence? :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lu,
Mišina horúčkuje po očkovaní, inak pohoda.
doma nič napečené, nevyzdobené, sranda.

lu a ty už doma? alebo v robote?
23. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heh, dnes ešte v robote...ale od zajtra 4 dni voľna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nič si nerob, ani u nás nie je popratané, včera som robila šuhajdy a vanilkové rožky, ale to Natalka už zaspala a mna začala zmáhať zimnica, ale doklepala som ich, ked som už mala všetko povyťahované :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte mi ostalo jedno cesto na vanilkové, urobila som nakoniec ešte jedno, bo z 1. dávky tých rožtekov nevyšlo veľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chcela by som ešte tie bratislavské rožky a capucino keksy, ale uvidím...zajtra ešte makovník...orechovník, ak budú stačiť orechy :sweat_smile:
Mišinka fúkam, nech teplotka odíde, aj ja som ráno mala a nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a to vašim drobcom nič nebolo ked im išli zúbky? Ja neviem, či pri nás idú zúbky, ale saška strááášne soplí už asi 2 týždne, takže vysávame, davam jej nasivin a nič....
Slintá, všetko si strká do úst a zuby nikdeeeeeee :angry:
23. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mišinku :grinning:
snáď na teba nič neleze
4 di, to normálne nebudeš vedieť čo s voľným časom :wink:
aspoň nepriberiem, ked nie je napečené :grinning:
Adka aj my máme všetky príznaky a zubov nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teda maminka nejaké má :grinning:
23. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :grinning:
23. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, budem válať gule :grinning:, sedieť pri krbe, Nataly na jednej ruke, v druhej vanilkový rožtek, v tretej medovinka :grinning: , oči kuken na telku :grinning:
23. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hathie ahoj...
23. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci :grinning:
no ja som strááášne zvedavá, kedy nám vylezú :grinning:
inak akurát idem piecť štrúdle, tak sa už teším... ale nie na to valkanie, ale na to jedenie potom :grinning: :grinning: :grinning:
mňam, mňam
lucia,skoda,ze nemas tehu brusko, tam by si si mohla polozit tanier so salatom a reznom :grinning:
lu, dík.
makovník a orechovník musím zajtra aj ja upiecť. ale na ostatné kašlem. ešte ani strom neni ozdobený.
a sa lieč, nech máte pekné sviatky
adka, vykuknú ani sa nenazdáš
23. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len vkuse vypekate! ja urobim kokosove gulky a hotovo. moj drahy moc kolace nemusi a mne sa s tym nechce prplat :grinning:
23. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame 2 dolne :grinning: horne sa nam tlacia uz par mesiacov a stale su pod diasienkami :unamused:
23. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čusík jsem zase na chvíly zde už je hotovko i chlebíčky vánoční a teď čekám až vystydnou korpusy na ořechové dortáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak všem přejeme prýma předvanoční pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hathor sa máš.....
ale ja tiež idem piecť len tie štrúdle, lebo ostatné budeme mať od mojich rodičov a svokrovcov :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bežne nevypekám, teda len makovník a orechovník na svioatky, to je už tradícia, ale toho roku ste ma navnadili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kokosové guľky a podobné jednohubky urobím na Silvestra :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, ty ale fičíš :wink:
23. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ak nestihnem alebo sa mi nebude chciet,tak si dam prave anglicke a posunieme to o den :grinning: to je luxus,co? mozem si vybrat,kedy mam naladu na vianoce :grinning:
23. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ešte chcem ísť do DM na tie akciové pampersy a kúpiť nočník a ešte ma čaká nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: Béé dnes na to nemám vôbec chuť :unamused:
23. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok