• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traky jasne :wink:

holcinky moje dekuju za rady a za pokec a jdu do perin.....at se me rano neleknou :grinning:
mejte se krasne a uzivejte zbytek svatku :wink:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cmuk :dizzy_face:
26. dec 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi dobru noc a aj tebe pekne sviatky :wink: :dizzy_face:
26. dec 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdeme aj my spinkat? :slight_smile:
aspi dobruuuuuuuuu :wink:
26. dec 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim asi by sa patrilo.....tak zhasiname?
26. dec 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dnes stukas ty. :slight_smile: sladke snicky. :slight_smile:
26. dec 2009 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetkym konikom, kobylkam a malym aj vecsim zriebatkam, dobru nocku a sladke snicky.....a potom huraaaaa na kolace :grinning: :grinning: .....dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dec 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zatvarala a aj otvaram, :wink: , krasne sobotne rano a ked niekto oslavuje tak vsetko najlepsie :dizzy_face: , a matko vam posiela pozdrav zo svojho kresielka :grinning: :grinning: :wink:
26. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak asi to bol fakt iba vianočný darček.. zasa sme mali divokú noc... fňuk... ale tá Vianočná stála za to... zaspinkala okolo 22 a prvý krát hore o 1:30 a potom až o 6 a potiahla potom ešte do 8. a medzi tým sa spalo!!! normálne že spalo, nemrkotalo, nahádzalo, nebudilo, nefňukalo, neplakalo.. spalo!!!

ale aj tak ju lúbime... a aj vás všetky .. a sme radi že vás máme
26. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile:

včera sme mali nabitý program...doobeda prišla sesternica(dnes ráno už odchádzala), hned potom na obed k svokrovcom(svokor mal 70), prišli sme večer...ja úplne grogy som sa zaspala a zobudila sa o 2,15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dnes k mojej babke, je tam teta z BA ... a zajtra k mojej mame :slight_smile: tak máme čo robiť ..

ježiško bol vcelku bohatý..jasne, že najviac poslúchal erik :grinning: hračky, oblečko, aj peniažky dostal...a dostali sme aj vysielačky, tak môžem bez obýv chodiť po celom dome, aj po vonku :grinning:

za štedrovečerným stolom sedel aj erik(škoda, že sme nemali stoličku), ale dali sme dohromady velké stličky, a na ne sme dali erika v kresielku FP :slight_smile:takže super...

a ja som tak moc chcela tyčový mixér, že som dostala 2 :grinning: :grinning: ale potešilo :slight_smile:a je pravda, že ten najkrajší dsarček som dostala už v lete :dizzy_face:
26. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babuľky...najprv sa chcem poďakovať za blahoželania k 5. mesačninám :wink: , potom pochváliť, že naša srnka sa včera poprvýkrát prevrátila z bruška na chrbátik :grinning: a hneď 3x :wink: ...ja som vravela. že to bude vianočný darček :sunglasses: Od Štedrého dňa sedkáme poctivo na nočničku a samozrejme tam máme vždy poklad, mama ju tam šupne, keď začne Nataly tlačiť :grinning:
Inak my s ocinom sme celé Vianoce chorí, asi sme sa podchladili na chate minulý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: , deti sú chválabohu zdravé...Nataly sme opäť šupli do postielky, v kočiari nám nadránom už nechcela spať...zaspávame opäť na rukách a potom šup postieľka :slight_smile:
Všetkým vám prajem krásny deň....
26. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dodatočne gratulkujem všetkým detičkám, čo oslavovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o čo neskôr o to srdečnejšie :wink:
26. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ženičky :slight_smile:
Sobota - 26 December 2009

naše najstaršie júlovčátko má dnes presne 8 mesiačikov! Prajeme Matýskovi véééľa zdravíčka
pavcik..............26.4...........Matýsek :astonished:(cmukací)

Riško ma dnes presne pól roka :grinning: čiže 6 mesiačikov :wink:
Všetko najlepšie aj maminke,ktorá poctivo každučký deň sa prihlási už len kvôli gratulkám :grinning: :grinning: :grinning:
nina41.............26.6.......................Riško :astonished:(cmukací)

Meniny oslavuje: Štefan
Meniny oslavuje v ČR: Štěpán

Všetko najlepšie! :wink:

Kalendárium:
Druhý sviatok vianočný

Vtip:

Blondínka s brunetkou cestujú vlakom.
Oproti ním si sadne jeden starší prešedivelý, bradatý muž.
Blondínka sa obráti k brunetke:
- Ty počuj, nie je to kráľ Štefan?
Brunetka na to:
- Šibe ti, veď ten zomrel pred vyše 100 rokmi..
O chvíľu vojde do kupé ďalší muž a vraví:
- Nazdar Štefan! Ako sa máš? 100 rokov som ťa nevidel!
Na to blondínka:
- No... Tak komu šibe???!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Ani dakujeme a takisto Matyskovi prajeme všetko najlepšie a hlavne vela zdravička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,tak to sa teším,že ste spravili pokrok.Evičky sa nechce(len vtedy raz čo padla aj to jej pomohla gravitácia) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak my si to teda naplánujeme neskôr k Silvestru :grinning:

samy
neboj,tých pokojnejších nocí bude čím ďalej tým viacej.Vraj sa detičky vedia po pol roku v spaní otočiť.U nás to neplatilo ani pri jednom(Evička stále spinká a Patrik plakával) :unamused:

traky
a vy už tiež nočníkujete ako Natálka? Aj ja chcem malinku dať na nočník,ale mi ho musí sestra vrátiť.Mám po Paťkovi :wink:

aspi
tak Patrik bol bez plienok v 1,5 roku,ale dostal silnú angínu hrozila dehydratácia a zobrali nás do nemocnice a tam nám nočník nepovolili,že je ešte malý.Tak dostal plienky a nanovo som ho odučila v dvoch rokoch,keď som mu nekúpila ďalšie balenie plienok.A na šerblík sme chodili každé 3 hodiny(aj v noci).Trvalo to týždeň ale aj tak sa mu stalo hlavne cez deň,že sa pocikal.
A treba brať do úvahy aj ročné obdobia.Detičkám sa cez zimu ťažšie odúča,lebo im je zima.

nina
a vy už aj leziete?Šikovný ! :slight_smile:

inn
ja asi ani mixér používať nebudem.Malej všetko pretláčam len vidličkou a papá pekne.Väčšie kúsky vypľuje :grinning:
26. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja sa pochválim Patrikom.
Dnes sa podpísal že PA3K
není sprostý,že?
26. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den zelame :slight_smile:
matyskovi a riskovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaj :slight_smile:
inn mas mixer do kazdej ruky :grinning:
trakyyyyyyy matko je rozosny na tom nocnicku :slight_smile:
ani, patrik je veeelky inteligent. vazne, v jeho veku takuto fintu s podpisom, vyborne. a evicka tie obratky dobehne, ani sa nenazdas. :slight_smile:
samy prajem, nech je takych vianocnych noci viac a viac. :dizzy_face:
26. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky

asi všetky trávite čas v kruhu rodiny - prejedené pod stromčekmi, že?? a mne sa sem podarí zablúdiť skoro vždy keď nikde nikto...
26. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stále nikto...

a gratulujeme matejkovi od pavčíka. je to jeden z najväčších našich bojovníčkov, tak nech je k nemu život štedrý. zaslúži si to... cmuuuk
26. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak !

a keďže nikde nikto, tak budem taký drzáň, že ten príspevok 29000 si napíšem sama a venujem ho všetkým vááááám :slight_smile:)))
26. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, je tu niekto?
26. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry, tak ja som na chvilu nakukla. Sme u nasich, tak len cez mobil::-q
Dufam, ze sviatkujete dobre a oddychujete. Ja by som uz tak spala, ale Matusko je stale nejaky culy. Jaj...
26. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamičky :slight_smile:

tak my hlásíme taky pokroky. Na štědrý den si poprvé klekla na všechny čtyři a taky se stále víc plazí pozadu. Zatím to teda ještě není dokonalý a je to spíš taková píďalka, ale my to vypilujem :grinning: . A taky jsme jí dali jako dáreček pod stromeček k večeři první rýžovou kašičku bez cukru. Nejdřív na to koukala, ale za chvíli sama otevírala pusinku zlatíčko :dizzy_face: . A taky pak po dlouhé době spala 5 hodin v kuse. Včera ale kašičku odmítla a nedostala jsem do ní ani lžičku...a dneska si zas pár lžiček dala a neprotestovala :sweat_smile: . Asi nás zkouší :grinning: . Ale my vydržíme :wink:

a doma už mám taky první příkrmy od hami...v tescu byly za 14kč...no nekupte to :sweat_smile:

půjdu do hajan, než se veverka probudí. Tak papapa a dobrou všetkým :slight_smile:
26. dec 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...hlasime sa po absencii...dufam že ste prežili tieto pekne dni v poriadku bez kosti od kapra v hrdle...potešene z darčekov...
my sme navštevovali..najprv svokrovci,potom naši...a dnes čakame navštevu my....
neskor sa možno ozveme...pekny dnik...
27. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ladies,

některým z vás jsem popřála vše nejlepší do mejlu, vám, na které email nemám, přeju krásné a pohodové dny do konce roku 2009 a do nového roku 2010 hlavně zdraví, štěstí, rodinné pohody a úspěchy na poli domácím, event. pracovním:slight_smile:...jo a slunce v duši:slight_smile:

piri, malá je šikulka!!!! Náš lenoch na 4 ani náhodou, za to v chodítku od ježíška lítá jak drak:slight_smile:
papáme mrkev s brambůrkem, na kaši jsem si zatím netroufla...nevím jak se tráví, to naše koťátko hned tak něco nesnese:slight_smile:
myslíte, že se nemusím bát a mám vyzkoušet?
27. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! :slight_smile:

Nedeľa - 27 December 2009

Tak dnes je toho až až! :wink:

Emka má dnes presne 7 mesiacov
jana.jaro...............27.5................Emička

ako hríby v lese :grinning:. dnes majú tieto deťúrence presne 6 mesiačikov! :slight_smile:
mousa.................27.6.................Amálka
susy....................27.6................Maxim
samayka..............27.6..................Ela
jennna................27.6................Dianka
simonito..............27.6................Amálie
piatok.................27.6...............Leonard

A naša Simonka má 5 mesiačikov :slight_smile:
josifek.................27.7............... Simonka

Meniny oslavuje: Filoména
Meniny oslavuje v ČR: Žaneta

Všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished:

Vtip na dnes:

Blondínka, brunetka a ryšavá by chceli dostať prácu ako natieračky stredových cestných pruhov. Šéf sa preto rozhodol, že dá šancu každej. Budú natierať tri dni a tá, ktorá ich natrie najviac, dostane miesto. Na konci prvého dňa ryšavá natrela 3 kilometre, bruneta 2,5 kilometra a blondína 10 kilometrov. Šéf bol skutočne prekvapený, povedal jej:
„Ak si takéto tempo udržíš, miesto je tvoje."
Na ďalší deň ryšavá natrela 5 kilometrov, bruneta 5,5 kilometra a blondína len 4 kilometre.
Šéf jej vraví:
„Nevadí, stále máš náskok."
Na tretí deň ryšavá natrela 6 kilometrov, bruneta 5 kilometrov a blondína len kilometer.
Šéf bol veľmi sklamaný a vraví blondíne:
„Čo sa stalo, veď sa ti tak darilo?"
„Nuž, to vedro s farbou je stále ďalej a ďalej..."
27. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondínka a bruneta sedia v bare a pozerajú správy o šiestej. Ukazovali reportáž o samovrahovi, ktorý stál na moste a vyhrážal sa, že skočí dole. Blondínka hovorí:
- Stav sa, že neskočí.
- Dobre, o kilo. Ja si myslím, že skočí.
No a chlapík skočil. Blondínka vysolí kilo a bruneta hovorí:
- Nie, to nejde, ja si to nezoberiem. Si predsa moja kamarátka.
- Ber, stávka je stávka.
- Pozri, - vraví bruneta - musím sa ti priznať, že som to už videla v správach o piatej, takže si tie peniaze nemôžem vziať.
Blondína nato:
- Ja som to tiež videla o piatej, ale nikdy by ma nenapadlo, že skočí znova.
27. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulka všem sedmi, šesti a pěti-měsíčninám:slight_smile: A všechno jsou to jůlovky :grinning:
27. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau Ven :hearts:
ako žijete?
Ježiško nam priniesol Nintendo,tak hráme bowling .Patrik ma volá,aby som išla sa hrať,tak idem OFF.Aby ma ani neľakal.
27. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, všechny vás zdravím,jak se vám tu daří?
Chodím na koníka málo,a když tu jsem tak chodím do extrémních nedonošenců :sweat_smile: ale ani3012 mě poprosila abych doplnila nějaké info jak se nám daří a jak jsme vyrostli :wink:
Včera Matýskovi bylo od porodu 8 měsíců ale jinak teprve 5. Ve všem odpovídáme 5 měsícům spíše míň. Vůbec si nepřitahuje nožičky a ani se neotáčí. Pořád leží na zádíčkách. Každý týden chodíme do Podolí na rehabilitaci a cvičíme vojtovku. Pokroky zatim žádný nebo tak malý že je ani nevidíme,ale rehabilitační chválí.
Matýsek váží 6,5kg a měří 63,5cm....už jsme začali papat kašičky ale od ježíška dostal jídelní židličku tak už začneme nějakou tu zeleninku.
Jinak nám dělá jen samou radost a krásně se směje. Je už trochu znát že je mamánek :grinning: jedině já vím jak na něj :grinning: a asi jako každý mimi jakmile odskočíme a přestaneme se mu věnovat tak spustí takový řev že to slyší snad i v porodnici Podolí :grinning:
Více fotek si dávám na facebook tak kdyžtak můžete mrknout na pavlína bernreiterová
A ježíšek i nás letost navštívil a byl na nás tak štědrý že Matýsek ani hračky a všechny věci momentálně nemá kam dát. Musíme vymyslet nějaký místo nebo koupit novou skříň. :grinning:
A taky dnes je to od tý doby co ho máme doma a to je půl roku poprvé kdy je beze mě. Nechala jsem kluky odjet na návštěvu a já si tu v klidu uklidila a teď serfuju a čučim na tv. Je to prima ale necejtim se ve svý kůži a už se těšim až Matyho poňuchňám :grinning:
27. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok