Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
23. dec 2009

krasny predvianocny vecer zelame 😵
a oslavencekom matuskovi a maxovi posielame cmuky. 🙂

mam nadchu, aj matko, ale s nim som bola u dokyny a nic ine mu nastastie nie je.

lu, bohuzial aj mne bolo povedane, ze ak som zacala pracovat UZ v tomto roku, cize mi nebezal rodicak, tak nemam narok na tych 25% 😠 ze sa to vztahuje len na matky nastupujuce do prace pod novym zakonom, cize po januari 😒
brin ak ti prislucha narok na z 😒 vyseny rodicak, tak 2 roky, potom este rok ten znizeny.

dnes som poriesila darceky - kombinacia lekarne a drogisky oproti, a zabudla som na mojho otca --- a ten pred chvilou volal, ze kedy k nemu prideme na sviatky alebo ci pridu oni za nami. hmmmm - cary mary, darcek musim vycarovat bez toho, aby som musela bezat do davov.

a kde ste???

voskovka
23. dec 2009

ženičky...krasne sviatky,vela darčekov miminkam zdravička šťastička pokoj žela mamina Lucia Adamko a Davidko,(zajtra nebude času chodiť po nete...tak radšej dnes....)

katica5
23. dec 2009

ahoj,
Maxik kazdemu dakuje 😉 , tiez mame soplik boli sme aj u dokiny hovorila ze to moze byt od zubkov tak nam neostava nic ine ako odsavat ( moc sa mu to nepaci a chce mi pomoct vytiahnut to von )

adka12
autor
23. dec 2009

Ahoj Katica a aj mu niečo striekaš do nošteka?

katica5
23. dec 2009

Ahoj Adka, ano striekam Mar a dostali sme aj nasivin

adka12
autor
23. dec 2009

ja mám tiež nasivin, ale nejak nepomáha, už máme soplíky 2 týždne ale asi to bude fakt z tých zúbkov 😕

adka12
autor
23. dec 2009

Inak gratulujem Maxovi k 5 mesiačikom 😉

katica5
23. dec 2009

dakujem 🙂

zaba2707
23. dec 2009

ahojte bambulky,

ked tu riesite tie prispevky, tak ja by som mala poberat tu predlzenu matersku, oni o tom ziadne vyjadrenie neposielaju, ja som o tom nevedela a volala som si tam, ci mi to teda uznaju alebo ako a ta pani mi povedala ze by tam aj spavali keby mali posielat kazdemu na vsetko vyrozumenia ci vyjadrenia ... tak jej hovorim, ze ako to mam potom vediet .... no ale ja by som mala byt na predlzenej ktora by mi mala platit az do konca februara ... no a bola som sa pytat aj na urade soc. veci - ten vyplaca rodicak (len pre info) - ze ked po tej predlzenej materskej hned nastupim do prace ci mam vobec na nieco narok.
No a ta tetka mi povedala, ze pokial maly nebude v jasliach ani v skolke ... tak by mi mali kazdy mesiac posielat 25% z toho noveho vyssieho rodicovskeho prispevku je to cca 62€

zaba2707
23. dec 2009

a maxikovi a matuskovi vsecuckoooo naj cmuk

mifinka
23. dec 2009

Kočky taky vám všem přejem krásné svátky o to víc že s náma jsou ty naše zlatíčka 🙂 je mi sice trošku líto že piškot toho ještě moc nepochopí kromě světýlek ale vyhlídka dalších vánoc mě staršně těší 🙂 už konečně budem slavit jako celá rodina 😵
Takže všem co to prožívají jako já i těm co už doma mají 2 a více pokladů přeji moc moc moc krásné, veselé a klidné vánoce

lusia_99
23. dec 2009

babenky aj my vam prajeme krasne Vianoce plne lasky a rodinnej pohody 😵

traktor
23. dec 2009

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce! 😵 😵 😵

traktor
23. dec 2009
nina41
23. dec 2009

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Avšetkym prajeme krasne a štastne vianoce 😵 😵 😵

pirinka
23. dec 2009

Ahoj berušky 🙂
i my s malou bychom Vám chtěly popřát krásné a pohodové svátky, dnešní večer pod stromečkem co si přejete a u stolu ať nechybí níkdo koho milujete
cmuk, cmuk, cmuk

brinzulka
24. dec 2009

Ahojte.....
Chcem vsetkym popriat....aby ste mali pohohdove sviatky...stastne deticky...zdravie v rodine, aby sme sa mohli spolu dlho zo seba tesit 😵 😵 😵

zaba2707
24. dec 2009

prajeme vsetkym julovkam a julovciatkam tie najkrajsie vianoce, vela pohodicky, nech ich stravite v kruhu svojich najmilsich a najblizsich, vela darcekov a hlavne vela vela veeeeela zdravicka cmuk vsetkym

ani3012
24. dec 2009

Štvrtok - 24 December 2009

Našej malej Lli posielame k pol rôčku veľa šťastíčka ,zdravíčka a lásky 😲 cmuk!
alexarisko..........24.6...............Lilien

Meniny oslavuje: Adam/Eva
Meniny oslavuje v ČR: Adam a Eva

Všetko najlepšie Adamkom a Evičkám (hlavne tej mojej babuľke 😵 )

Kalendárium:
Štedrý deň 🙂 🙂 🙂
Svetový deň osobných práv (od 2001)

Prajem Vám lásku, šťastie, nehu,
nech splní sa Vám každučký sen.
Prianie Vám posielam na vločke snehu,
nech krásny je Váš Štedrý deň.
Veselé Vianoce.

zaba2707
24. dec 2009

lillinke a evinke vsecucko naj naj naj cmuuuuucisko

zaba2707
24. dec 2009

idem nas oboch poobliekat dobalit par poslednych veci, a ptoom sup po nasho tatina do prace a potom smer Topolcany - Prasice - k mojim rodicom.
este raz stastne a vesele vianoce cmuuuk vam vsetkym 🙂

inneska
24. dec 2009

krásne slnečné vianočné ránko 🙂

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá...
Do tichej noci anjeli spievajú a pokojné vianoce želajú...

krásne vianoce strávené v zdraví, šťastí, láske a kruhu všetkých tých, ktorých máme radi...želajú innka a erik 🙂

inneska
24. dec 2009

a lilinke gratulkujeme k polročiku a našej evičke veeela zdravíčka k meninkám..erik obom bambulkám posiela pusinky 😵 😵 😵

majkas
24. dec 2009

Vsetkym mojim kamaratom julovciatkam, ich maminkam, ocinkom a surodencom krasne Vianoce, plne lasky a rodinnej pohody a vela radosti z narodeneho Jeziska

zelam ja Tamarka 😉
LUBIME VAS VSETKYCH!

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

majkas
24. dec 2009

a este dodatocne vsetko naj oslavencom a aj dnesnej princeznej Lilien 😉

som vas troska zanedbavala, ale neda sa vsetko robit naraz, najnovsie aj my chodime spat o pol 11 takze nejako vela volna mamka nema ale co uz. hlavne ze sme zdravi. Zubky este nemame, ale pretacame sa jedna radost a od vcera aj rackujeme ako spravny racik, zadok hore, brada dole a ide sa dozadu 😀

no a ideme pripravovat stedrovecerne menu 😉 papa a este krasny den zelame

voskovka
24. dec 2009

ahojte..tak som sa tu dostala..
ani-tvojej evulienke šeetučko naj naj k meninkam...a skromne aj na našmu Adamkovi.... 😉
a ešte raz všetko dobre a krásne sviatky...

lucia32
24. dec 2009

Leti anjel s nadielkou, pritom vrti prdelkou. Leti, leti, hadaj kam? K dobrým ludom, predsa k vam.

Ahoj. Ja som Jezisko! Bol si dobry? Nenadaval si? Nekradol? Nepodvadzal? Tak sa to uz konecne nauc! Ja ti darceky vecne nosit nebudem!

Krasne Vianoce chcem vam priat, aby mal clovek cloveka rad, aby jeden druhemu viac stastia prial, aby ten Novy rok za to stal.

Lucia a Natálka

maximilian
24. dec 2009

Babeny Krásne Vinočné sviatky , nech sa Vám všetkýmm vydaria podľa predstáv!!! 🙂

traktor
24. dec 2009

ahojte, tak uz vsetko porobene, a mozme cakat jeziska 😉 , dnesny den som zacala sokom a placom 😔 , matko spinkal v kociku, naraz rana a strasny plac.....ako sa dostal z kocika neviem....ale videla som vsetkych svetych, este teraz mi je z toho zle.....nastastie je ok, nic nema rozbite, .....ale oddnes uz bude len v postielke, lezadlo uplne dole.....normalne som zostarla o 100rokov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre