• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
autor
NO baby ja sa lúčim, idem teda piecť.
Ak už nestihnem nakuknúť, všetkým vám želám krásne Vianoce, plné rodinnej pohody a lásky. Toto budú naše prvé Vianoce s drobcami, tak si ich užite ako sa len dá :dizzy_face:
Pa babule :slight_smile:
23. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz ti chodi na nocnik? sikovana :grinning: :grinning: :grinning:
ja som tieto vianoce total odflakla :confused: darceky som dala uz pred vianocami :confused: nenapecene :confused: varit sa mi nechce :confused: mam tuleniu nemoc :confused:
23. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucia a aké plienky sú v akcii v DM-ku?
23. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa láme na spánok, mišina radiátorovala v noci, tak som bola v pozore.
do dm-ky som aj ja chcela dnes skočiť, ale nedá sa, nebudem ju ťahať von. pôjdem po vianociach.
lu, nočník sa chystám aj ja kúpiť. :wink:
23. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja, ranajky som si zbodla a mala mi hore bura kolisku :grinning: vie si prepinat melodie na tej debiline na koliske 9neviem,ako to volate po slovensky :grinning: )....
tak, do prace, holky :grinning:
23. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hat...no babka bola šikovná, ona vždy dá najavo, že chce robiť kakanec a tak je vraj škoda plienky :grinning: Inak všetky moje deti som dávala skoro na nočník, odkedy vedeli ako tak sedieť, my sme s tým problém nemali...peľuchy boli väčšinou na cikanie :grinning:
Adka, vraj pampersy sú v akcii a ešte mám aj DM kuponik, tak jedna plienka výjde okolo 5 sk
23. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky odchádzate? Ostanem tu samenko samé? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vonku prší, ľudí niet, žeby som s tým sekla a šla domov? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nočník máme pod stromečkem :grinning: :grinning: :grinning: hrající :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Monr musím mám tu 6 brášku a to víš hladoši jsou hladoši. večer jedeme už na chalupu a už tam zůstaneme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vařím dneska rybí tomatovou polévku podle tatínkova receptu,dělám hromadu salátu a kluci zvládnou na chalupě zítra chlebíčky a občerstvení a paolo bude dělat mňam punč, sice já budu pít s dětmi ale neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, šikovné dietky máš.

idem ja teda na chvíľu zavrieť okále.

papa zatiaľ
lu nenen já tu sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Josi idete na chalupu? To musí byť veľká, ked a tam všetci pomestíte :grinning: Veľká rodinka je super...
MM má 2 bráškov, ale vzťahy nič moc, moji sú slobodní, tak nás ešte veľa niet, tak väčšinou točíme len babku a späť domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala som mm a uvidíme, či poobede ešte otvoríme, dvere sa tu netrhnú :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fakt vidno, že kríííza, minulý rok sme pred štedrým dňom popredali skoro všetko, teraz nikto nič :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci jo vedeme se všichni když se chce všechno jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: miluji je a jsem ráda když je mám u sebe, jsem prostě taková kvočna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme peso na urade na jednom konci mesta a potom sme sa po dazdi presli na druhy urad...na druhom konci mesta...david to zvladol super...ja nie...na poste sme dostali hubovu polievku, lebo sme sa postavili k balikovemu okienku a my sme sa mali postavit k listovemu...dali nam kartonovu krabicu :confounded: ...teta to pochopila asi tak, ze sme si ulahcili cakanie a stali sme v rade, kde bolo najmenej ludi....

Ale uz je potom..rano pustili aj vodu aj zacali kurit...Takze vsetko zle za hlavu a ideme sa tesit na Vianoce.
23. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi...ty si najstaršia?

Brin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hoď to za hlavu a teš sa že vám topia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile: jakpak se mi máte?

Přišla jsem vám popřát Krásné Vánoce a celý nový rok ať se vydaří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já tady dnes budu načumovat a všem,koho chytnu přát :sunglasses: :sunglasses:

Tak tady naše přání a šipka vpravo :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3635138&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne dietko spí - druhé sa vytešuje o poschodie nižšie a ja konečne raňajkujmem....

Josi - že 6 bráchov - to muselo byť super :dizzy_face:
Brin- ty si taká odvážna - v daždi s dvomi deťmi.... máš odo mňa vyznamenanie - a vykašli sa na tú sliepku za okienkom :angry:
23. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby: na urade mi teta povedala-ale ja ma pocit,, ze nema pravdu.....ak ma ..tak ma opravte...
ze ak mam narok na rod.prispevok vyssi...tak ho poberam do 2rokov a potom nedostanem nic nicuuuuuuuuuuuuce...
alebo si mam vybavit 3roky dostavat cca 4,5tisica....

ale ja som bola doteraz v tom, ze dostavam 2roky cca 7,5tis. a posledny treti 4,5tisc..neviem to teraz v eurach...
23. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...ty máš pravdu...vyhodiť ju kravu jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simonito zdáááárec, že se ukážeš holka jedna ušatá...čeština mi ide :grinning:
No nič idem do toho mesta...
23. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonito...krasne zelanie :dizzy_face: ...aj Vam a vsetkym tu...vsetko najsamkrajsie...hlavne pohodu a zdravicko
zmurky....si zlata...ale od toho mam daleko :wink:
Simi - ďakujemeee a krááásne detúchy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Brin - nem viem - toto rieši môj mangelík :confused:
idem napisat gape...lebo si myslim, ze mame pravdu...a teta nevie o com ...a potom zavadza ludi...
23. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci jo jsem nejstarší :wink:
Zmurky mám jich 7 jen jeden nemůže kvůli synovečkovi je dost vážně nemocný jinak by tu byli všichni :wink:
23. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj tak len pozerám, ako to všetky super zvládate - domácnosť, koníka, deti - ak dve tak obvykle je vekový rozdiel menší ako u nás .... a ja som furt KO a nič nestíham ... ani konovať :frowning2:
Simi parádní fota ta poslední je nejkrásnějšííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Josi - aj tak to musí byť krásne - toľko súrodencov - a ešte všetko chalani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky u nás néééé my máme velký rozdíl ale syn je pohodář zrovna zdobí dortík :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky je to tam budou jěště rodiče manži a jeho bratr s rodinou ale ty pak manža odveze domů večer :wink:
23. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi - ty už máš doma samostatnú jednotku - Dominik je už veľký chalanisko :wink:
23. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vždy túžila mať veľkú rodinu... stretávať sa pri spoločnom stole, veľa napiecť, navariť, a veeeľa sa rozprávať .... Som to zažila ako malá u babičky... mamina má sestru - tá 3 synov, my sme dve... + náš tatino a krsný..... a všetci sme sa stretávali na rodinných oslavách... krááásne :dizzy_face:
teraz sa to už nedá... segra má svoj život, svokrovci k nám nechodia - len keď majú deti narodky a meniny - a aj to sú prehováračky.... tak sme pri tom stole len my a naši :unamused: - ale vďaka Bohu aj za to :wink:
23. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok