Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adka12
autor
23. dec 2009

NO baby ja sa lúčim, idem teda piecť.
Ak už nestihnem nakuknúť, všetkým vám želám krásne Vianoce, plné rodinnej pohody a lásky. Toto budú naše prvé Vianoce s drobcami, tak si ich užite ako sa len dá 😵
Pa babule 🙂

hathor1231
23. dec 2009

to uz ti chodi na nocnik? sikovana 😀 😀 😀
ja som tieto vianoce total odflakla 😕 darceky som dala uz pred vianocami 😕 nenapecene 😕 varit sa mi nechce 😕 mam tuleniu nemoc 😕

adka12
autor
23. dec 2009

Lucia a aké plienky sú v akcii v DM-ku?

monr
23. dec 2009

mňa láme na spánok, mišina radiátorovala v noci, tak som bola v pozore.
do dm-ky som aj ja chcela dnes skočiť, ale nedá sa, nebudem ju ťahať von. pôjdem po vianociach.
lu, nočník sa chystám aj ja kúpiť. 😉

hathor1231
23. dec 2009

idem ja, ranajky som si zbodla a mala mi hore bura kolisku 😀 vie si prepinat melodie na tej debiline na koliske 9neviem,ako to volate po slovensky 😀 )....
tak, do prace, holky 😀

lucia32
23. dec 2009

Hat...no babka bola šikovná, ona vždy dá najavo, že chce robiť kakanec a tak je vraj škoda plienky 😀 Inak všetky moje deti som dávala skoro na nočník, odkedy vedeli ako tak sedieť, my sme s tým problém nemali...peľuchy boli väčšinou na cikanie 😀
Adka, vraj pampersy sú v akcii a ešte mám aj DM kuponik, tak jedna plienka výjde okolo 5 sk

lucia32
23. dec 2009

Všetky odchádzate? Ostanem tu samenko samé? 😝 Vonku prší, ľudí niet, žeby som s tým sekla a šla domov? 😅 😝

josifek
23. dec 2009

Nočník máme pod stromečkem 😀 😀 😀 hrající 😀 😀 😀 😀
Monr musím mám tu 6 brášku a to víš hladoši jsou hladoši. večer jedeme už na chalupu a už tam zůstaneme 😵 😵 😵 😵 vařím dneska rybí tomatovou polévku podle tatínkova receptu,dělám hromadu salátu a kluci zvládnou na chalupě zítra chlebíčky a občerstvení a paolo bude dělat mňam punč, sice já budu pít s dětmi ale neva 😝 😝 😝 😝 😝

monr
23. dec 2009

lu, šikovné dietky máš.

idem ja teda na chvíľu zavrieť okále.

papa zatiaľ

josifek
23. dec 2009

lu nenen já tu sem 😀 😀 😀 😀

lucia32
23. dec 2009

Josi idete na chalupu? To musí byť veľká, ked a tam všetci pomestíte 😀 Veľká rodinka je super...
MM má 2 bráškov, ale vzťahy nič moc, moji sú slobodní, tak nás ešte veľa niet, tak väčšinou točíme len babku a späť domov 😝

lucia32
23. dec 2009

Volala som mm a uvidíme, či poobede ešte otvoríme, dvere sa tu netrhnú 😝 , fakt vidno, že kríííza, minulý rok sme pred štedrým dňom popredali skoro všetko, teraz nikto nič 🙄 😝

josifek
23. dec 2009

Luci jo vedeme se všichni když se chce všechno jde 😀 😀 😀 😀 miluji je a jsem ráda když je mám u sebe, jsem prostě taková kvočna 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
23. dec 2009

boli sme peso na urade na jednom konci mesta a potom sme sa po dazdi presli na druhy urad...na druhom konci mesta...david to zvladol super...ja nie...na poste sme dostali hubovu polievku, lebo sme sa postavili k balikovemu okienku a my sme sa mali postavit k listovemu...dali nam kartonovu krabicu 😖 ...teta to pochopila asi tak, ze sme si ulahcili cakanie a stali sme v rade, kde bolo najmenej ludi....

Ale uz je potom..rano pustili aj vodu aj zacali kurit...Takze vsetko zle za hlavu a ideme sa tesit na Vianoce.

lucia32
23. dec 2009

Josi...ty si najstaršia?

Brin 😝 😝 😝 hoď to za hlavu a teš sa že vám topia 😝 😀

simonito
23. dec 2009

Ahojte bambulky 🙂 jakpak se mi máte?

Přišla jsem vám popřát Krásné Vánoce a celý nový rok ať se vydaří 😵 😵 😵

Já tady dnes budu načumovat a všem,koho chytnu přát 😎 😎

Tak tady naše přání a šipka vpravo 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zmurkaz
23. dec 2009

No konečne dietko spí - druhé sa vytešuje o poschodie nižšie a ja konečne raňajkujmem....

Josi - že 6 bráchov - to muselo byť super 😵
Brin- ty si taká odvážna - v daždi s dvomi deťmi.... máš odo mňa vyznamenanie - a vykašli sa na tú sliepku za okienkom 😠

brinzulka
23. dec 2009

baby: na urade mi teta povedala-ale ja ma pocit,, ze nema pravdu.....ak ma ..tak ma opravte...
ze ak mam narok na rod.prispevok vyssi...tak ho poberam do 2rokov a potom nedostanem nic nicuuuuuuuuuuuuce...
alebo si mam vybavit 3roky dostavat cca 4,5tisica....

ale ja som bola doteraz v tom, ze dostavam 2roky cca 7,5tis. a posledny treti 4,5tisc..neviem to teraz v eurach...

lucia32
23. dec 2009

brin...ty máš pravdu...vyhodiť ju kravu jednu 😝
Simonito zdáááárec, že se ukážeš holka jedna ušatá...čeština mi ide 😀
No nič idem do toho mesta...

brinzulka
23. dec 2009

simonito...krasne zelanie 😵 ...aj Vam a vsetkym tu...vsetko najsamkrajsie...hlavne pohodu a zdravicko
zmurky....si zlata...ale od toho mam daleko 😉

zmurkaz
23. dec 2009

Simi - ďakujemeee a krááásne detúchy 😵 😵 😵
Brin - nem viem - toto rieši môj mangelík 😕

brinzulka
23. dec 2009

idem napisat gape...lebo si myslim, ze mame pravdu...a teta nevie o com ...a potom zavadza ludi...

josifek
23. dec 2009

Luci jo jsem nejstarší 😉
Zmurky mám jich 7 jen jeden nemůže kvůli synovečkovi je dost vážně nemocný jinak by tu byli všichni 😉

zmurkaz
23. dec 2009

babulky aj tak len pozerám, ako to všetky super zvládate - domácnosť, koníka, deti - ak dve tak obvykle je vekový rozdiel menší ako u nás .... a ja som furt KO a nič nestíham ... ani konovať ☹

josifek
23. dec 2009

Simi parádní fota ta poslední je nejkrásnějšííííííí 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
23. dec 2009

Josi - aj tak to musí byť krásne - toľko súrodencov - a ešte všetko chalani 😵 😵 😵

josifek
23. dec 2009

Zmurky u nás néééé my máme velký rozdíl ale syn je pohodář zrovna zdobí dortík 😀 😀 😀

josifek
23. dec 2009

Zmurky je to tam budou jěště rodiče manži a jeho bratr s rodinou ale ty pak manža odveze domů večer 😉

zmurkaz
23. dec 2009

josi - ty už máš doma samostatnú jednotku - Dominik je už veľký chalanisko 😉

zmurkaz
23. dec 2009

Ja som vždy túžila mať veľkú rodinu... stretávať sa pri spoločnom stole, veľa napiecť, navariť, a veeeľa sa rozprávať .... Som to zažila ako malá u babičky... mamina má sestru - tá 3 synov, my sme dve... + náš tatino a krsný..... a všetci sme sa stretávali na rodinných oslavách... krááásne 😵
teraz sa to už nedá... segra má svoj život, svokrovci k nám nechodia - len keď majú deti narodky a meniny - a aj to sú prehováračky.... tak sme pri tom stole len my a naši 😒 - ale vďaka Bohu aj za to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre