Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
25. dec 2009

jaaaaaj lucia by sa potesila.....ach ten pravopis... 😕

lucim
25. dec 2009

traky, ani nasej susede nestihli pekarnicku kupit na vianoce, nevadi, budete mat lacnejsiu v novorocnych vypredajoch. 🙂
ja mam rada pomocnikov do kuchyne a elektronicke pristroje. aj drahy, ale tusim uz mame skoro vsetko, vlastne nic netreba , len keby sme moc vymyslali, alebo nieco odislo... 😉 sa vzdy predbiehame, ze kto to zapoji prvy, kto to prvy vyskusa. 🙂

aspine
25. dec 2009

ahoj lucim 😵
tak jak jste prozili stedry vecer? co Matysek?
no jsem zvedava jestli uz se Markytka zacne dobijet.....porad ma jeste dost stavy 😀 pred chvili zrovna jeste knikala tak jsem rychle bezela ji udyndat 😅 no a ted se snad uz napichla na nabijecku az do rana 😎

jo a taky mala zacala delat to ze kdyz ji mame na rukou celem k sobe tak si nam poklada hlavicku na rameno nebo na prsa.....proste se tuli....a to je uplne uzasny 😵 😵 ja bych ji vzdycky laskou spapala 😀

traktor
25. dec 2009

lucim aj u nas je uz vsetko a niektore veci ....ze joj to musime mat...a mame to na ozdobu....napr. friteza, odstavovac/ deti zjedia cele ovocie a netreba odstavovat- my sme taka ovocna rodina, za minutu ziadne ovocie, vsetko je hned v bruskach 😀 /, len teraz prislo tak, ze vela veci odislo, tak sme museli kupit nove....ale hadam vsetko zle uz ostane v tomto roku a do noveho uz pridelen vsetko dobre....ptfuj, ptfuj.... 😉

aspine
25. dec 2009

ahoj traky 😉
dekujem a vidim ze jste meli taky veselo 😵 u nas je to s fotakem podobne....vzdycky ztuhne a ceka co ze to s tou cernou krabickou budu delat....a je po akcnich fotkach 😀

mala dostala straaaaasne darecku 😵 od nas mluvici hrnec a puzzle na zem....od babicek spoustu hracek a knizek a obleceni.....no jeste jsme to ani poradne neprobrali. ale chystam se to dat vsechno pod stromecek a malou s tim vsim vyfotim 😎

lucim
25. dec 2009

aspi som to pisala vyssie, matysek sa tesil z rozbalovania a krasne sedel v stolicke, kym sme jedli stedru veceru. 🙂
markytke sladke snicky. 🙂
babatka nase krasne. 😵
traky ja mam na mateja fintu s fotakom, ze mu hned ukazujem fotky, co sme nafotili, a on sa rad obzera na obrazkoch, dnes sme sa tak hrali na gauci, ze sme sa cvakali a kukali, no asi 20 minut. 🙂

aspine
25. dec 2009

lucim jo uz jsem docetla 😉

traktor
25. dec 2009

a este som zabudla napisat, ze nas matko sa zacal chovat ako zurivy tiger.......ked mu zoberiem dudku a dam do svojich ust/ samozrejme opacnou stranou ako dudle on/ tak mi ju zurivo vyrve z ust a da do svojich a tahaaaa akoby prave jedol najlepsie jedlo sveta a ked to urobim viackrat za sebou, pridava na intenzite aj zurivejsie mi ju berie... 😀 😀 😀 aj vase su take dudkove?matko vecsinou ked je uz unaveny, ...ale to uz si bez dudky ani nevie predstavit, inak nie....

traktor
25. dec 2009

lucim tak si poziciam tvojho matka aby tomu nasmu matkovi ukazal, ako sa ma spravat pri foteni.... 😀 😀 😀

lucim
25. dec 2009

traky - friteza - nerobim trojobal = nemam, odstavovac - dali sme si poradit ze netreba = nemam, ... a prajem vam nech sa pristroje nekazia. 😉
idem utisit fesaka.

traktor
25. dec 2009

lucim ale vies ako pekne ich mam naaranzovane v kuchyni? 😀 😀 😀

aspine
25. dec 2009

traky my jsme taky dudaci 🙂 vetsinou ho ma na spani anebo na hrani 😉 ma ho na retizku a vzdycky kdyz si s nim hraje tak si ho za ten retizek taha z pusy a pak si ho zas nanda a zas za retizek taha ven 😀

lucim koukam na ty krasny fotecky.....jak chutnala mrkvicka? uz papate pravidelne? my zacneme v lednu 😉

traktor
25. dec 2009

aspi puzzle na zem dostal aj matko....ale.....ja som strasna ja nemozem mat doma nic skor, bo hned im to dam.....aj puzzle uz boli na temi, aj odrazadlo uz vyskusal, z chrapacim vankusom uz spinka....no co sa zabijem.....ja musim nakupovat uplne natesno aby som im vsetko neporozdavala... 😉

traktor
25. dec 2009

aspi aj mi sme kupili take snurocky, goralky.....na dudku a mame zvlast dudku a zvlas retiazky....matko chce proste cistu dudku bez vsetkeho.....

aspine
25. dec 2009

traky 🙂 tak to budou mit porad dost darecku 😀
jo jo odrazedlo jsem videla jak mu to slo 😵 je to uz poradny sikula 😉
my jeste sami nesedime....kdyz je na kline tak si seda, ale samostatne jsme ji jeste nedavali.
a vy uz tak krasne sedite 😉

traktor
25. dec 2009

som ti mrkla na fotky, tak marketka je taka krasnucka, okataaaaaaa 😵 😵 😵

aspine
25. dec 2009

traky no my mame na den dudlik s retizkem a na noc mame taky bez niceho pac by se ji to za chvili omotalo kolem krku 😅
proste mame denni a spaci dudlik 😀

lucim
25. dec 2009

traky nasi matkovia by sa asi fakt mali stretnut. 🙂 tiez potrebuje dudku ked uz je unaveny a my hrame hru, ze mu ju beriem, lietam s nou a on chyta do pusy ... a uz si ju vie sam vyberat a aj davat, casto aj spravnym smerom. 😀
jo, retiazku som skusila nedavno, neosvedcila sa, tirz si to za nu vytahuje s pusy. 😀 tiez to mame oddelene.

no ... a este musim takto verejne pochvalit aj polutovat mojho draheho - isiel matka utisit on, ale stale som pocula nariekanie. klacal na posteli, matka v naruci - to by som urobila aj ja pri takomto zvuku ... som ho zobrala do ruk ja a stichol, polozila som ho a klidek a zaspal. a moj drahy skusal aj dudku aj otocit na bok a neuspel. mama je mama.

traktor
25. dec 2009

aspi ono sa aj hovori, ze ked je v rodine viac deti, tak tie mladsie odkukaju.....a ja mam pocit, ze je to pravda......a nas matko je neskutocne rad ked vidi svojich surodencov, a ked sa salia tak to stoji za to.... 😀 , uz teraz je to dive, co bude dalej? 😀

aspine
25. dec 2009

diky 😵 zrovna jsem si rikala ze uz jsem dlouho nedala zadne nove fotky.....ale ted po svatcich hned zacnu pridavat a hlavne bude co 😉

jo jo ocicek si kazdy hned vsimne 😵 je to nase okate slunicko 🙂

traktor
25. dec 2009

lucim darmo je ...matko vie kto ma prsia v rodine 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

lucim a uz ste papali aj nieco ine okrem mrkvicky?

aspine
25. dec 2009

nase si taky s dudakem vyhraje....porad ho prohlizi a dava do pusy vsemi moznymi smery, alee nakonec vzdycky zvoli ten spravny 😉 jo a taky se ji s nim napul v puse nejlip povida 😀

traky jo jo vim ze se to rika ze deti odkoukaji od sourozencu spoustu veci a je to super 😉 je fakt hodne dopredu 🙂 vzdyt to rikam proste sikula je to 😉

lucim
25. dec 2009

aspi dakujeme za pochvalu, kuknem o chvilu aj ja na tvoje fotecky.
my sme s prikrmami zacali minuly stvrtok, zatial mrkvicka moc nechuti, mrkva so zemiakom lepsie. vela toho nezje, ale uz sme sa tusim naucili posuvat susto dalej a prehltnut ho. chce to cas.

traktor
25. dec 2009

aspi musi.......som mu hovorila, ked chce mat frajerku tak sa musi snazit..... 😀 tamarka je nasa nevesticka, tak sa musime ukazat... 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

lucim, kazda zjedena lyzicka je uspech....a zo zaciatku fakt zje len par / mozno len 2-3 lyzicky a dost.....kym si zvykne....o chvilku naberie na rychlosti a nebudes mu stacit.... 😀

aspine
25. dec 2009

lucim nic noveho neuvidis.....zatim.....ale chystam se pridavat 😉
no ja uz se tesim az zacneme taky 😉 a je mi jasny ze to bude chtit hodne trpelivosti 😀 a davala jsi hned mrkev ze sklenicky anebo doma delanou?

ajaj Marketka se porad budi....ale kdyz dam vypadnuty dudak tak hned zabere 😉
jo a taky ji asi zacina kasel...ma ho takovy chraplavy 😒 zatim ji to nebudi...ma ho spis pres den....no budu muset koupit nejaky sirup....nemate tip na nejaky dobry?

traktor
25. dec 2009

nam dala dokyna mucosolvan / to mal myslim mesiac/ale mame tu nasu odbornicku, tak tati isto poradi.... 😉

traktor
25. dec 2009

jeeej , krasnu sobotu vam prajem 😉

lucim
25. dec 2009

aspi ja kupujem sklenicky ... tak tyzden dva dozadu sme to tu rozoberali , plusy pre mna su - pohodlie, cistota, bez dusicnanov, skontrolovane. 🙂

traky to fakt? dnes bola tretinka 125ml flasticky, to teda uz pekne papame. 🙂 a ze nepapa cistu mrkvu sa tiez nedivim, ja som ju do tehotenstva tiez nejedavala. 😀

a podbradnik - kupila som v tescu igelitovy - vyyyyyborna vec, je to velke, ohybne, omyvatelne. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre