Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
25. dec 2009

taky hezkou sobotu 😀 ....a zase dalsi navstevy prijdou 😅 o svatcich je to tu vzdycky jak pri dnech otevrenych dveri 😀 a v nedeli jedeme zas na navstevu my 😎 konecne se nekdo bude starat o nas 😀

nina41
25. dec 2009

ahoj lucim,traky,aspi 😵
my sme včera boli u babky,dnes sme prišli domov 🙂 Riško začal loziť po štyroch,aj som ho odfotila zajtra to dam do albumu,a dnes sedel prvy krat na nočniku 😀

lucim
25. dec 2009

aspi na kasel mozes mucosolvan, alebo aj sinupret kvapky, to je na stekutenie hlienov.
matko ked mal do vcera tu nadchu tiez kaslal, ale to z toho, ze mu to zatekalo dozadu, ked sme odsali , tak prestal.

aspine
25. dec 2009

lucim myslim ze jsem tu debatu trochu zachytila a taky mam doma sklenicky uz pripravene 😉
a poradis nejaky ten sirup?

ahoj nino vy uz lezete? 😕 teda to uz se tesim na fotecky 😵 nase maximalne kdyz je nabrisku nadzvedava prdylku a snazi se na kolynka 😀
a co na tom nocniku dela? 😀 uz vi ze nema curat do plynek? 😉

traktor
25. dec 2009

lucim tak bud rada, ze ti papa....prave preto sa zacina mrkvickou, zemiacikom....a cim dlhsie tym lepsie.....pretoze len co das skor vyzivku ovocnu, tak ti mrkvicku okasle.....takze pomalicky a dlhsie.....a on si zvykne....uvidis ako tych lyziciek bude pribudat az ti spapa celu flasku a este mu bude malo....a moj nazor / moze sa niekomu pacit nemusi 😉 / ak ti uz zje celu flasu mrkvicky.....proste zeleninky, mas po probleme, mozes dat ovocie, zeleninku ti uz neodmietne 😉

nina41
25. dec 2009

baby a chcela som napisať,ale akosi som nestihla,ked som bola s riškom tehu,som prvy krat zistila-17.decembra to bol šok-ale krasny 😀

traktor
25. dec 2009

nina ahoj a aj matko uz hopka na nocniku......ja to tak praktizujem pri vsetkych, ...vies sediet? tak davaj na nocnik...... 😀 😀 😀

nina41
25. dec 2009

aspi do nočnika zatial cika 😀
traky ja malemu davam mrkvu,ale ho zapeka,musim použivať rekt rur.

traktor
25. dec 2009

aspi, je dobre davat babo na nocnik , ked uz vie sedkat....pretoze cim neskor ho das tym viacej ti bude odmietat sediet.....teraz ti este nemoze ujst.....tak co mu ine ostava... 😀 😀

aspine
25. dec 2009

traky takze jakmile projde mrkvovou zkouskou mame vyhrano! 😀 hura 😵 no kazdopadne to je adrenalin 😀
lucim zitra zabehnem do lekarny asi pro ten Mucosolvan 😉 ma takovy suchy kasel....
rano jsme taky odsavali...

traktor
25. dec 2009

aspi ono je jedno ci zacnes mrkvou, zemiakom....len nie niecim ovocnym, lebo bude problem.....ono na sladke a take mnam sa lahko zvyka.....

lucim
25. dec 2009

aspi este Stodal sirup - homeopaticky by mohol byt dobry - to je aj na suchy aj na produktivny kssel. 🙂

cau nina 🙂 gratulujem k lezeniuuuuuuuuuu 🙂

traky ja este poskusam tie zeleninky postupne, zatial aj tak len raz denne stihame, ovocicko zatial caka. 🙂

jo, vlastne aj matko dostal nocnik, len som mu ho zabudla dat 🙂 este som ho nan neskusala posadit.

traktor
25. dec 2009

lucim tak skus, ...nas matko ked prvy krat sadol tak tak vystrasene kukal.....ale potom uz v pohode....a ked prvy krat cikal , tak len pocuval , ze co to 😀 😀 😀 a hlavne potom ked som kricala a tlieskala....ze snad sa mi matka este viac zblaznila.... 😀 😀 😀 😀

traktor
25. dec 2009

nina a skus mu ju zriedit mlieckom / tu mrkvu / bud tvojim - ked kojis, a ked nie tak UM 😉

aspine
25. dec 2009

nino tak to je hezky vyroci 😉

jo ja jsem uplne zapomnela......uz k nam taky minuly tyden dorazila ruda navsteva! 😀 takze uz jsem zase plnohodnotne plodna zena 😀

traky takze je dobre hned takhle z kraje davat na nocnik? 😕 ja myslela az z toho budou mit trochu rozum ze jako uz budou vedet co se do nej dela 😅 😀

lucim
25. dec 2009

aspi mucosolvan je na hlienovy kasel.

traky ak si zajtra - dnes spomeniem, tak ho posadim na ten nocnik. 🙂 ale ja ho este moc nenechavam sameho sediet, on sedi zatial tak nakloneny dopredu, ako na tej vianocnej fotke, to mi z toho serblika nespadne????

aspine
25. dec 2009

lucim co je produktivni kasel? 😅 😀

traktor
25. dec 2009

ked uz bude mat rozum , tak ti urcite nebude chciet sediet... 😀 , ale nie vazne, ja som tak davala vsetky, hned ked sa naucili sediet,nic za to nedas, mozes jej pri tom citat, spievat, hrat sa....aked sa podari nejaky poklad tak si zatlieskajte, zakricte....uvidis ze sa jej to bude pacit a zvykne si....a aj skor sa odnauci od plienok....moze sa stat ze na prvy krat sa jej to nebude pacit, tak to vyskusaj druhy krat.....vsetko nove je pre nich bojim, bojim 😉

lucim
25. dec 2009

aspi hlienovy kasel, ked nico vylezie von. 😖 😀

my po tych zeleninkach taaaaaak pekne kakame 🙂

aspine
25. dec 2009

to my teda jeste nesedime....nam na neurologii dokina rekla ze mame pockat az si mala sedne sama bez pomoci.....tak cekam az si sedne sama 😀

ale abych se teda uz koukla po poradnem nocniku....no a ja myslela ze na tohle je jeste spousta casu 😀

traktor
25. dec 2009

lucim tak ho drz za rucky a hrajte tapi tapi tapusky... 😉 , alebo varila misicka kasicku.....tu ritulu mu tam tak vcucne 😕 , takze bude pekne hopat....oni este maju take miny prdelky... 😉

traktor
25. dec 2009

aspi tak davaj velky pozor.....lebo nas matko sa posadil sam z nicoho nic / spal v kociku/ a vyletel z neho.....nikdy nevies kedy to pride.....doteraz sedel tak ze som ho japosadila a sedel....

nina41
25. dec 2009

lucim diky,a mne ked riško kašlal davala som mu stodal 🙂
traky ja mu davam mrkvu čo je vo flaštičke 😉

lucim
25. dec 2009

traky a ako casto ho davas sediet na serblik???

traktor
25. dec 2009

aj tu co je vo flasticke mozes trosku rozriedit tvojim mlieckom....a uvidis ze ti bude lepsiekakat..... 😉

aspine
25. dec 2009

traky diky tak jsem zas o neco chytrejsi 😉
ja to rikam porad ze tady se clovek dozvi spousti uzitecnych veci 😵

jo a kdy by vubec meli byt uz mimca bez plinek? 😕

traktor
25. dec 2009

ked ho nakojim a viem ze este nejde spinkat......alebo ked menim plienku, a je taky hravy tak to vyuzijem.....rozhodne nie ked je unaveny, alebo nepokojny.....

aspine
25. dec 2009

traky taky na to kazdou chvili cekam az odnekud vyleti 😉 😀 a pak sup na nocnik 😀

traktor
25. dec 2009

aspi neriad sa podla toho kedy by mali byt bez plienok, niekto napise ze uz v roku su bez plienok, niekto v 3 rokoch....u kazdeho je to ine......podla mna , ked to ma prist tak to pride, ....mozme tomu pomoct, ze ho naucime na nocnik, neskor na zachodik.....ale ani to ti nezaruci ze uz v roku nebude mat plienku...tak pekne nocnikujte a teraz bude super to ,ze pride teplo, podme dame iba gatky , plienku nie a budeme davat na nocnik / plienka len na noc a ked niekde ideme/.....

traktor
25. dec 2009

aspi a uvidis ako sa jej to bude pacit....nas matko uz caka, ked hopa, co zas ta jeho mama vymysli....a sa tesi, ...zajtra ked mi neuchmatne a neoslinta fotak tak nafotim 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre